Mieszkania przy ulicy Tynieckiej

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez G&K Group

Kraków, Dębniki, ul. Tyniecka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 393 oferty w najbliższej okolicy!

Mieszkania przy ulicy Tynieckiej

14 zdjęć

Mieszkania przy ulicy Tynieckiej
Mieszkania przy ulicy Tynieckiej
Mieszkania przy ulicy Tynieckiej
Mieszkania przy ulicy Tynieckiej

Najbliższe inwestycje

 • Skotniki Park
  od: 7 669 zł/m2

  LIBBUD PLUS Sp. z o. o. Sp. k.

 • Książęce Bielany
  od: 6 986 zł/m2
  Pod wynajem

  Wisdomic Zen Sp. z o.o. Sp. k

 • Federowicza 61
  od: 8 550 zł/m2
  Pod wynajem

  Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

Szukasz mieszkania w zabudowie bliźniaczej

w spokojnej i cichej okolicy?

Potrzebujesz mieć dobry dojazd na obwodnicę Krakowa lub do lotniska ? A może po prostu chcesz mieszkać blisko terenów zielonych na kameralnym osiedlu?

Mam dla Ciebie idealną możliwość zakupu mieszkania w zespole ośmiu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej które znajdują się przy ul. Tynieckiej i Kostrzeckiej w Dębnikach. Całość terenu inwestycji znajduje się w obszarze Bielańsko–Tynieckiego Parku Krajobrazowego.

Budynki składają się z dwóch niezależnych lokali mieszkalnych. Pierwszy lokal zlokalizowany jest na parterze, drugi znajduje się na piętrze. Zaprojektowane budynki charakteryzują się wyważoną współczesną formą architektoniczną, kontynuującą charakter zabudowy rejonu.

Mieszkania na parterze będą posiadać do wyłącznego użytkowania ogrody a mieszkania na piętrze poddasza użytkowe, które zwiększą metraż mieszkania. Przewidziano również ogrodzenia wewnętrzne pomiędzy poszczególnymi budynkami wydzielające udziały we wspólnym terenie dla przyszłych nabywców.

Projekt będzie posiadał wewnętrzny układ drogowy z naziemnymi miejscami postojowymi, instalacją oświetlenia terenu oraz instalację domofonową. Zostanie również doprowadzony światłowód do zespołu budynków. Wjazd z głównej ulicy na potrzeby inwestycji zostanie przebudowany.

Pod budynkami każde mieszkanie będzie miało możliwość zakupu indywidualnego miejsca postojowego w cenie 15.000 zł. Okna, drzwi tarasowe oraz drzwi zewnętrzne z zamkiem antywłamaniowym – drewniane, malowane w kolorze antracytowym.

W mieszkaniach instalacja gazowa z nowoczesnym kotłem CO i CWU firmy „De Dietrich” model MCR HOME 24/30 oraz instalacja centralnego ogrzewania z podłogowym ogrzewaniem w łazienkach.

Inwestycja Mieszkania przy ulicy Tynieckiej znajduje się na Dębnikach, ul. Tyniecka (8.3 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi G&K Group

Inwestycja Mieszkania przy ulicy Tynieckiej jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania przy ulicy Tynieckiej pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 66 do 71 metrów kwadratowych w cenie od 7 050 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mieszkania przy ulicy Tynieckiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Mieszkania przy ulicy Tynieckiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kostrze Kapliczka.

Data publikacji: 06.03.2020
Data aktualizacji: 07.04.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: