Wspólna 1

Kielceul. Wspólna 1

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne lokale użytkowe w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Zaprojektowany budynek łączy w sobie funkcje mieszkalną oraz usługowo - handlową. Na sześciu kondygnacjach rozmieszczono 4 lokale usługowo – handlowe oraz 10 lokali mieszkalnych. Na parterze zlokalizowano samodzielny, dostępny bezpośrednio z chodnika lokal usługowo – handlowy z wydzieloną częścią magazynową. Ponadto na parterze znajduje się pomieszczenie na odpadki dostępne z zewnątrz . Pierwsze piętro zajmują w całości lokale biurowe, pozostałe kondygnacje powyżej – lokale mieszkalne. Komunikacja pionowa realizowana jest za pomocą wydzielonej klatki schodowej oraz dźwigu osobowego. Na każdej kondygnacji (poza parterem i poddaszem) zaprojektowano dostępne z komunikacji ogólnej pomieszczenie techniczne przeznaczone na trzy dwufunkcyjne piece z zamknięta komorą spalania (po jednym na każdy lokal na danej kondygnacji).

Projektowany budynek w całości przystosowany jest do użytkowania przez osoby niepełnosprawne (niepełnosprawność motoryczno-ruchowa).

Inwestycja z lokalami użytkowymi Wspólna 1 znajduje się w Kielcach, ul. Wspólna 1 (1 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera Gierada Inwestycje. Inwestycja Wspólna 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku. Budynki posiadają do 1 kondygnacja wraz z parterem.

Szczegóły inwestycji Wspólna 1

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych
Wysokość pomieszczeń:
Informacja u dewelopera
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Udogodnienia:
TV kablowa, internet, winda
Przyroda:
Informacja u dewelopera