Mozaika II Lesznowola

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Jemiołuszki, oferowane bezpośrednio przez Gemma Inwestycje

piaseczyński, Zgorzała, ul. Jemiołuszki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 120 ofert w najbliższej okolicy!

Mozaika II Lesznowola

7 zdjęć

Mozaika II Lesznowola
Mozaika II Lesznowola
Mozaika II Lesznowola
Mozaika II Lesznowola

Najbliższe inwestycje

 • Wilgi Park 2
  od: 6 037 zł/m2

  Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

 • Osiedle Kolorowe 3

  Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

 • Osiedle Bocian
  od: 6 067 zł/m2

  IMMOBART Sp. z o.o. Sp. k.

Opis Inwestycji

Mozaika II Lesznowola logo

W ramach drugiego już etapu inwestycji Mozaika oferujemy wygodne i funkcjonalne domy na terenie gminy Lesznowola. Każdy z naszych podwarszawskich domów posiada funkcjonalny i niepowtarzalny układ tak ab spełnić oczekiwania większości rodzin. Domy o metrażach 50 -150 m2 posiadają także poddasze do własnej aranżacji. Do tego na szczególną uwagę zasługują ogrody - strefa indywidualnego, zielonego komfortu, której nabycie nie rujnuje budżetu. Ostatnie wydarzenia związane z pandemią jeszcze bardziej spotęgowały pragnienia posiadania własnego ogrodu. My te pragnienia jak najbardziej rozumiemy i staramy się, żeby nasze projekty domów w Lesznowoli jak najbardziej były do nich dostosowane. Prace budowlane rozpoczęliśmy w listopadzie 2020. Do końca 2021 budynki będą w stanie surowym zamknięty. Finalne oddanie inwestycji planujemy na czerwiec 2022 r. Domy na naszym osiedlu mieszkaniowym w Lesznowoli to budynki stworzone w oparciu o najnowsze projekty, rozwiązania i technologie budowlane. Dzięki temu budynki oprócz walorów estetycznych wyróżniają się energooszczędnością i funkcjonalnością.

Inwestycja Mozaika II Lesznowola znajduje się w Zgorzale, ul. Jemiołuszki (0.5 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Gemma Inwestycje.

Inwestycja Mozaika II Lesznowola jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 13 nowych domów w tym 3 domów typu bliźniak, 10 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Mozaika II Lesznowola pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 130 metrów kwadratowych w cenie od 631 500 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Gemma Inwestycje przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 13 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce): cena garażu: 25 000 zł brutto cena 1 miejsca postojowego: 9 000 zł brutto.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja realizowana jest na obrzeżach Warszawa - Ursynów, w odległości 2,5 km od ulicy Puławskiej, na terenie gminy Lesznowola. Dojazd do centrum Warszawy zajmuje 25 minut - od trasy Krakowskiej przez Magdalenkę. Niedaleko realizowana jest obecnie budowa trasy N-S, która będzie niewątpliwie kluczowa w infrastrukturze drogowej na tym obszarze. Dostępna jest również komunikacja miejska w postaci kolei, którą szybko dojedziemy do Warszawy lub Piaseczna. W bliskiej okolicy znajduje się bardzo bogato rozbudowana infrastruktura handlowa (Centrum Janki, Auchan, Leroy Merlin, Mysiadło), a także doskonale rozwijające się placówki edukacyjne na terenie gminy (rozbudowy szkół w Mysiadle, Zamieniu). Niewątpliwe stanowi to ogromny atut w położeniu całej inwestycji domów na obrzeżach Ursynowa.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Data publikacji: 30.06.2020
Data aktualizacji: 01.06.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: