Villa Valencia

Gdynia, Redłowoul. Batalionów Chłopskich

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne mieszkania w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Apartamenty Villa Valencia to nowoczesna, kameralna inwestycja zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze. Z myślą o osobach ceniących wygodę życia w dobrze zaaranżowanej przestrzeni, budynek został wkomponowany w doskonale nasłonecznioną działkę o powierzchni 1408 m kw. Inwestycja składa się z 15 mieszkań o najbardziej popularnych i funkcjonalnych rozkładach. W sprzedaży dostępne są zarówno jednopokojowe kawalerki o powierzchni od 39 m kw., jak również przestronne, pięciopokojowe mieszkania o metrażu ponad 120 m kw. Każdy apartament zostanie wyposażony w taras, balkon lub ogródek, dzięki czemu idealnie wkomponuje się w charakter nadmorskiej dzielnicy Gdyni – Wzgórza Św. Maksymiliana. Wszystkie kondygnacje budynku połączone będą z podziemną halą garażową elegancką, przeszkloną klatką schodową z windą. Dzięki zaś użyciu wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, przeszkleń i elementów aluminiowych, części wspólne wyróżniać się będą niezwykłą lekkością i przestronnością. Elewacje częściowo pokryte będą płytami typu „Euronit” (fasada wentylowana) oraz tynkiem szlachetnym. Dodatkowo, prestiżowy charakter budynku podkreślać będzie duża ilość okien i przeszklonych witryn. Planowany termin ukończenia inwestycji to I kwartał 2014 roku.

Inwestycja Villa Valencia znajduje się na Redłowie, ul. Batalionów Chłopskich (2 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez dewelopera Ge Developer Sp. z o.o..Inwestycja Villa Valencia została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 17 lokali mieszkalnych 0. Budynki posiadają do 5 kondygnacji wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczegóły inwestycji Villa Valencia

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Informacja u dewelopera
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach nie przewidziano powierzchni dodatkowych
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe podziemne - Cena: 28000 zł
Komórki lokatorskie:
Nie przewidziano komórek lokatorskich
Udogodnienia:
Informacja u dewelopera
Przyroda:
Informacja u dewelopera