Osiedle Gardenia

Mieszkania na sprzedaż ul. Gajowa, oferowane bezpośrednio przez Gamma Developer Sp. z o.o.

Częstochowa, ul. Gajowa
Osiedle Gardenia

6 zdjęć

Osiedle Gardenia
Osiedle Gardenia
Osiedle Gardenia
Osiedle Gardenia

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Gardenia dostępnych jest 12 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Promocje

 • Gorąca Oferta

  Last Minute

Opis Inwestycji

Wszystkich Państwa szukających swojego miejsca na ziemi i zastanawiających się jaki powinien być mój wymarzony kąt?”, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

OSIEDLE GARDENIA to nowoczesny zespół zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z garażami podziemnymi, zlokalizowany przy ulicy Gajowej w przytulnej dzielnicy Częstochowy – Wrzosowiak. Budynki zaprojektowane zostały w nowoczesnych technologiach gwarantujących wysokie parametry izolacji cieplnej oraz o wysokim standardzie wykończenia zewnętrznego i przestrzeni wewnętrznej. Zastosowano nowoczesną i energooszczędną instalację wentylacji mechanicznej niskociśnieniowej higrosterowanej zapewniającą całodobową wymianę powietrza w zależności od poziomu wilgotności wewnątrz pomieszczeń.

Wśród mieszkań przyszli nabywcy znajdą lokale o zróżnicowanej powierzchni i rozkładach pomieszczeń. Do wszystkich mieszkań zaprojektowano duże balkony lub tarasy. Mieszkania można łączyć i dowolnie aranżować wnętrza. Budynki wyposażone będą w windy od garażu podziemnego po ostatnią kondygnację. W ramach zabudowy mieszkaniowej OSIEDLA GARDENIA zapewniamy przestrzeń rekreacyjną z placykiem zabaw, miejscem do wypoczynku i zielenią.

Inwestycja Osiedle Gardenia znajduje się w Częstochowie, ul. Gajowa (3.6 km od centrum Częstochowy), sprzedaż prowadzi Gamma Developer Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Gardenia jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Gardenia pozostało na sprzedaż 12 mieszkań o powierzchniach od 46 do 65 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 46 do 53 m2 (10 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 59 do 65 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (31 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne (31 miejsc).
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 46 do 65 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Częstochowa to miasto leżące na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, w woj. śląskim. Jej powierzchnia to 160 km2. Mieszka w niej 232 318 osób. Przez miasto przepływa Warta. Częstochowa słynie z Sanktuarium Jasnogórskiego, do którego rokrocznie pielgrzymuje ok. 5 mln osób, ale warto zwrócić uwagę na jej pozostałe atuty. Jako centrum Częstochowskiego Okręgu Przemysłowego, cieszy się wysokim stopniem rozwoju gospodarczego. Regularny układ miejski z centralnie zlokalizowanym Śródmieściem, od południa i północy otoczonym skupiskami zabudowy mieszkalnej, zapewnia ład przestrzenny. Wiele jest tu terenów zielonych, a do popularniejszych należy Promenada Czesława Niemena i Park Leśnych Aniołów. Miasto posiada rozbudowaną infrastrukturę społeczną, na którą składa się m.in. ponad 100 szkół różnego szczebla, w tym 8 szkół wyższych oraz 6 szpitali, rozwinięte zaplecze sportowe i kulturalne. Częstochowa leży na węźle komunikacyjnym składającym się z trzech dróg krajowych, trasy europejskiej i pięciu dróg wojewódzkich. Kursują tu pociągi PKP, autobusy PKS i komunikacja miejska oraz podmiejska.

Komunikacja

Częstochowa stanowi ważny węzeł komunikacyjny. Przez miasto przebiega trasa europejska E75, a poza nią biegną tędy drogi krajowe nr 43, 46 i 91, a także drogi wojewódzkie nr 483, 491, 494, 786 i 908. Głównymi liniami kolejowymi przebiegającymi przez miasto są linie nr 1 i 61. Funkcjonują tu również połączenia autobusów PKS, a także 28 linii autobusów miejskich i 3 linie tramwajów. Częstochowa ma także autobusy podmiejskie, łączące ją z najbliższymi miejscowościami regionu.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Gardenia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Osiedle Gardenia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kasztanowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Gardenia znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 36 w odległości 350 m, Miejskie Przedszkole Nr 20 w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Gardenia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Piekarnia, w odległości 180 m znajduje się Bazarek, w odległości 190 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Gardenia w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 29.01.2020
Data aktualizacji: 19.11.2020
Gamma Developer Sp. z o.o. logo

Gamma Developer Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Śląska 12 lok. 6 42-217 Częstochowa
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: