Brzozowa Residence

Kraków, Bieżanów-Prokocimul. Potrzask 20

Brzozowa Residence

Ceny od: 7 400/m2

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Fox Development

  • Spełniające kryteria (6)
  • Dla inwestora (4)
  • Pokaż wszystkie (6)
Numer Pokoje Metraż Piętro Cena
M01248Parter
355 940

7 400 zł/m²

M02246Parter
387 090

8 500 zł/m²

M03245Parter
381 192

8 400 zł/m²

M052421
329 825

7 900 zł/m²

Zapytaj o ofertę

Opis inwestycji

Piękne, trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze nowo powstającego budynku przy ul. Potrzask 20. Główne atuty tego konkretnie mieszkania, to jego ustawność, ekspozycja oraz widok za oknem. Budynek już stoi, zapraszam do kontaktu i odwiedzin na terenie inwestycji, tak aby zobaczyć przedmiotowe mieszkanie.

Brzozowa Residence to miejsce przeznaczone dla ludzi ceniących sobie ciszę, spokój oraz własną prywatność. Na inwestycję składa się 14 apartamentów o metrażu od 30 - 59 metrów kwadratowych w układzie dwu i trzypokojowym. Sam budynek jest bardzo kameralny, zaledwie dwupiętrowy. Teren osiedla jest ogrodzony, a więc dostęp do niego będą mieli tylko mieszkańcy oraz ich goście. Inwestycja zlokalizowana jest w cichym i spokojnym miejscu w sąsiedztwie jedynie domów jednorodzinnych. Już na etapie koncepcji projektowej całkowicie wykluczyliśmy obecność w budynku lokali usługowych, jak również zapewniliśmy większą ilość miejsc parkingowych niż lokali mieszkalnych. Ideą było stworzenie miejsca dobrego do mieszkania, z poszanowaniem prywatności mieszkańców.

Nowocześnie zaprojektowana bryła budynku została podkreślona przez zastosowanie kolorystyki bieli i szarości. Przeszklone balkony, akcenty z forniru kamiennego oraz antracytowy kolor zewnętrznej stolarki okiennej sprawiają, że budynek ładnie kontrastuje z otaczającą go roślinnością, a co za tym idzie jest przyjemny dla oka i dobrze wpasowuje się w otaczającą go przestrzeń.

Dzięki doświadczeniu oraz współpracy z naszymi wieloletnimi podwykonawcami utrzymujemy wysoką kulturę prac, co bezpośrednio przekłada się na trwałość wznoszonych przez nas budynków, jak i terminowość ich wykonania.

Brzozowa Residence położona jest przy ul. Potrzask 20. W zasięgu zaledwie kilku minut spacerem znajdują się przystanek autobusowy MPK oraz stacja szybkiej kolei aglomeracyjnej z parkingiem Park&Ride. W bliskiej odległości znajdują się również sklep spożywczy, przedszkole samorządowe oraz szkoła podstawowa. Dobrą komunikację samochodową zapewnia szybkie połączenie z ul. Wielicką oraz obwodnicą Krakowa, które znajdują się 6 minut jazdy od terenu inwestycji.

Nasza oferta obejmuje mieszkania wykończone do stanu deweloperskiego z pełną infrastrukturą wewnątrz i wokół budynku. Zapraszam do kontaktu z naszym Działem Sprzedaży.

Inwestycja Brzozowa Residence znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Potrzask 20 (9 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Fox Development. Inwestycja Brzozowa Residence jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 14 lokali mieszkalnych o powierzchni od 42 do 56 m². Budynki posiadają do 3 kondygnacje wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Aktualnie w inwestycji Brzozowa Residence pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchni od 42 do 56 m² w cenie od 7 400 zł/m².

Szczegóły inwestycji Brzozowa Residence

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku. Planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia na wszystkich kondygnacjach posiadają po 260 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski

MIESZKANIE •Drzwi wejściowe do mieszkań antywyważeniowe •Ścianki działowe z bloczku Silka 8 cm •Wylewka cementowa •Tynki gipsowe nakładane maszynowo na ściany żelbetowe oraz murowane (bez pomieszczenia łazienki) •Stolarka okienna PCV o współczynniku U max = 1,1 W/m2K, kolor biały wewnątrz, antracyt od zewnątrz •W mieszkaniach na parterze rolety antywłamaniowe z napędem elektrycznym •Balkony na płycie stropowej, barierki ze stali nierdzewnej wypełnione szybą klejoną bezpieczną CZĘŚCI WSPÓLNE •Teren ogrodzony •Domofony przy furtce oraz drzwiach wejściowych do budynku •Dojazdy i chodniki z kostki brukowej •Zorganizowana zieleń na terenach zewnętrznych •Wiata śmietnikowa przy wjeździe na teren inwestycji •Monitoring

Rodzaj własności:
Odrębna własność z własnością gruntu
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach znajdują się powierzchnie dodatkowe takie jak ogródek, balkon
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie:
Przewidziane są komórki lokatorskie
Udogodnienia:
monitoring, własna kotłownia
Przyroda:
Informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
Aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań
Powierzchnie mieszkań:
mieszkania mają powierzchnie od 42 do 56 m²
Liczba pokoi:
Dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe
Ceny mieszkań:
Najtańsza dostępna nieruchomość kosztuje 329 825 zł a najdroższa 466 872 zł
Koszt metra kwadratowego wynosi od 7 400 zł do 8 500 zł
Opis płatności:Informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:Informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta:
Otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy
Wysokość czynszu:
Informacja u dewelopera
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Brzozowa Residence znajdują się 4 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Zobacz oferty

Informacje o deweloperze

Najbliższe inwestycje