Mieszkania Gniewkowo

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Forsi Sp. z o.o.

inowrocławski, Gniewkowo, Rynek 4
Ceny od: 5 300 zł brutto/m2
Mieszkania Gniewkowo

1 zdjęcie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Mieszkania Gniewkowo dostępne są 22 oferty

 • Lista
 • Rzuty

Promocje

 • Przedsprzedaż

  Ceny pierwszych 5 mieszkań w przedsprzedaży od 5300 zł netto/m2

Opis Inwestycji

Oferujemy do sprzedaży nowoczesne mieszkania z których każde posiada duży przestronny balkon lub logie. Pozwala to na stworzenie zmysłowej strefy relaksu i odpoczynku np. przy aromatycznej kawie.

Budynek zlokalizowany będzie w samym centrum Gniewkowa, przy zbiegu ulic Rynek i Księstwa Gniewkowskiego w bezpośrednim sąsiedztwie galerii Gniewkowskiej, Biedronki oraz Rynku staromiejskiego.

Apartamentowiec będzie trzykondygnacyjnym budynkiem. Na parterze będą zlokalizowane dodatkowe powierzchnie handlowe przeznaczone pod sklepy wiodących marek. Kondygnacja I i II przeznaczona jest pod mieszkania. W budynku przy lokalach mieszkalnych przewidziano również przestronne komórkami lokatorskie.

Obiekt mieszkalny w całości będzie wykończony w nowoczesny sposób z materiałów wiodących producentów zapewniając długoletnią gwarancję i żywotność zastosowanych materiałów.

Poszczególne lokale mieszkalne przekazane będą w stanie deweloperskim przygotowanym i przeznaczonym do własnej indywidualnej aranżacji wnętrz. W zależności od upodobań i gustu przyszłych Właścicieli zapewniamy dowolność rozwiązań funkcjonalnych i wizji oraz nowoczesnych rozwiązań projektantów przy tworzeniu wymarzonego mieszkania, które będzie służyć wielu pokoleniom.

Apartamentowiec zlokalizowany będzie na działce o numerze ewidencyjnym 944 która też w swoim obrębie będzie mieć tereny utwardzone z parkingiem dla samochodów osobowych oraz tereny zielone.

W budynku zaprojektowano 18 apartamentów mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni od 35m2 do 87m2 , które można łączyć w dowolne konfiguracje i dzielić zgodnie z wizją przyszłych Właścicieli. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób, które szukają swojego miejsca do realizacji planów i osiągnięcia życiowych celów, tworząc obiekt spełniający najwyższe oczekiwania.

Inwestycja Mieszkania Gniewkowo znajduje się w Gniewkowie, Rynek 4 (12.3 km od Torunia), jest realizowana przez dewelopera Forsi Sp. z o.o..

Inwestycja Mieszkania Gniewkowo jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 21 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania Gniewkowo pozostały na sprzedaż 22 mieszkania o powierzchniach od 32 do 68 metrów kwadratowych w cenie od 5 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 32 do 37 m2 (8 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 44 do 62 m2 (8 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 63 do 68 m2 (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Forsi Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 21 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
loggia.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
internet
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 22 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań:
od 32 do 68 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 300 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Budynek usytuowany jest poza ścisłym blokowiskiem, w strefie ograniczonego ruchu przy samym Rynku. Położenie zapewni komfort i harmonię przyszłym mieszkańcom, wobec tego jest to obiekt doskonale zlokalizowany pozwalający zaoszczędzić cenny czas. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, apteka, galeria handlowa, a niedaleko Kościół i Szkoła . Ponadto sprawnie też można skomunikować się z sąsiednimi miejscowościami Toruniem, Bydgoszczą oraz Inowrocławiem co jest dodatkowym atutem lokalizacji pozwalającym pracować w tych miejscowościach, a mieszkać i odpoczywać w Gniewkowie.

Powiat inowrocławski leży na południu woj. kujawsko-pomorskiego i zajmuje terytorium o powierzchni 1225 km2. Składa się z 9 gmin, które łącznie zamieszkiwane są przez ok. 90 000 osób. Zabudowa regionu zależna jest od miejscowości, a architektura typowa dla małych miast miesza się z wiejską zabudową jedno- i wielorodzinną. W miastach podejmowane są starania wydzielenia obszarów pod działalność przemysłową tak, by nie była uciążliwa dla mieszkańców. Na terenie powiatu leży część popularnego Jeziora Gopło, które jest tu ważnym terenem rekreacyjnym. Infrastruktura społeczna powiatu jest dostosowana do liczby mieszkańców. O ich zdrowie dbają lekarze z ok. 10 przychodni oraz szeregu prywatnych gabinetów. Znajduje się tu ponad 60 szkół różnego szczebla. Jest tu również muzeum, działają ośrodki kultury i sportu, a zakupy można robić w popularnych marketach. Powiat cieszy się doskonałym położeniem. Biegną tędy trzy drogi krajowe oraz 7 dróg wojewódzkich, a w niedalekiej odległości znajdują się duże miasta, jak Bydgoszcz czy Toruń.

Komunikacja

Powiat inowrocławski leży na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 15, 25 i 62. Biegną tędy także drogi wojewódzkie nr 246, 251, 252, 255, 398, 399 i 412. Na terenie powiatu za komunikację publiczną odpowiadają linie autobusów PKS. Niespełna 50 km od centrum powiatu mieści się lotnisko w Bydgoszczy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania Gniewkowo znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Gniewkowie w odległości 250 m, Branżowa Szkoła I stopnia w odległości 250 m, Prywatne Przedszkole "Parowozik" w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mieszkania Gniewkowo jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek zdrowia w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mieszkania Gniewkowo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Biedronka, w odległości 150 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 160 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania Gniewkowo w odległości 440 m znajduje się Boisko Gimnazjum nr 1.

Data publikacji: 25.08.2020
Data aktualizacji: 28.01.2021
Forsi Sp. z o.o. logo

Forsi Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Szosa Bydgoska 30 88-181 Jaksice
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: