Inwestycja przy ul. Klonowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Klonowa, oferowane bezpośrednio przez F.H.U. Dach System

oświęcimski, Chełmek, ul. Klonowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Inwestycja przy ul. Klonowa

9 zdjęć

Inwestycja przy ul. Klonowa
Inwestycja przy ul. Klonowa
Inwestycja przy ul. Klonowa
Inwestycja przy ul. Klonowa

Opis Inwestycji

Budynek mieszkalny wielorodzinny, 4 kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony, 3 klatkowy z 35 mieszkaniami. Ostatnia kondygnacja wykonana jako poddasze użytkowe ze skosami. Na terenie działki znajdują się miejsca parkingowe . W piwnicach budynku usytuowane są 4 garaże.

Budynek wykonany jest z pustaka ceramicznego docieplonego 10 cm styropianu, ściany działowe z betonu komórkowego, więźba dachowa – tradycyjna drewniana, dachówka cementowa, okna PCV. Mieszkania posiadają instalacje: CO – piece dwufunkcyjne gazowe, wodno – kanalizacyjną, gazową, antenową, internetową. Wykończenie mieszkań – stan deweloperski: wykonane wylewki, tynki, parapety, okna, drzwi wejściowe oraz wszystkie instalacje.

Położenie mieszkań znajdziecie Państwo na stronie:

www.chełmek.dachsystem.iap.pl

Inwestycja Inwestycja przy ul. Klonowa znajduje się w Chełmku, ul. Klonowa (3.5 km od Chrzanowa), została zrealizowana przez dewelopera F.H.U. Dach System.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Klonowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Klonowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper F.H.U. Dach System przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Budynek wielorodzinny mieszkalny otoczony pięknymi starymi drzewami, w pobliżu Parku Miejskiego. Układ komunikacyjny sąsiednich ulic będzie przebudowywany i rewitalizowany po roku 2014, co nada mu nowy i piękniejszy wygląd. Przyszli mieszkańcy w niewielkiej odległości (do 800 m) będą mieli: przedszkole, szkołę podstawową z gimnazjum, szkołę średnią, Centrum Sportowe, Centrum Handlowe, Plac Targowy i Szkołę języków obcych oraz Dworzec PKP i Park Miejski.

Powiat oświęcimski leży na zachodzie woj. małopolskiego, na malowniczej Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, przy samej granicy ze Śląskiem. Zajmuje obszar 406,03 km2, a mieszka w nim ok. 153 000 osób. Na powiat składa się 9 gmin, w których znajduje się łącznie 58 miejscowości. Jest to region wysoce uprzemysłowiony, w którym rozwija się m.in. przemysł chemiczny i metalowy. To przełożyło się na typ zabudowy – w obszarze miejskim dominują osiedla bloków. W mniejszych miejscowościach przeważają zabudowania jednorodzinne. Zabytki powiatu skupiają się głównie w Oświęcimiu i Zatorze, a najstarszy z nich pochodzi z XIIIw. Występują tu rozległe tereny zielone, a ok. 30% obszaru jest chroniona. Dobrze rozwinięta jest oferta usług oświatowych i medycznych. W pełni zadowalające jest zaplecze sportowe i kulturalne. Dodatkowo powiat leży w miejscu rewelacyjnie połączonym z Krakowem oraz pozostałymi miejscowościami wojewódzkimi krajowymi. Przebiegają tędy 3 drogi krajowe i 5 wojewódzkich.

Komunikacja

W powiecie oświęcimskim krzyżują się trasy o ogólnopolskim znaczeniu – są to drogi krajowe nr 28, 44 i 52. Dodatkowo przechodzą tędy 5 dróg wojewódzkich: 780, 781, 933, 948 i 949. Niespełna 5 km od zachodniej granicy biegnie wojewódzka 931. Działa tu PKP, PKS, a swoje usługi transportowe oferują też prywatne firmy przewozowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Klonowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Klonowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chełmek Krakowska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Klonowa znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe nr 2 w Chełmku w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Klonowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Plac targowy, w odległości 200 m znajduje się Lidl, w odległości 220 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Klonowa w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.09.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Chełmku

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: