Solaris

sławieński, Darłowoul. Słowiańska 17

Solaris

Ceny od: 11 500 brutto/m2

Zapytaj o ofertę

Opis inwestycji

Solaris to obiekt położony tuż przy Darłowskiej plaży. Jako jeden z nielicznych pozwala poczuć właścicielom apartamentów, że morze mają u swoich stóp.

Niespotykana lokalizacja połączona z dobrą architekturą tworzy bardzo atrakcyjny obiekt, który uzupełni lukę miedzy już istniejącymi budynkami o podobnym charakterze. Solaris to 8 kondygnacyjny apartamentowiec z opasającymi go z każdej strony balkonami mieszczący 102 lokale. Został tak zaprojektowany, aby od 3 kondygnacji właściciele wszystkich apartamentów mogli spoglądać na Bałtyk.

Solaris to również duże wyzwanie w zakresie energooszczędności, a to wszystko za sprawą pomp ciepła oraz paneli fotowoltaicznych, które wspólnie sprawią, że korzystanie z naszego budynku będzie tańsze i bardziej przyjazne środowisku. Dzięki nim każdy będzie mógł zarówno ogrzewać jak i w pełnym zakresie schładzać pomieszczenia mając pełną możliwość do zarządzania wydajnością tych urządzeń.

Każdego z gości obiektu na wejściu powita przepiękne przestronne lobby wykończone hiszpańskimi marmurami. Odcienie brązu i beżu idealnie wpisują się w nadmorski klimat, jeszcze bardziej przybliżając nas do piaszczystej plaży.

Nie zabraknie również atrakcji. Na terenie obiektu powstanie basen, o wymiarach ok 5 x 14m, który w chłodniejsze dni nie pozwoli zapomnieć nikomu, że przyjechał tu odpocząć. Solaris to również oferta skierowana do inwestorów szukających lokaty kapitału. Zwiększające się ceny luksusowych mieszkań oraz wciąż mała oferta apartamentów o wysokim standardzie do idealna alternatywa właśnie dla tych osób. Natural Nieruchomości zapewni opiekę klientom kupującym mieszkania w budynku SOLARIS. Usługa kompleksowego wynajmu obejmuje sprzątanie, prowadzenie strony internetowej oraz obsługę klientów na miejscu. Na podstawie obliczeń średnich cen rynkowych z wynajmu wakacyjnego stopa zwrotu inwestycji oscylować będzie w granicach 5-8% rocznie. Firma Natural Nieruchomości prowadzi obecnie wynajem luksusowych apartamentów w budynku Natural Hel.

Grupa Natural działa na rynku deweloperskim na terenie pomorza oraz w Warszawie. Do ukończonych inwestycji należą budynek Natural Hel na terenie półwyspu Helskiego, Natural Darłówko, apartamentowiec Lutniowa w Warszawie oraz dwa apartamentowce Lirowa znajdujące się w pobliżu parku Szczęśliwickiego na terenie warszawskiej Ochoty.

Inwestycja Solaris znajduje się w Darłowie, ul. Słowiańska 17 (23 km od Koszalina), jest realizowana przez dewelopera EuroNieruchomości Sp. z o.o. Sp. k..Inwestycja Solaris jest w trakcie przygotowań z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajdują się 102 lokale mieszkalne o powierzchni od 28 do 51 m². Budynki posiadają do 8 kondygnacji wraz z parterem Aktualnie w inwestycji Solaris pozostało na sprzedaż 65 mieszkań o powierzchni od 28 do 51 m² w cenie od 11 500 zł/m².

Szczegóły inwestycji Solaris

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku. Planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 102 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia na wszystkich kondygnacjach posiadają po 260 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Odrębna własność z własnością gruntu
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach nie przewidziano powierzchni dodatkowych
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie:
Nie przewidziano komórek lokatorskich
Udogodnienia:
basen, winda
Przyroda:
morze

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
Aktualnie dostępnych jest 65 mieszkań
Powierzchnie mieszkań:
mieszkania mają powierzchnie od 28 do 51 m²
Liczba pokoi:
Dostępne są mieszkania 1, 2-pokojowe
Ceny mieszkań (brutto):
Najtańsza dostępna nieruchomość kosztuje 390 016 zł a najdroższa 1 159 198 zł
Koszt metra kwadratowego wynosi od 11 500 zł do 22 900 zł
Opis płatności:Informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:Informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta:
Informacja u dewelopera
Wysokość czynszu:
Informacja u dewelopera

Promocje

  • Last Minute

    APARTAMENTY SOLARIS Z WIDOKIEM NA MORZE

Informacje o deweloperze

Najbliższe inwestycje