Przy Harnasiów

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez EuroCapital Developer

Szczecin, Zachód, Gumieńce, Przy ul. Harnasiów

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 36 ofert w najbliższej okolicy!

Przy Harnasiów

6 zdjęć

Przy Harnasiów
Przy Harnasiów
Przy Harnasiów
Przy Harnasiów

Opis Inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją domów z zabudowie szeregowej – są to idealne cztery kąty dla osób poszukujących nieruchomości w cichej okolicy z dala od zgiełku miasta, jednak z bez zatorowym dojazdem do centrum.

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją domów w zabudowie szeregowej – są to idealne cztery kąty dla osób poszukujących nieruchomości w cichej okolicy z dala od zgiełku miasta, jednak z bezproblemowym dojazdem do centrum.

I etap inwestycji, składający się z 15 domów będzie oddany nabywcom w I kwartale 2021 r.

Powierzchnia wszystkich domów wynosi 139 m2, na parterze znajduje się:

· wiatrołap;

· otwarta kuchnia;

· przestronny salon;

· toaleta.

Piętro składa się z:

· trzech jasnych pokoi – jeden z nich posiada balkon;

· garderoby;

· dużej łazienki;

· korytarza.

Wszystkie domy posiadają ogródki, wbudowany garaż, dodatkowe miejsce postojowe oraz duży strych.

Domy budowane są w technologii tradycyjnej. Ściany miedzy budynkami są zdwojone, aby zapewnić komfort życia mieszkańcom. Więźba dachowa drewniana z izolacją z wełny mineralnej. Na parterze oraz z łazience na piętrze jest ogrzewanie podłogowe. Wysokość pierwszej kondygnacji wynosi ok. 290 cm., natomiast drugiej ok. 270 cm, co nadaje dużej przestrzeni budynkom. Duże 3-szybowe okna sprawiają, że dom ma dostęp do światła dziennego. Na parterze zostaną zamontowane rolety zewnętrzne.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 512 512 510 oraz na naszą stronę internetową http://eurocapital.szczecin.pl/

Inwestycja Przy Harnasiów znajduje się na Gumieńcach, Przy ul. Harnasiów (4.7 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera EuroCapital Developer.

Inwestycja Przy Harnasiów została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych domów w tym 15 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Przy Harnasiów pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 139 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper EuroCapital Developer przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 15 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 270 do 290 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, TV kablowa
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przy Harnasiów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Przy Harnasiów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Harnasiów nż.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Harnasiów w odległości 500 m znajduje się Fit town.

Data publikacji: 31.01.2019
Data aktualizacji: 16.03.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: