Villa Spokojna

Gdynia, Mały Kackul. Spokojna

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne mieszkania w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Villa Spokojna to nowoczesny 10-apartamentowy budynek,  wyposażony we wszelkie udogodnienia, zbudowany z myślą o wymagających mieszkańcach. W obiekcie znajduje się eleganckie wewnętrzne patio, zaprojektowano także duże tarasy i przydomowe ogródki.Części wspólne tej kameralnej inwestycji wykończone zostały z użyciem nowoczesnych materiałów, takich jak szkło, kamień czy metal.Zaletą budynku jest niewątpliwie podwyższone bezpieczeństwo obiektu, który został ogrodzony, wyposażony w drzwi antywłamaniowe oraz w potrójnie szklone okna  z żaluzjami antywłamaniowymi na parterach.

Villa Spokojna położona jest w Gdyni Bernadowie, w miejscu, które charakteryzuje doskonała komunikacja oraz rozbudowana infrastruktura miejska. Mieszkańcy Villi Spokojnej mają doskonały dostęp do punktów handlowych i usługowych, obiektów użyteczności publicznej oraz środków komunikacji miejskiej. Łatwy dojazd do trójmiejskiej obwodnicy to także niewątpliwy atut tego miejsca.Niedaleko, bo tylko 500 metrów od Villi Spokojnej, zaczynają się zielone tereny rezerwatu Łęg nad Swelinią, znajdującego się na obrzeżach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który jest doskonałym miejscem do uprawiania takich sportów, jak kolarstwo czy nordic walking. Amatorów spędzania czasu nad morzem ucieszy bliskość orłowskiej plaży.

Inwestycja Villa Spokojna znajduje się na Małym Kacku, ul. Spokojna (5 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez dewelopera Euro Styl S.A..Inwestycja Villa Spokojna została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 10 lokali mieszkalnych 0. Budynki posiadają do 1 kondygnacja wraz z parterem

Szczegóły inwestycji Villa Spokojna

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Informacja u dewelopera
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach nie przewidziano powierzchni dodatkowych
Miejsca postojowe:
W inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych
Komórki lokatorskie:
Nie przewidziano komórek lokatorskich
Udogodnienia:
pomieszczenie rekreacyjne
Przyroda:
Informacja u dewelopera

Informacje o deweloperze

Euro Styl S.A.