Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 42,58 m² - numer 1_6_G_MK_111

Gdańsk, Siedlce, ul. Powstańców WarszawskichInwestycja: Osiedle PerspektywaDeweloper: Euro Styl S.A.

POWIERZCHNIA42,58 m²
POKOJE1
PIĘTRO5
TERMIN ODDANIA4 kw. 2021
Osiedle Perspektywa

21 zdjęć

Osiedle Perspektywa

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:
1_6_G_MK_111
Cena:
Liczba kondygnacji:
1 poziom
Pokoje:
1 pokój
Metraż:
42,58 m²
Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Kuchnia:
informacja u dewelopera
Łazienki:
1 łazienka
Wysokość pomieszczeń:
262 cm wysokości
Piętro:
5 piętro
Miejsca postojowe:
dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne (152 miejsca): Cena: 35 000 zł, do niektórych mieszkań nie ma możliwości zakupu miejsca. Pierwszeństwo maja mieszkania 4-pokojowe oraz lokale usługowe.
 • miejsca postojowe naziemne: Miejsca naziemne są przeznaczone wyłącznie dla niepełnosprawnych.
Komórki lokatorskie:
dostępne: 110 łącznie pod wszystkim budynkami, zakup nie jest obowiązkowy, a w zasadzie obowiązkowy do wybranych mieszkań
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera
Opis płatności:
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków:
informacja u dewelopera
Inwestycja:
mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Perspektywa, w której dostępnych jest jeszcze 21 podobnych ofert

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+
Euro Styl S.A. logo

W sprzedaży 653 nieruchomości w 13 inwestycjach

6 nagród i wyróżnień

Zobacz

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 39 inwestycjach

Opis oferty

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 42,6 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Perspektywa na Siedlcach, ul. Powstańców Warszawskich (1 km od centrum Gdańska).

Inwestycja jest realizowana przez Euro Styl S.A.

Cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 106 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 161 ofert o powierzchni od 28 do 159 m².

W budynkach jest od 4 do 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Osiedle Perspektywa jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 1_6_G_MK_111 znajduje się na 5 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 262 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.

Dla przyszłych mieszkańców Euro Styl S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Perspektywa to inwestycja mieszkaniowa mieszcząca się po zielonej stronie centrum Gdańska. W ramach osiedla powstaną trzy rodzaje zabudowy: kameralne wille miejskie o podwyższonym standardzie wzdłuż ul. Legnickiej, niewysokie budynki położone wzdłuż ul. Powstańców Warszawskich oraz wielorodzinne budynki o zmiennej wysokości zlokalizowane w głębi działki. Inwestycja będzie się wyróżniać także ze względu na efektowne części wspólne oraz elewacje wykończone przy użyciu ponadczasowych materiałów. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z aż czterech parków: własnego parku, który powstanie w północnej części osiedla, pobliskiego parku Generała Józefa Bema i położonych w niedalekiej okolicy Parku Śródmieście oraz Parku Kultury i Wypoczynku Grodzisko z Górą Gradową, z której rozpościera się przepiękny widok na panoramę Śródmieścia.

KAMERALNE WILLE MIEJSKIE

Budynki willowe będą się mieścić wzdłuż ulicy Legnickiej, wznosząc się ku szczytowi wzgórza. Wyróżnią się ze względu na stylową elewację i kształt budynków nawiązujący do przedwojennych domów usytuowanych przy tej samej ulicy. Ciekawą estetyką będą odznaczać się również elegancko wykończone wnętrza części wspólnych.

KAMIENICE

Wzdłuż ulicy Powstańców Warszawskich zostaną zlokalizowane budynki nawiązujące architekturą do dawnej zabudowy tej części miasta. Będą to czterokondygnacyjne kamienice pierzejowe z wykuszami, posiadające elementy elewacji charakterystyczne dla tej części miasta.

BUDYNKI WIELORODZINNE

W centralnej części osiedla będą się wznosić najwyższe budynki Perspektywy. Najwyższe nie tylko ze względu na liczbę kondygnacji, ale też na kaskadowe położenie na stoku wzgórza. Z myślą o wygodnym dojściu pieszych, w niektórych budynkach zaprojektowano przejścia na parterze, aby maksymalnie skrócić drogę.

Daty oddania do użytkowania:

A, B,C, D - grudzień 2021

E – maj 2022

F, G, H - styczeń 2023

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Perspektywa, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 21 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Siedlce to niewielka (2,65 km kw) dzielnica położona w środkowej części miasta, zamieszkana przez ok.14 tys. mieszkańców. Dominuje tu niska zabudowa mieszkalna – kamienice i nowoczesne osiedla a także charakterystyczne tzw. domy pruskie, z których najstarsze sięgają XVIII wieku. Nowoczesną zabudowę reprezentuje biurowiec Ka5 z 2008 roku. Przez dzielnicę przebiega linia tramwajowa a także ul. Kartuska – jedna z głównych arterii Gdańska, przy której można znaleźć większość kawiarni, restauracji i sklepów. Największe zabytki okolicy to kościół św. Franciszka i zespół młynów przy ul. Kartuskiej 213/215. Dzielnica posiada dwa własne licea, gimnazjum i dwie szkoły podstawowe. Działa tu też klub sportowy EX Siedlce Gdańsk i centrum sztuk walki. W odległości ok. 500 m od Siedlec znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny, Starówka, Multikino, CH Morena, Pasaż Chełmski czy Muzeum Narodowe.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się pętla tramwajowa łącząca Siedlce z pozostałymi częściami miasta. Ul. Kartuska to główna arteria komunikacyjna, po której kursuje 15 autobusów miejskich (w tym 1 nocny) i autobusy podmiejskie. To również arteria łącząca Gdańsk z Kartuzami. Siedlce dzieli od lotniska im. Lecha Wałęsy ok. 7 km. W odległości ok. 500 m. znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Perspektywa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Osiedle Perspektywa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Płowce.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Perspektywa znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: TAURUS AKADEMIA w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa nr 58 w Gdańsku w odległości 460 m, Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w odległości 460 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Perspektywa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wielospecjalistyczny Oddział Zabiegowy w odległości 420 m, Szpital im. Mikołaja Kopernika w odległości 460 m, Poradnie specjalistyczne w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Perspektywa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Ola, w odległości 360 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 430 m znajduje się odido Karolinka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Perspektywa w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.01.2021
Data aktualizacji: 15.07.2021
Euro Styl S.A. logo

Euro Styl S.A.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

al. Zwycięstwa 13A 80-219 Gdańsk

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:00 - 18:00
 • Środa: 08:00 - 18:00
 • Czwartek: 08:00 - 18:00
 • Piątek: 08:00 - 18:00
 • Sobota: 10:00 - 16:00

Możliwość odbycia spotkania online w godzinach pracy biura.

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: