Struga Point

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Andrzeja Struga, oferowane bezpośrednio przez Emerald Development Sp. z o.o.

Łódź, Polesie, ul. Andrzeja Struga

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 20 ofert w najbliższej okolicy!

Struga Point

3 zdjęcia

Struga Point
Struga Point
Struga Point

Najbliższe inwestycje

 • Więckowskiego 79

  P.I.B. ZETPRI-REMBUD Sp. z o.o.

 • Piotrkowska 44
  od: 6 642 zł/m2
  Pod wynajem

  Vision Development

 • Manu Park

  Real Development Group

Opis Inwestycji

Projekt Struga Point to siedmiokondygnacyjny budynek mieszkalny, wielorodzinny z częścią usługowo-handlową w parterze oraz garażem podziemnym.

Połączenie niebanalnej estetyki z funkcjonalnością to zdecydowany wyróżnik inwestycji.

Zaprojektowanie w budynku mieszkań o różnych powierzchniach zapewni wszystkim zainteresowanym możliwość swobodnego wyboru oraz aranżacji wnętrz. W budynku zaplanowano łącznie 67 mieszkań zróżnicowanych pod względem powierzchni (od 30 do 89 mkw.) i liczby pokoi. W znacznej mierze znajdą się w nim, atrakcyjne pod względem inwestycyjnym, dwupokojowe mieszkania z kuchnią lub aneksem kuchennym o metrażach w przedziale od 36 do 56 mkw.

Inną ciekawą propozycją, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi czy miłośników większych przestrzeni, będą mieszkania trzypokojowe o metrażach w przedziale od 59 do 64 mkw. Na ostatniej kondygnacji znajdą się przestronne mieszkania czteropokojowe o powierzchni 89 mkw. Wszystkie lokale posiadać będą balkony, loggie, tarasy lub ogródki.

Wysokość mieszkań na każdej z kondygnacji wynosić będzie 2,71 m, lokali usługowych 3,20 m.

Dodatkowy atut inwestycji niewątpliwie stanowić będzie utworzone na poziomie parteru patio. Wspólna dla wszystkich mieszkańców przestrzeń stanie się doskonałym miejscem do dziecięcych zabaw, odpoczynku od pracy i miejskiego zgiełku w otoczeniu kojącej zieleni.

O bezpieczeństwo mieszkańców zadba znajdująca się w budynku całodobowa ochrona fizyczna oraz system monitoringu.

Autorem koncepcji Struga Point jest łódzka pracownia architektoniczna Grupa Pro. Inwestycja została zaprojektowana w taki sposób, aby przy zachowaniu lekkiej, nowoczesnej architektury umiejętnie wpasowała się w otoczenie i oddała industrialny charakter miasta.

Inwestycja Struga Point znajduje się na Polesiu, ul. Andrzeja Struga (1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Emerald Development Sp. z o.o.

Inwestycja Struga Point została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Struga Point nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Emerald Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, monitoring
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Cechą szczególnie wyróżniającą inwestycję Struga Point, jest jej położenie. Nieruchomość zlokalizowana jest w ścisłym i wciąż rozwijającym się centrum Łodzi. Dogodny dostęp do ważnych w życiu codziennym obiektów oraz zaplecza kulturalno-rekreacyjnego Łodzi przy jednoczesnym zachowaniu kameralnej atmosfery, gwarantuje spełnienie oczekiwań niemal każdego klienta. Dzięki położeniu inwestycji w centralnej części ul. Andrzeja Struga oraz wyjątkowo łatwemu dostępowi do miejskiej komunikacji, dotarcie do każdego miejsca w mieście nie będzie stanowiło dla mieszkańców żadnej przeszkody.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Struga Point mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Struga Point znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Struga - Pogonowskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Struga Point znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole Miejskie Nr 56 w odległości 120 m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 152 w odległości 210 m, Chrześcijańskie Przedszkole Jonaszek w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Struga Point jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia nr 31 w odległości 200 m, Szpital w odległości 410 m, Magnus Medical Clinic w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Struga Point składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się Jaś i Małgosia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Struga Point w odległości 70 m znajduje się One On One Studio, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Instytut Krav Maga.

Data publikacji: 17.02.2016
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: