Villa Orchowiecka

Warszawa, Białołęka, Henrykówul. Orchowiecka

Villa Orchowiecka

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Eko-Invest Sp. z o.o.

  • Spełniające kryteria (6)
  • Dla inwestora (0)
  • Pokaż wszystkie (6)
Numer Pokoje Metraż Pow. działki Cena
B5172154.96
-
D5172155.18
-
G5172155.46
-
H5172155.67
-
I5172155.89
-
J5172392.25
-

Zapytaj o ofertę

Opis inwestycji

Villa Orchowiecka - kameralne osiedle w samym sercu Białołęki

Na warszawskim Henrykowie trwa budowa osiedla Villa Orchowiecka. W inwestycji powstanie 10 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 172 mkw. Według harmonogramu zakończenie budowy jest planowane na koniec 2018 roku.

Villa Orchowiecka to kameralne osiedle składające się z 10 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 172 metrów kwadratowych. Każdy z nich posiada garaż, kotłownię, videodomofon oraz ogródek.
Inwestycja charakteryzuje się funkcjonalnym i przemyślanym układem pomieszczeń, idealnym dla rodzin z dziećmi. Villa Orchowiecka została tak zaprojektowana, by zapewnić przyszłym mieszkańcom komfort oraz swobodę aranżacyjną. Wysoka jakość budownictwa, lokalizacja w spokojnej, zielonej okolicy, nowoczesna architektura oraz przestronne i słoneczne pokoje to główne atuty osiedla.
W budynkach wydzielonych jest 5 pokoi. Na parterze znajduje się przestronny salon z wyjściem na ogród, kuchnia, łazienka oraz nieduży pokój, idealny do zaaranżowania gabinetu bądź pokoju gościnnego. Na pierwszym piętrze zostały zaprojektowane trzy pokoje. Każdy z nich ma dostęp do balkonu, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli zrelaksować się po ciężkim dniu pracy. Na piętrze znajduje się również duża łazienka oraz garderoba.
Deweloper pomyślał także o dodatkowych miejscach do przechowywania. Budynki posiadają niewielkie poddasze, na którym zlokalizowany jest wyłaz dachowy.
Z kolei, garaż znajduje się w kondygnacji podziemnej, do którego prowadzi szeroki wjazd z możliwością zaparkowania na podjeździe. Poza dwoma miejscami parkingowymi w podziemiu znajduje się również kotłownia i pomieszczenie gospodarcze.
Inwestycja zlokalizowana jest w jednej z najspokojniejszych i najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. To miejsce idealne dla osób ceniących kontakt z przyrodą oraz prowadzących aktywny styl życia. Wypoczynek umożliwiają liczne tereny zielone: parki, kompleksy leśne oraz rezerwaty przyrody. Z Białołęki można szybko dotrzeć do Puszczy Kampinoskiej oraz nad Jezioro Zegrzyńskie.
Villa Orchowiecka to miejsce stworzone dla osób szukających ciszy i spokoju, które jednocześnie nie chcą rezygnować z udogodnień, jakie może zapewnić życie w niewielkiej odległości od centrum miasta. Osoby pracujące w centrum miasta mają do swojej dyspozycji komunikację ZTM oraz szybką kolej miejską. Z inwestycji można szybko i bezproblemowo dotrzeć do głównych arterii dzielnic należących do fragmentów dróg krajowych: ul. Modlińskiej, Trasy Toruńskiej i ul. Płochocińskiej.
Przyszli mieszkańcy docenią nie tylko bliskość licznych terenów zielonych, ale również łatwy dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. W pobliżu inwestycji znajduje się 11 placówek edukacyjnych, m.in. Przedszkole i Żłobek Misiowa Chata, Przedszkole Niepubliczne Fabryka Snów czy Przedszkole Prywatne Ciuchcia Białołęka.
Mieszkańcy osiedla na wyciągnięcie ręki będą mieli również liczne placówki medyczne oraz punkty handlowo-usługowe.
Inwestycja zostanie oddana do użytku w 3 kwartale 2019 roku.

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Villa Orchowiecka znajduje się na Henrykowie, ul. Orchowiecka (13 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Eko-Invest Sp. z o.o.. Inwestycja Villa Orchowiecka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku. Inwestycja składa się z 10 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 6 nowych domów o powierzchni 172 m².

Szczegóły inwestycji Villa Orchowiecka

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba domów:
Cała inwestycja składa się z 10 domów
Liczba kondygnacji:
Domy posiadają 2 kondygnacje wraz parterem oraz posiadają poddasze
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia na wszystkich kondygnacjach posiadają po 272 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Odrębna własność z własnością gruntu
Garaże:
Domy posiadają garaże
Udogodnienia:
teren ogrodzony, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda:
las

Aktualna oferta

Dostępne domy:
Aktualnie dostępnych jest 6 domów
Powierzchnie domów:
domy mają powierzchnie 172 m²
Powierzchnie działek:
Domy znajdują się na działkach o powierzchni od 155 do 392 m²
Liczba pokoi:
Dostępne są domy 5-pokojowe
Ceny domów:
Opis płatności:Informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:Informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta:
Otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy
Wysokość czynszu:
Informacja u dewelopera

Najbliższe inwestycje