Widoki Mokotów

Warszawa, Mokotów, Stary Mokotówul. Puławska

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne lokale użytkowe w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Widoki Mokotów to otoczony własnym ogrodem kameralny apartamentowiec, położony na skraju zabytkowego Parku Morskie Oko, w unikalnej lokalizacji na brzegu skarpy wiślanej, w zielonej enklawie w sercu miasta. Budynek wykończony naturalnymi materiałami, które doskonale wpisują się w otoczenie tworząc wyjątkowy, ponadczasowy klimat. Duże loggie i balkony zapewnią dodatkową przestrzeń do wypoczynku oraz wyjątkowy widok na miasto lub Park Morskie Oko.

Całodobowa recepcja, elegancki hol wejściowy i kompleksowy system monitoringu zapewnią mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i ekskluzywności. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy prywatny klub fitness oraz klub mieszkańca. Każdy apartament będzie wyposażony w system inteligentnego domu. Dowiedz się więcej na: www.widokimokotow.pl

Inwestycja z lokalami użytkowymi Widoki Mokotów znajduje się na Starym Mokotowie, ul. Puławska (3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Echo Investment S.A.. Inwestycja Widoki Mokotów została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku. Budynki posiadają do 8 kondygnacji wraz z parterem, oraz 3 kondygnacje podziemne.

Szczegóły inwestycji Widoki Mokotów

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia w zależności od kondygnacji posiadają od 250 do 360 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, usługi concierge, klimatyzacja, klub fitness, recepcja, sauna, usługi w budynku, winda, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon, sala fitness, patio / dziedziniec
Przyroda:
park, staw

Informacje o deweloperze

Echo Investment S.A.

Godziny otwarcia
biura sprzedaży

  • Poniedziałek:10:00 - 18:00
  • Środa:12:00 - 18:00
  • Czwartek:10:00 - 18:00
  • Piątek:10:00 - 18:00
+48 885 996 896