Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 31,37 m² - numer 12

Oferta archiwalna

Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, ul. Mińska 54-609Inwestycja: Stacja 3.0Deweloper: Echo Investment S.A.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Stacja 3.0 lub inne propozycje na Muchoborze Wielkim

Stacja 3.0

5 zdjęć

Stacja 3.0

Najbliższe inwestycje

 • Gagarina 17
  od: 7 463 zł/m2

  DR Developer sp. z o.o.

 • Osiedle Zagłoby
  od: 6 064 zł/m2

  Osiedle Zagłoby Sp. z o.o. Sp. k.

 • Chociebuska 11

  Dom Development S.A.

Termin oddania:
Gotowe
Ilość pokoi:
1 pokój
Metraż:
31,37 m²
Piętro:
1 piętro
Wysokość pomieszczeń:
od 260 do 280 cm wysokości
Ilość kondygnacji:
1 poziom
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie
dostępne
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku
Udogodnienia
informacja u dewelopera
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Stacja 3.0

Transport

Tyrmanda - 230 m

Sklepy

Factoria Park - 160 m

Edukacja

Niepubliczny Punkt Przedszkolny Dzień Dobry - 350 m

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Opis oferty

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 31,4 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Stacja 3.0 na Muchoborze Wielkim, ul. Mińska 54-609 (6.6 km od centrum Wrocławia).

Inwestycja jest realizowana przez Echo Investment S.A.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 123 nowe mieszkania.

Inwestycja jest już wyprzedana.

W budynku jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Stacja 3.0 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 12 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.

Dla przyszłych mieszkańców Echo Investment S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Odkryj Wrocław na nowo! Osiedle Stacja 3.0 poszerza jego horyzonty, a Tobie pozwala zachować kontrolę nad własnym życiem. Bądź jeszcze bliżej swojego miasta.

Pewną regułą jest, że naszą drogę życiową musimy podporządkować do wydarzeń, do ludzi, a już najczęściej do miejsca, w którym zamierzamy żyć. Czy musi tak być? Nie! Osiedle Stacja 3.0 powstało po to, abyś mógł funkcjonować na własnych zasadach, bez żadnych przymusów i ograniczeń. Nie tworzymy barier, my pomagamy Tobie je pokonać. Stworzyliśmy to miejsce dla ludzi i z myślą o ludziach.

Nie musisz się obawiać, że coś Cię ominie. Osiedle Stacja 3.0 maksymalnie wykorzystuje uroki miasta i żyje razem z nim. Nie porzucaj swojego dotychczasowego życia, spraw, aby było jeszcze bardziej kolorowe i ciekawsze, a zarazem wygodniejsze. Przekonaj się o możliwościach, jakie otwiera przed Tobą Osiedle Stacja 3.0. Bądź blisko swojej pracy i miejsc, w których się po niej zrelaksujesz. Miej w zasięgu ręki wszystko to, co jest potrzebne do codziennego funkcjonowania. Dzięki Stacji 3.0 nie stracisz tempa w życiowym wyścigu.

Znamy pędzący świat i ludzką potrzebę odkrywania wszystkiego, co kryje się w jego zakamarkach. Dziś jesteś tu, ale jutro możesz być w zupełnie innym miejscu. Stacja 3.0 rozumie potrzebę zmian.

Wiemy jak niestabilne są ludzkie pragnienia. Nigdy nie możemy być pewni, czy za miesiąc, rok, czy pięć lat, nie będziemy chcieli zasmakować przygody w innym miejscu. Dlatego Osiedle Stacja 3.0 to nie tylko Twoja przystań. To doskonała inwestycja w przyszłość! Możesz mieć pewność, że nie tylko Ty odkryjesz uroki i zalety Stacji 3.0, zlokalizowanej w okolicy, która jak najbardziej sprzyja wynajmowi mieszkań.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Stacja 3.0.

Data publikacji: 07.08.2020
Data aktualizacji: 09.09.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: