OASIS

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez EBUDDom

bydgoski, Niemcz, ul. Sienkiewicza 10-16
OASIS

8 zdjęć

OASIS
OASIS
OASIS
OASIS

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji OASIS dostępne są 24 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

OASIS logo

WYJĄTKOWE INACZEJ NIŻ DOTYCHCZAS, o nadrzędnym celu by stać się przystanią na wiele lat, być może na całe życie.

Nieco ciszej, w nieco bardziej zadbanym i nowoczesnym sąsiedztwie, z nieco czystszym powietrzem, w nieco mniejszej skali …

W Niemczu przy ul. Sienkiewicza 10-16, przyległym do otuliny bydgoskich lasów, w sąsiedztwie drzew sosnowych i brzóz, wzdłuż osiedlowych uliczek, wśród niskiej zabudowy.

By dojechać z miasta i odczuć różnicę…by z przyjemnością pomyśleć o wieczornym spacerze lub kolacji na loggii.

Na potrzeby chwili i na różne cykle życia, na niespodzianki losu, Oasis proponuje nie przepych lecz wszechstronność osiedla, wyważoną technologię inżynierską oraz architektoniczny minimalizm i uniwersalizm.

• PRZESTRONNE LOGGIE - zadaszone i oświetlone by stworzyć dla siebie pokój na świeżym powietrzu,

• WINDA – od kondygnacji podziemia, która stoi na straży wygody,

• OGRÓD Z PLACEM ZABAW DLA NAJMŁODSZYCH ORAZ OGRODAMI DESZCZOWYMI by kontaktu z przyrodą lub ruchu móc skosztować w najbliższym otoczeniu,

• CICHA DACHÓWKA CEMENTOWA – by budynek nabrał designerskiego uroku, lecz przede wszystkim by ograniczyć odgłosy spadających kropel deszczu,

• ROWEROWNIA I GARAŻ PODZIEMNY, które gwarantują iż środki komunikacji Mieszkańców będą oczekiwały na użytek w bezpiecznej i zadbanej przestrzeni,

• DUŻE WITRYNY OKIENNE by bezcenne i niezbędne światło dzienne miało szansę stać się elementem aranżacji wnętrz mieszkań, oraz by mieszkania stały się jeszcze bardziej przestronne za sprawą krajobrazu, który oczekuje za oknem.

OSIEDLE OASIS skrywa 3 TYPY MIESZKAŃ o przemyślanej geometrii i poszukiwanych stylach, z domieszką tradycjonalizmu lub nutką designerskiej odwagi:

• LOFT – nadzwyczaj poszukiwany za sprawą otwartej przestrzeni nad częścią dzienną oraz dostępu do większej ilości światła, z drugim poziomem idealnym na prywatną sypialnię, pracownię pasjonaty czy strefę nastolatka.

• SKY – na ostatnim piętrze, z dużym tarasem od zachodu, z fizycznie rozdzieloną częścią wejściową mieszkania od prywatnej strefy mieszkalnej

• CLASSIC – zawsze mile widziane, na parterze lub piętrze, z loggią lub ogródkiem.

2 etap osiedla składa się z dwóch kameralnych budynków 11-lokalowych i 13-lokalowych, o trzech kondygnacjach nadziemnych ze skośnymi dachami architektonicznie nawiązującymi do otoczenia.

Inwestorem osiedla jest bydgoska marka EBUD DOM, której właścicielem jest znany Generalny Wykonawca w sektorze budownictwa - P.W.EBUD Przemysłówka Sp. z.o.o. EBUD DOM nieprzerwanie od niespełna 20 lat realizuje inwestycje mieszkaniowe, zaś Oasis jest przełomem w historii marki jako najbardziej kameralne osiedle, a po jej ukończeniu liczba wybudowanych mieszkań marki EBUDDOM przekroczy magiczną granicę 500.

Budowa rozpocznie się w maju 2021 r. a zakończenie prac budowlanych planuje się na III kw. 2022 r.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i wspólnego poszukania miejsca, które może stać się domem na wiele lat.

OASIS : "Gotowe na przyszłość. Na każdy etap życia, na rożne okoliczności. Dla pokoleń."

Inwestycja OASIS znajduje się w Niemczu, ul. Sienkiewicza 10-16 (0.4 km od Bydgoszczy), jest realizowana przez dewelopera EBUDDom.

Inwestycja OASIS jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji OASIS pozostały na sprzedaż 24 mieszkania o powierzchniach od 38 do 102 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 38 m2 (2 mieszkania)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 41 do 50 m2 (7 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 57 do 77 m2 (8 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 76 do 81 m2 (4 mieszkania)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 78 do 102 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper EBUDDom przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 250 do 540 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek, taras, loggia.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, własna kotłownia, wózkarnia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 24 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań:
od 38 do 102 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Niemcz to miejscowość położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, w gminie Osielsko. Ze względu na bardzo korzystną odległość od centrum Bydgoszczy, Niemcz przybrał formę przedmieścia o charakterze mieszkaniowym. Cicha, spokojna okolica eleganckich domów jednorodzinnych i apartamentowców to miejsce idealne dla rodzin czy osób starszych. Urokliwe tereny dają możliwość spacerów, przejażdżek rowerowych i odpoczynku od zgiełku miasta. Sąsiedztwo Parku Krajobrazowego pozwala zaczerpnąć świeżego powietrza a także cieszyć się bliskością zieleni. Przystanki autobusowe (komunikacji ZDMiKP), rozwinięta infrastruktura drogowa zapewniają szybki dojazd do największego miasta w województwie. Miejscowe zabudowania zlokalizowane są w niedalekiej odległości od galerii handlowej, marketu spożywczego, Ogrodu Botanicznego w Myślęcinku, stadniny koni, pola golfowego, basenu i innych atrakcji jakie zapewnia miasto Bydgoszcz. Na terenie Niemcza znajduje się szkoła podstawowa i 2 przedszkola.

Komunikacja

Niemcz oddalony jest od Bydgoszczy ok. 10 km. Podróż autem, drogą krajową nr. 5, zajmuje mniej więcej 16 minut. Komunikację miejską zapewnia kilka linii autobusowych ZDMiKP, odjeżdżających z przystanków rozlokowanych w strategicznych punktach miejscowości. Zaledwie 1500 m dzieli mieszkańców od Galerii Osielsko, w której znajdują się liczne sklepy i restauracje.

Od Osiedla Leśnego dzieli ją 12minut jazdy samochodem. W ramach porozumienia międzygminnego bydgoski ZDMiKP zadbał, aby Niemcz był dobrze skomunikowany – linia autobusowa, która pokonuje trasę Niemcz-Bydgoszcz to linia nr 94. Najbliższy przystanek mieści się zaledwie 2 minuty pieszo od osiedla OASIS, przy ul. Słowackiego. Dojechać do Niemcza możemy na dwa sposoby – ul. Armii Krajowej lub ul. Gdańska, która w ostatnim czasie przeszła modernizacje i została uzupełniona o BUSPAS, dzięki któremu środki transportu publicznego swobodnie dowiozą Nas do bydgoskich lokalizacji. Wielką zaletą lokalizacji osiedla jest bogata infrastruktura rowerowa.

Edukacja

Bogata oferta placówek edukacyjnych to ogromna zaleta lokalizacji osiedla OASIS. Szkoła podstawowa im. Agaty Mróz znajduje się zaledwie 5 minut pieszo od inwestycji. Szeroki wachlarz przedszkoli w odległości nie większej niż pieszy 10 minutowy spacer, daje możliwość wyboru najlepszego miejsca na rozwój dla dziecka. Niedaleko inwestycji znajduję się również świetlica oraz skwer 4 stron świata ze ścieżką edukacyjną. W zasięgu podróży rowerowej, komunikacją publiczną (tramwaj lub autobus) lub samochodem znajdują się licea: I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida (17 min samochodem), VI Liceum Ogólnokształcące im. JJ Śniadeckich, Stanisława Staszica (13 min samochodem) oraz VII Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Kusocińskiego (8 min samochodem)

Opieka medyczna

W związku z ciągłym rozwojem infrastruktury, w Niemczu znajdziemy również opiekę medyczną. W odległości kilku minut pieszo od osiedla znajduje się m.in. klinika stomatologiczna czy klinika „Zdrówko”. Niecałe 2 km dają możliwość skorzystania z prywatnej wielospecjalistycznej kliniki „Eskulap” w Osielsku, a najbliższy szpital – I Szpital Wojskowy Polowy - położony jest na Osiedlu Leśnym zaledwie 12 minut samochodem od osiedla OASIS.

Sklepy i usługi

Blisko Osiedla, 5 minut pieszo, znajduje się sklep Żabka. W pobliżu – 10 minut spacerem –umiejscowiony jest Polo market. Niespełna 2 km dzielą mieszkańców od Galerii Osielsko, w której znajdziemy szeroki wybór usług oraz sklepów (w tym market LIDL). Zaś w drodze do domu ul. Gdańską można skorzystać ze strefy handlowej na Osiedlu Leśnym (Lidl, Media Markt, Pepco) – 6 km od osiedla Oasis.

Sport

Orlik, boisku do koszykówki i place zabaw znajdujące się w najbliższym otoczeniu OASIS czynią je idealnym miejscem dla ruchliwych dzieci i młodzieży. Sławny obszar przyrodniczo- rekreacyjny jakim jest Leśny Park Kultury i wypoczynku „Myślęcinek” to zaledwie 15 minut spacerem od osiedla. A dla uzupełnienia oferty sportowej w odległości 2 km w Osielsku znajduje się basen oraz w odległości 6 km znajduje się kompleks bydgoskiego klubu „Zawisza” z bieżnią treningową, sekcją gimnastyczną czy klubem crossfit.

Data publikacji: 07.12.2020
Data aktualizacji: 14.04.2021
OASIS logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Ul. Sokola 3/31 85-172 Bydgoszcz

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: