Ekopark Aleksandrów

zgierski, Aleksandrów Łódzkiul. Pabianicka 145/147 

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne domy w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Przedstawiamy Państwu inwestycję firmy Dynamix składającą się z 25 domów jednorodzinnych, dwukondygnacyjnych (bez skosów) w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej. Osiedle mieści się w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Pabianickiej 145/147 w bezpośrednim sąsiedztwie z granicą Łodzi. Domy mają powierzchnię 216 m2 i usytuowane są na działkach o powierzchni od 550 m2 do 896 m2. Przy budowie tego osiedla postawiliśmy na ekologię i ekonomię tak istotne dla przyszłych użytkowników naszych domów. Zastosowaliśmy przy tym projekcie szereg nowatorskich technik pozwalających oszczędzać czas i pieniądze. Do współpracy przy tym projekcie zaprosiliśmy starannie wyselekcjonowane, cieszące się renomą na rynku firmy po to by zapewnić Państwu poczucie bezpieczeństwa i maksymalny komfort życia w zakupionym domu

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Ekopark Aleksandrów znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Pabianicka 145/147  (0 km od Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Dynamix Sp. z o.o.. Inwestycja Ekopark Aleksandrów została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku. Inwestycja składa się z 25 domów jednorodzinnych.

Szczegóły inwestycji Ekopark Aleksandrów

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba domów:
Cała inwestycja składa się z 25 domów
Liczba kondygnacji:
Domy posiadają 1 kondygnację wraz parterem oraz nie posiadają poddasza
Wysokość pomieszczeń:
Informacja u dewelopera
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Garaże:
Domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
Informacja u dewelopera
Przyroda:
Informacja u dewelopera