Osiedle Przestrzenne

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sosnowa, oferowane bezpośrednio przez DŚ Development

wrocławski, Bielany Wrocławskie, ul. Sosnowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1 ofertę w najbliższej okolicy!

Osiedle Przestrzenne

7 zdjęć

Osiedle Przestrzenne
Osiedle Przestrzenne
Osiedle Przestrzenne
Osiedle Przestrzenne

Najbliższe inwestycje

  • Błękitne Aleje - mieszkania

    JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Przestrzenne to inwestycja , w ramach której zrealizowane zostanie łącznie 28 apartamentów jedno oraz dwukondygnacyjnych z ogrodami i garażami

Projekt realizowany na Bielanach Wrocławskich jest modelowym przykładem połączenia designu z praktycznymi rozwiązaniami w zakresie układów mieszkań. Budynki wykonywane będą w wysokim standardzie, najnowszych technologiach , z najwyższej jakości materiałów, co niezmiennie cechuje wszystkie realizowane przez DŚ DEVELOPMENT inwestycje.

Podczas tworzenia projektu inwestycji OSIEDLE PRZESTRZENNE , główną ideą było zapewnienie naszym Klientom atrakcyjnych rozwiązań architektonicznych ,w pełni odpowiadających ich potrzebom. Realizowane w ramach I etapu apartamenty dwukondygnacyjne o łącznej powierzchni użytkowej 92,66m2 na parterze posiadają duże jasne salony z aneksem kuchennym , garaż oraz łazienkę, na piętrze natomiast znajdują się 3 ustawne sypialnie oraz łazienka. W drugim etapie dostępne będą również apartamenty parterowe, które także stwarzają możliwość ciekawej aranżacji : 2 niezależne sypialnie, salon z aneksem kuchennym , garaż oraz łazienka o łącznej powierzchni 81m2.

Wszystkie mieszkania posiadają własne ogrody. DŚ DEVELOPMENT dysponuje szeroką ofertę usług dodatkowych, które pozwalają nadać apartamentom standard o jakim marzą Nabywcy, wśród nich między innymi : ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja, elektrycznie sterowane rolety oraz brama garażowa, schody strychowe z dociepleniem, dodatkowe przyłącza wody w ogrodzie, trawniki z rolki.

Dodatkowym atutem jest możliwość realizacji „pod klucz” zgodnej z wytycznymi przyszłych mieszkańców, tak aby każde z mieszkań nabrało wyjątkowego, indywidualnego charakteru zgodnego z preferencjami aranżacyjnymi Klientów.

Inwestycja Osiedle Przestrzenne znajduje się w Bielanach Wrocławskich, ul. Sosnowa (1.1 km od Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera DŚ Development.

Inwestycja Osiedle Przestrzenne jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań w tym 1 lokal typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przestrzenne pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 93 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DŚ Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Bez dopłat.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bielany Wrocławskie to wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie wrocławskim, w gminie Kobierzyce. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa wrocławskiego.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Przestrzenne mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Osiedle Przestrzenne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bielany - Kościół.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przestrzenne znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bielanach wrocławskich w odległości 250 m, Przedszkole Samorządowe w Bielanach Wrocławskich w odległości 250 m, Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Bielanach Wrocławskich w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Przestrzenne jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Twój Lekarz" w odległości 120 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Przestrzenne składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Netto, w odległości 240 m znajduje się 소풍 (Sopung), w odległości 250 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przestrzenne w odległości 100 m znajduje się Fitness, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.08.2019
Data aktualizacji: 02.02.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: