Osiedle Malachit

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rataja, oferowane bezpośrednio przez D.P.I. Malachit SP. Z O.O.

wrocławski, Siechnice, ul. Rataja

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 85 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Malachit

9 zdjęć

Osiedle Malachit
Osiedle Malachit
Osiedle Malachit
Osiedle Malachit

Najbliższe inwestycje

 • Tarasy Grabskiego
  od: 6 200 zł/m2

  HEA Sp. z o.o.

 • Osiedle Laguna
  od: 5 650 zł/m2

  Republika Wnętrz - Grupa

 • Osiedle Różane
  od: 5 700 zł/m2

  Hajto Development Group Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle znajdować się będzie w Siechnicach na rogu ulic Rataja i Staszica. Nasza inwestycja to kompleks dwóch budynków w zabudowie wielorodzinnej składający się z siedmiu pięciokondygnacyjnych oraz dwóch sześciokondygnacyjnych segmentów wyposażonych w garaże oraz windy. W budynkach A i B znajdować się będzie 166 mieszkań -2,3,4 pokojowych o powierzchni od 34 do 68m2 w tym 4 apartamenty na ostatniej kondygnacji (5 piętro). Każdy lokal posiadać będzie 1 lub 2 balkony, apartamenty tarasy, a mieszkania na parterze ogródki. W ofercie znajdować będą się również komórki lokatorskie, garaże oraz pomieszczenia na skutery, na dziedzińcu osiedla przewidziano plac zabaw, tereny zielone i ogólnodostępne miejsca postojowe.

Inwestycja Osiedle Malachit znajduje się w Siechnicach, ul. Rataja (4.5 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera D.P.I. Malachit SP. Z O.O..

Inwestycja Osiedle Malachit została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 166 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Malachit pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 51 do 59 metrów kwadratowych w cenie od 4 796 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper D.P.I. Malachit SP. Z O.O. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 166 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: w cenie.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Siechnice to niewielkie miasto nad rzeką Oławą w powiecie wrocławskim. Na obszarze o powierzchni ponad 15,5 km2 zamieszkuje prawie 6 tys. osób, a bazę mieszkaniową stanowią nowe budynki: czteropiętrowe bloki oraz domy jedno- i wielorodzinne. W Siechnicach zlokalizowana jest największa w Europie szklarnia ogrodnicza, a do zakładów produkcyjnych należą: Parker Hannifin oraz Deceuninck NV. Wewnątrz miasta znajdują się 2 parki, zaś na okoliczne walory przyrodnicze i rekreacyjne składają się: lasy siechnicko-kotowickie, doliny rzek oraz jeziora: Panieńskie, Dziewicze i Czarna Łacha z zapleczem biwakowym. W Siechnicach funkcjonują: Centrum Kultury, Biblioteka Miejska oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, który udostępnia hale i boiska sportowe.

Komunikacja

Siechnice leżą w odległości zaledwie 13 km od centrum Wrocławia i ok. 10 km od węzłów autostrady A4. Z miasteczka do Wrocławia kursują podmiejskie autobusy oraz pociągi, którymi można dojechać bez przesiadek w zaledwie 15 minut. Duże znaczenie ma również przebiegająca przez Siechnice droga krajowa nr 94 (Zgorzelec – Korczowa przy granicy z Ukrainą).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Malachit mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Osiedle Malachit znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - SIECHNICE - OSIEDLE.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Malachit znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne im. Św. Jana Pawła II w odległości 340 m, Centrum Edukacji ATUT Dolny Śląsk w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Malachit składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się Domek Chleba, w odległości 410 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 18.01.2016
Data aktualizacji: 05.01.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: