Nowy Bocianek etap III

Kielceul. Wyspiańskiego

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne lokale użytkowe w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Nowa część Osiedla Bocianek realizowana jest w rejonie ulicy Wyspiańskiego. Docelowo dojazd do nowych budynków będzie się odbywał z ulicy Konopnickiej. Obecnie mieszkańcy oddanych do użytku budynków zrealizowanych w I i II etapie, korzystają z nowo wybudowanej ulicy wewnętrznej z dojazdem od strony ulicy Tadeusza Boya-Żeleńskiego.

Osiedle jest starannie wkomponowane w otaczający teren zarówno pod względem architektonicznym jak i komunikacji wewnętrznej oraz aranżacji zieleni.
Obecnie realizowany III etap inwestycji obejmuje budynki B-1A i B-1B. Zakończenie budowy przewidywane jest na dzień 28.02.2015 roku.
Dostępne są dwa mieszkania trzypokojowe z osobną kuchnią, które zostały wykończone „pod klucz”. Pozostałe są w standardzie deweloperskim. Mieszkania, które zostały wykończone mają bardzo dobry standard wykończenia i bardzo atrakcyjną cenę.

Inwestycja z lokalami użytkowymi Nowy Bocianek etap III znajduje się w Kielcach, ul. Wyspiańskiego (3 km od centrum Kielc), jest realizowana przez dewelopera Dorbud S.A.. Inwestycja Nowy Bocianek etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku. Budynki posiadają do 5 kondygnacji wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczegóły inwestycji Nowy Bocianek etap III

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 2 budynków
Liczba kondygnacji:
Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Wysokość pomieszczeń:
Informacja u dewelopera
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Udogodnienia:
Informacja u dewelopera
Przyroda:
Informacja u dewelopera

Informacje o deweloperze