Żoliborz Artystyczny

Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskieul. Powązkowska 7

Żoliborz Artystyczny

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

  • Spełniające kryteria (1)
  • Dla inwestora (0)
  • Pokaż wszystkie (1)
Numer Pokoje Metraż Piętro Cena (netto)
XII.C.71101Parter
-

Zapytaj o ofertę

Opis inwestycji

Żoliborz to miejsce niezwykłe, idealnie łączące w sobie urok kameralnego miasteczka i nowoczesnej metropolii. Wraz z biegiem czasu i rozwojem dzielnicy staje się niepowtarzalną przestrzenią, z tętniącymi życiem kawiarniami, muzeami, miejscami spotkań dla młodszych i starszych mieszkańców.

To właśnie w tym miejscu Dom Development S.A. buduje wyjątkowe osiedle – Żoliborz Artystyczny! Bezpośrednią inspiracją do stworzenia tej nowej części Żoliborza była niepowtarzalna historia jej mieszkańców, którzy stali się patronami kolonii, placów i ulic tego szczególnego projektu. Dwa murale zdobiące osiedle zostały zaprojektowane przez Piotra Młodożeńca. W ten sposób powstał unikatowy koncept urbanistyczny, kontynuujący najlepsze wzory rozwoju międzywojennego Żoliborza.

Osiedle Żoliborz Artystyczny to inwestycja składająca się docelowo z ośmiu kolonii. W samym jej centrum, przy placu imienia Czesława Niemena, zaprojektowaliśmy siedmiopiętrową dominantę, której wyjątkowość podkreśla przejrzysta tafla wody. Budynek stanowi zamknięcie planowanej Osi Rydygiera. Na placu przewidzieliśmy nowoczesną fontannę, która tworzy klimat miejskiej przestrzeni. Całość zaplanowaliśmy jako kontynuację głównych założeń przyświecających projektantom pozostałych części Żoliborza, tj. tworzenie przyjaznych kolonii, placów i ulic. Jednocześnie położyliśmy nacisk na nowoczesność i integralność osiedla. Łącząc estetykę i funkcjonalność, pamiętaliśmy też o wymiarze społecznym tej wyjątkowej inwestycji. Żoliborz Artystyczny to miejsce dostępne dla wszystkich mieszkańców Warszawy, z zakładanymi na jego terenie kawiarniami i strefami odpoczynku. Dużo zieleni oraz niska, pięciopiętrowa zabudowa, pozwalają na stworzenie idealnej przestrzeni integrującej mieszkańców Warszawy.

Inwestycja z lokalami użytkowymi Żoliborz Artystyczny znajduje się na Sadach Żoliborskich, ul. Powązkowska 7 (4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A.. Inwestycja Żoliborz Artystyczny została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku. Budynki posiadają do 8 kondygnacji wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne. Aktualnie w inwestycji Żoliborz Artystyczny pozostał na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 101 m². Deweloper Dom Development S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne - podziemny parking dostępny również dla gości oraz miejsca postojowe naziemne - dla gości

Szczegóły inwestycji Żoliborz Artystyczny

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 13 budynków
Liczba kondygnacji:
Budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia w zależności od kondygnacji posiadają od 260 do 280 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Odrębna własność z własnością gruntu
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
Informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne lokale użytkowe:
Aktualnie dostępny jest 1 lokal użytkowy
Powierzchnie lokali użytkowych:
lokale użytkowe mają powierzchnie 101 m²
Liczba pokoi:
Dostępne są lokale użytkowe 1-pokojowe
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta:
Informacja u dewelopera
Wysokość czynszu:
Informacja u dewelopera

Najbliższe inwestycje