Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 48,77 m² - numer A_1_39

6.7% stopa zwrotu inwestycji rocznie

Wrocław, Psie Pole, Osiedle Psie Pole, ul. ZielnaInwestycja: Osiedle ZielnaDeweloper: Dom Development S.A.

POWIERZCHNIA48,77 m²
POKOJE2
PIĘTRO1
TERMIN ODDANIA2 kw. 2022
Osiedle Zielna

6 zdjęć

Osiedle Zielna

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:
A_1_39
Cena:
Oferty inwestycyjne:
To mieszkania doskonale nadaje się do zakupu pod przyszły wynajem, szacunkowa stopa zwrotu, jaką można uzyskać przy zakupie tego lokalu to 6.7% w skali roku.
Liczba kondygnacji:
1 poziom
Pokoje:
2 pokoje
Metraż:
48,77 m²
Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Powierzchnie dodatkowe:
balkon o powierzchni 4 m²
Kuchnia:
informacja u dewelopera
Łazienki:
1 łazienka
Wysokość pomieszczeń:
250 cm wysokości
Piętro:
1 piętro
Miejsca postojowe:
dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie:
dostępne (47)
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera
Opis płatności:
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków:
informacja u dewelopera
Inwestycja:
mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Zielna, w której dostępnych jest jeszcze 10 podobnych ofert

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48,8 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Zielna na Psim Polu przy ul. Zielna (6.7 km od centrum Wrocławia). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 160 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 41 o powierzchni od 48 do 81 m², w budynku są 3 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Osiedle Zielna jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A_1_39 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 250 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział: miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe podziemne.

Osiedle Zielna powstaje w historycznej części Wrocławia - Psie Pole. W 2-kondygnacyjnym budynku znajdzie się łącznie 160 mieszkań. Do dyspozycji lokatorów będzie 208 miejsc postojowych i 47 komórek lokatorskich.

Wyróżnikiem osiedla jest jego kameralny charakter, atrakcyjna mała architektura i obecność zieleni w postaci ogrodów kwiatowych, licznych krzewów i drzew. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z dużego, zielonego, wewnętrznego dziedzińca z placem zabaw i terenową siłownią. Do mieszkań zlokalizowanych na parterze przynależeć będą ogródki, a lokatorzy mieszkań na 1 i 2 piętrze będą mogli korzystać z balkonów. W ramach inwestycji powstanie podziemny garaż, komórki lokatorskie i schowki. Przewidziana została również rowerownia. Wszystkie klatki schodowe będą wyposażone w windy. Pojawią się także ułatwienia dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Zielna, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 10 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Zielna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Osiedle Zielna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gorlicka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zielna znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Columbus w odległości 70 m, Szkoła Podstawowa nr 6 w odległości 230 m, Przedszkole nr 71 w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Zielna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Rabat, w odległości 430 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 480 m znajduje się Hert.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zielna w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.08.2020
Data aktualizacji: 22.06.2021
Dom Development S.A. logo

Dom Development S.A.

Biuro Sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Gorlicka 57, Wrocław, Psie Pole

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 11:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00
 • Sobota: 10:00 - 15:00

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: