Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 48,93 m² - numer A_2_22

Oferta archiwalna

Wrocław, Psie Pole, Osiedle Psie Pole, ul. ZielnaInwestycja: Osiedle ZielnaDeweloper: Dom Development S.A.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Osiedle Zielna lub inne propozycje na Psim Polu

POWIERZCHNIA48,93 m²
POKOJE2
PIĘTRO2
TERMIN ODDANIA2 kw. 2022
Osiedle Zielna

6 zdjęć

Osiedle Zielna

Najbliższe inwestycje

 • Gorlicka
  od: 7 100 zł/m2

  COMEX Deweloperstwo Sp. zo.o. Sp. K.

 • Osiedle Rycerskie Etap III

  KG Group Sp. z o.o.

 • Osiedle Rycerskie Etap IV

  KG Group Sp. z o.o.

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:
A_2_22
Liczba kondygnacji:
1 poziom
Pokoje:
2 pokoje
Metraż:
48,93 m²
Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Powierzchnie dodatkowe:
balkon o powierzchni 4 m²
Kuchnia:
informacja u dewelopera
Łazienki:
1 łazienka
Wysokość pomieszczeń:
250 cm wysokości
Piętro:
2 piętro
Miejsca postojowe:
dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie:
dostępne (47)
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera
Opis płatności:
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków:
informacja u dewelopera
Inwestycja:
mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Zielna, w której dostępnych jest jeszcze 7 podobnych ofert

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48,9 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Zielna na Psim Polu, ul. Zielna (6.7 km od centrum Wrocławia).

Inwestycja jest realizowana przez Dom Development S.A.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 160 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostają 34 oferty o powierzchni od 49 do 80 m².

W budynku są 3 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Osiedle Zielna jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A_2_22 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 250 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Osiedle Zielna powstaje w historycznej części Wrocławia - Psie Pole. W 2-kondygnacyjnym budynku znajdzie się łącznie 160 mieszkań. Do dyspozycji lokatorów będzie 208 miejsc postojowych i 47 komórek lokatorskich.

Wyróżnikiem osiedla jest jego kameralny charakter, atrakcyjna mała architektura i obecność zieleni w postaci ogrodów kwiatowych, licznych krzewów i drzew. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z dużego, zielonego, wewnętrznego dziedzińca z placem zabaw i terenową siłownią. Do mieszkań zlokalizowanych na parterze przynależeć będą ogródki, a lokatorzy mieszkań na 1 i 2 piętrze będą mogli korzystać z balkonów. W ramach inwestycji powstanie podziemny garaż, komórki lokatorskie i schowki. Przewidziana została również rowerownia. Wszystkie klatki schodowe będą wyposażone w windy. Pojawią się także ułatwienia dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Zielna, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 7 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Zielna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Osiedle Zielna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gorlicka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zielna znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Columbus w odległości 70 m, Szkoła Podstawowa nr 6 w odległości 230 m, Przedszkole nr 71 w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Zielna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Rabat, w odległości 430 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 480 m znajduje się Hert.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zielna w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Dom Development S.A. logo

W sprzedaży 730 nieruchomości w 22 inwestycjach

4 nagrody i wyróżnienia

Zobacz

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 78 inwestycjach

Data publikacji: 25.08.2020
Data aktualizacji: 19.07.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: