Apartamenty Dolny Mokotów

Pod wynajem

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Sobieskiego 112
Apartamenty Dolny Mokotów

16 zdjęć

Apartamenty Dolny Mokotów
Apartamenty Dolny Mokotów
Apartamenty Dolny Mokotów
Apartamenty Dolny Mokotów

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów dostępna jest 1 oferta

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
A.1
52,46 m²
Parter

Opis Inwestycji

Apartamenty Dolny Mokotów to idealne miejsce do życia dla najbardziej wymagających. Dzięki prestiżowej lokalizacji przy Trakcie Królewskim staną się one wymarzonym domem dla ludzi aktywnych, żyjących w rytmie miasta, ale również ceniących możliwość relaksu wśród zieleni najpiękniejszych warszawskich parków. Apartamenty Dolny Mokotów to dwa budynki o nowoczesnej i wysmakowanej architekturze z najwyższej klasy wykończeniem. Utrzymana w stonowanej kolorystyce elewacja wykonana będzie ze szlachetnych materiałów – kamienia naturalnego, stali, drewna i szkła. Forma i stylistyka budynków nawiązuje do najlepszych wzorów mokotowskich kamienic oraz współgra z charakterem najbliższego otoczenia.

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów znajduje się na Sielcach, ul. Sobieskiego 112 (3.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada od 7 do 9 kondygnacji naziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 52 metrów kwadratowych.

Deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 5 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych:
52 m².
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dolna 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Międzynarodowe Przedszkole w odległości 160 m, PRYWATNE GIMNAZJUM NR 33 w odległości 180 m, PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 32 IM. JEANA MONNETA w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Belwederska Clinic w odległości 260 m, Lekarz w odległości 370 m, Szpital Czerniakowski w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Galeria wypieków, w odległości 140 m znajduje się Putka, w odległości 140 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.05.2018
Data aktualizacji: 15.02.2021
Dom Development S.A. logo

Dom Development S.A.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Sobieskiego 112, Warszawa, Mokotów

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: