Osiedle Przy Srebrnej

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Develia

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, ul. Srebrna 46
Ceny od: 6 335 zł netto/m2
Osiedle Przy Srebrnej

4 zdjęcia

Osiedle Przy Srebrnej
Osiedle Przy Srebrnej
Osiedle Przy Srebrnej
Osiedle Przy Srebrnej

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przy Srebrnej dostępne są 2 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Osiedle przy Srebrnej to inwestycja mieszkaniowa zrealizowana w południowej części Gdańska, w prężnie rozwijającej się dzielnicy Łostowice. Poza mieszkaniami w budynku przewidziano lokale usługowe. Są usytuowane na parterze, łatwo dostępne i widoczne od strony ulicy. Budynek znajduje się u zbiegu ulic Srebrnej i Niepołomickiej w Gdańsku.

Na Osiedlu Przy Srebrnej są dostępne ostatnie lokale usługowe. Wszystkie są wykończone do stanu deweloperskiego, co znacząco ułatwia aranżację i dostosowanie lokalu do potrzeb danej działalności. Co istotne dla inwestorów, w lokalach są wszelkie niezbędne media: instalacje elektryczne, ogrzewanie miejskie oraz instalacja wodno-kanalizacyjna. Wysoka jakość zastosowanych materiałów przekłada się na niskie koszty eksploatacji lokalu. Duże, szklane witryny zapewniają dobrą widoczność z ulicy.

Inwestycja Osiedle Przy Srebrnej znajduje się na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Srebrna 46 (5.4 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Develia.

Inwestycja Osiedle Przy Srebrnej została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przy Srebrnej pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 70 do 72 metrów kwadratowych w cenie od 6 335 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Develia przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 330 do 377 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:
od 70 do 72 m².
Ceny lokali użytkowych:
 • kształtują się w zakresie od 445 315 do 454 817 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 6 335 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Łostowice to intensywnie rozwijająca się dzielnica, chętnie wybierana przez osoby szukające mieszkania, ludzi młodych i rodziny z dziećmi. Atrakcyjna infrastruktura, szkoła i przedszkole w okolicy przekładają się na duży ruch i potencjał tej lokalizacji dla właścicieli sklepów i punktów usługowych. Osiedle jest także bardzo dobrze skomunikowana z innymi częściami Gdańska. Alternatywą dla samochodu może być komunikacja miejska. Wybór połączeń oferuje pobliska pętla autobusowa. Osoby, które na co dzień poruszają się samochodami, z pewnością ucieszy bliska odległość od Obwodnicy Trójmiasta oraz ciągle rozbudowywanej ulicy Świętokrzyskiej, które umożliwiają sprawne przemieszczenie się do centrum miasta. Dogodna i dobrze skomunikowana z resztą miasta lokalizacja powoduje, że lokale użytkowe w południowej części Gdańska dysponują doskonałym potencjałem biznesowym.

Gdańsk to miasto o powierzchni 261 km. kw. Z liczbą ludności 462 tysiące mieszkańców, położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z dzielnic Żabia, Oliwa, Zaspa, Brzeźno, Nowy Port, Ujeścisko i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, Muzeum Narodowe a ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Gdańsk łączy z Gdynią i Sopotem Szybka Kolej Miejska. Dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu a także z miastami położonymi w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77 a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursują też 73 linie autobusów w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Przy Srebrnej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Osiedle Przy Srebrnej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Srebrna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przy Srebrnej znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE PRELUDIUM w odległości 280 m, Przedszkole nr 80 w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Przy Srebrnej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 10 m znajduje się Fresh Market, w odległości 420 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przy Srebrnej w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 420 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 09.11.2020
Develia logo

Develia

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Wałowa 23/ U3, 80-858 Gdańsk

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00
 • Sobota: 10:00 - 15:00

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: