Osiedle Maestro

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Vivaldiego, oferowane bezpośrednio przez Develia

Wrocław, Krzyki, Jagodno, ul. Vivaldiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 672 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Maestro

3 zdjęcia

Osiedle Maestro
Osiedle Maestro
Osiedle Maestro

Najbliższe inwestycje

 • Viva Jagodno etap II
  od: 7 144 zł/m2
  Pod wynajem

  Ronson Development Sp. z o.o.

 • Viva Jagodno
  od: 7 477 zł/m2

  Ronson Development Sp. z o.o.

 • Cztery Pory Roku
  od: 7 019 zł/m2
  Pod wynajem

  Archicom S.A.

Opis Inwestycji

Osiedle Maestro logo

Osiedle Maestro doskonale wpisuje się w charakter otoczenia. Kameralna zabudowa i przyjazne mieszkańcom rozwiązania czynią je dobrym miejscem do życia. III etap inwestycji to trzypiętrowy budynek ze 125 mieszkaniami o różnorodnych układach i metrażach. Do każdego przynależy balkon lub taras. Swoje wymarzone lokum może tu znaleźć zarówno singiel, jak i rodzina z dziećmi. W pakiecie są cisza, spokój i miłe sąsiedztwo.

1. Lokalizacja w spokojnej części miasta, w niewielkiej odległości od centrum.

2. Funkcjonalne projekty mieszkań w metrażach od 26 do 78 m².

3. Kameralne, nowe osiedle z niską zabudową.

4. Plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

5. Bliskość ważnych arterii drogowych (m.in. wschodnia obwodnica Wrocławia, al. Armii Krajowej).

6. Garaż podziemny i naziemne miejsca postojowe.

Inwestycja Osiedle Maestro znajduje się na Jagodnie, ul. Vivaldiego została zrealizowana przez dewelopera Develia.

Inwestycja Osiedle Maestro została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 125 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Maestro pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 48 do 78 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Develia przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 125 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Jagodno to spokojna, mieszkalna część dzielnicy Krzyki. Obok domów jednorodzinnych znajdziesz tu nowe, kilkukondygnacyjne budynki z estetycznie zaprojektowanymi częściami wspólnymi, placami zabaw i zadbaną zielenią. Jagodno to doskonała lokalizacja dla tych, którzy chcą mieszkać z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie mieć w zasięgu ręki jego wszystkie atuty. Niewielka odległość od centrum sprawia, że wyjście do kina czy spotkanie z przyjaciółmi w Rynku nie stanowią problemu. Weekendowy wypad za miasto będzie równie łatwy – do autostrady A4 i wschodniej obwodnicy Wrocławia dojedziesz w kilka minut. Rozbudowa ulicy Buforowej prowadzącej do centrum jest planowana na najbliższe lata.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Maestro mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Osiedle Maestro znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Vivaldiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Maestro znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt przedszkolny "Chuchaczek" w odległości 190 m, Niepubliczne Przedszkole "Pimpuś Sadełko" w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Maestro składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Antonio, w odległości 310 m znajduje się ABC, w odległości 320 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Maestro w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: