Mały Grochów

Mieszkania na sprzedaż ul. Siennicka, oferowane bezpośrednio przez Develia

Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Siennicka

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 142 oferty w najbliższej okolicy!

Mały Grochów

4 zdjęcia

Mały Grochów
Mały Grochów
Mały Grochów
Mały Grochów

Najbliższe inwestycje

 • Chrzanowskiego
  od: 10 200 zł/m2

  Strus Development Sp. z o.o.

 • Stacja Grochów
  Pod wynajem

  Dom Development S.A.

 • Praga Deco
  Pod wynajem

  Robyg S.A.

Opis Inwestycji

Lokalizacja

Osiedle Mały Grochów powstaje w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Inwestycja ma wyjątkowe usytuowanie, ponieważ łączy szybki dojazd do centrum z kameralnym charakterem Grochowa. Niedaleko znajdują się atrakcyjne tereny zielone — Park Polińskiego, Park Obwodu Praga Armii Krajowej oraz jeden z najpiękniejszych parków w Warszawie Park Skaryszewski. Dzielnica posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę z dostępem do szkół, przedszkoli, punktów usługowo-handlowych oraz terenów rekreacyjnych.

Oferta

Osiedle Mały Grochów to dwa kameralne budynki. Obydwa są budowane jednocześnie. W ramach inwestycji powstaje 240 lokali o zróżnicowanych powierzchniach od 25 mkw. do 90 mkw., każde z nich posiada ogródek, balkon albo taras. Osiedle jest atrakcyjne zarówno pod względem zakupu wymarzonego mieszkania dla siebie, jak i również zainwestowania kapitału. Zakończenie budowy przewidziano w 2020 roku.

Atuty inwestycji:

1. Funkcjonalne układy mieszkań

2. Wygodne miejsca parkingowe na terenie osiedla

3. Inwestycja atrakcyjna pod kątem wynajmu

4. W pobliżu jest planowana stacja metra — Mińska

5. Kameralna zabudowa i spokojny charakter inwestycji

6. Bezpieczne, zamknięte osiedle z kontrolą dostępu

7. Parki i tereny rekreacyjne w okolicy

Inwestycja Mały Grochów znajduje się na Grochowie, ul. Siennicka (5.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Develia.

Inwestycja Mały Grochów została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 240 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mały Grochów pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 30 do 79 metrów kwadratowych w cenie od 8 549 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Develia przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 240 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Dobrze skomunikowana lokalizacja Osiedle Mały Grochów jest doskonale skomunikowane dzięki bliskości Ronda Wiatraczna, przy którym znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe. Dodatkowo, w odległości ok 500 m od osiedla ma powstać stacja metra. Ułatwieniem dla kierowców jest bliskość ważnych arterii drogowych. Inwestycję od ścisłego centrum dzieli zaledwie 6 km, a dojazd zajmuje kilkanaście minut.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mały Grochów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Mały Grochów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Siennicka 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mały Grochów znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 153 "Słoneczne Przedszkole" w odległości 130 m, Prywatne Przedszkole "Rośnij z Didasko" w odległości 190 m, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 16 w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mały Grochów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mały Grochów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Żabka, w odległości 370 m znajduje się LuxMini, w odległości 430 m znajduje się Sklep warzywny, sklep spożywczy..

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mały Grochów w odległości 220 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.03.2019
Data aktualizacji: 15.12.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: