Stawowa Przystań

Kraków, Prądnik Biały ul. Stawowa

Stawowa Przystań

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Des Henryk Dowgier Anna Dowgier s.j.

Numer Pokoje Metraż Piętro Cena
A.201303-
A.231303-
C.201303-
C.231303-
A.2233Parter-
A.5233Parter-
A.112331-
A.142332-
A.172332-
B.1231Parter-

Zapytaj o ofertę

Opis inwestycji

Twoja Przystań
Stawowa Przystań to kompleks trzech budynków o urzekającej nowoczesnej bryle architektonicznej, przy zatopionej w zieleni ulicy Stawowej.
Mieszkania mają powierzchnię od 30 do 56m² i każde z nich wyposażone jest w taras lub ogród. Wszystkie trzy budynki, ogrzewane ciepłem miejskim z MPEC, posiadają podziemny parking oraz wygodną, przestronną, cichobieżną windę zjeżdżającą do garażu. Kameralne osiedlowe dziedzińce zaplanowano tak, aby zapewnić mieszkańcom komfort i swobodę, a starannie zaprojektowana zieleń harmonijnie współgra z otaczającą obiekt przyrodą.
Harmonijne połączenie wygód życia w wielkim mieście z beztroskim wypoczynkiem z dala od zgiełku stało się możliwe dzięki adaptacji nowoczesnego obiektu o najwyższym standardzie do otaczającej go przyrody.
Osiedle otoczone jest rozległym terenem zieleni i położone nad urokliwym, zielonym miejscem przy dawnym stawie. Spacer po obiegającej go promenadzie pozwala mieszkańcom na relaks, który do tej pory wydawał się możliwy tylko podczas weekendowych wypadów poza miasto. Nie musisz już wyjeżdżać, aby odetchnąć od codziennego stresu, gwaru i pośpiechu. Twoją odskocznią może być Twój dom - Twoja przystań.

Twój Komfort
Długie spacery po otaczającej staw promenadzie, odpoczynek wśród zieleni, wieczorne grillowanie w ogródku, mnóstwo miejsca - włącznie z placem zabaw - dla najmłodszych. To wszystko wcale nie oznacza, że musisz poświęcać godziny, aby dotrzeć do pracy, zawieźć dzieci do szkoły, czy zrobić zakupy. Stawowa Przystań położona jest w pobliżu dużego parku handlowo-usługowego z Ikeą oraz Galerią Bronowice. Około 20 metrów od osiedla mieści się szkoła podstawowa, w okolicy znajdują się również żłobek i dwa przedszkola.
Dojazd z osiedla do centrum Krakowa, samochodem lub komunikacją miejską, zajmuje zaledwie 10 minut. Równie szybko dotrzesz na lotnisko. Z drugiej strony nie trzeba także daleko szukać rekreacyjnych miejsc idealnych na weekendową wycieczkę - takich jak Ojcowski Park Narodowy.
Bezdyskusyjne Bezpieczeństwo
Podczas projektowania osiedla naszą myślą przewodnią była idea stworzenia dla mieszkańców bezpiecznej przystani, gdzie będą mogli swobodnie się poruszać i spokojnie zasypiać w swoich domach. Dlatego też osiedle wyposażone jest w całodobowy monitoring wizyjny, a ruch kołowy został sprowadzony do podziemi. Takie rozwiązanie nie tylko pozwala dzieciom na beztroską zabawę, ale również czyni Stawową Przystań miejscem wolnym od hałasu, sprzyjającym błogiemu odpoczynkowi i ukojeniu stresu

Innowacyjne Udogodnienia
Stawowa Przystań wyróżnia się charakterystycznymi rozwiązaniami, polegającymi na zastosowaniu innowacyjnych przeszkleń i doświetleń oraz wyposażeniu każdego mieszkania w
balkon lub ogród. Dzięki takim zabiegom wszystkie lokale - od kawalerek po kilkupokojowe apartamenty - wypełnione są światłem i przestrzenią. Jak ją zaaranżujesz? To zależy od Ciebie.
Szanujemy Twoją indywidualność, dlatego nie oferujemy gotowych pakietów wykończenia, tylko współpracę z renomowanymi architektami wnętrz, którzy wspólnie z Tobą stworzą idealne dla Ciebie gniazdko, według Twoich wymagań.
Pomieszczenia Stawowej Przystani nie mają wewnętrznych ścian nośnych. Dlaczego? Bo to Ty wiesz najlepiej, gdzie i ile ścian powinno znajdować się w Twoim mieszkaniu. Na razie możesz potrzebować dwóch pokoi, ale co będzie za kilka lat? Pragnęliśmy stworzyć dla Ciebie przestrzeń, która zaoferuje Ci wolność i swobodę - będzie rozwijać się razem z Tobą, dostosowywać się do Ciebie i nieustająco odpowiadać na Twoje zmieniające się potrzeby.

Najwyższe Standardy
Stawowa Przystań powstała dzięki połączeniu kreatywności i inspiracji bronowicką przyrodą z chęcią odpowiedzi na potrzeby współczesnych mieszkańców miasta oraz - doświadczeniem.
Projekt został stworzony przez cenione krakowskie biuro projektowe Lewicki i Łatak, natomiast za wykończenie odpowiada firma DeS, od ponad 30 lat zajmująca się renowacją najważniejszych w Polsce budynków m.in. na Wawelu czy Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Wymarzona Lokalizacja
A gdyby tak wybór pomiędzy wielkomiejskim stylem życia a relaksem na łonie natury nie był koniecznością?
To właśnie potrzeba pogodzenia wygód lokalizacji w pobliżu autostrad i centr handlowych z luksusem spokoju i codziennego kontaktu z przyrodą, stała się naszą inspiracją. Tutaj, w Bronowicach, znaleźliśmy przestrzeń, gdzie tętniące miasto spotyka zaciszną zieleń i udowodniliśmy, że razem mogą tworzyć harmonijną całość.
Stawowa Przystań. Miejsce, gdzie czas wydaje się płynąć wolniej, a otaczająca osiedle przyroda pozwala odetchnąć, odnaleźć wewnętrzny spokój i beztroską radość z obcowania z
naturą. Nie musisz już wybierać pomiędzy łatwym i szybkim dojazdem do centrum, bliskością sklepów, szkół, restauracji, siłowni i innych regularnie odwiedzanych przez Ciebie miejsc, a możliwością ukojenia zszarganych nerwów z dala od codziennej bieganiny.
Tutaj, na Ciebie i twoich bliskich, czeka cicha przystań, gdzie stworzycie swoje idealne gniazdko.

Inwestycja Stawowa Przystań znajduje się na Prądniku Białym, ul. Stawowa (6 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Des Henryk Dowgier Anna Dowgier s.j.. Inwestycja Stawowa Przystań jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 78 lokali mieszkalnych o powierzchni od 30 do 56 m². Budynki posiadają do 4 kondygnacje wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne. Aktualnie w inwestycji Stawowa Przystań pozostało na sprzedaż 75 mieszkań o powierzchni od 30 do 56 m².

Szczegóły inwestycji Stawowa Przystań

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku. Planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych
Liczba kondygnacji:
Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 78 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia w zależności od kondygnacji posiadają od 260 do 280 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski

Stawowa Przystań powstała dzięki połączeniu kreatywności i inspiracji bronowicką przyrodą z chęcią odpowiedzi na potrzeby współczesnych mieszkańców miasta oraz - doświadczeniem. Projekt został stworzony przez cenione krakowskie biuro projektowe Lewicki i Łatak, natomiast za wykończenie odpowiada firma DeS, od ponad 30 lat zajmująca się renowacją najważniejszych w Polsce budynków m.in. na Wawelu czy Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Rodzaj własności:
Odrębna własność z własnością gruntu
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach nie przewidziano powierzchni dodatkowych
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie:
Przewidziane są komórki lokatorskie
Udogodnienia:
własny akwen wodny, monitoring, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
Aktualnie dostępnych jest 75 mieszkań
Powierzchnie mieszkań:
mieszkania mają powierzchnie od 30 do 56 m²
Liczba pokoi:
Dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe
Ceny mieszkań:
Opis płatności:Informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:Informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta:
Informacja u dewelopera
Wysokość czynszu:
Informacja u dewelopera

Najbliższe inwestycje