Tarasy Krzekowo

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Delux Investment Sp. z o.o. Sp. K.

Szczecin, Zachód, Krzekowo-Bezrzecze, ul. Anny Marii

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 24 oferty w najbliższej okolicy!

Tarasy Krzekowo

15 zdjęć

Tarasy Krzekowo
Tarasy Krzekowo
Tarasy Krzekowo
Tarasy Krzekowo

Najbliższe inwestycje

 • Tarasy Krzekowo - Etap II
  od: 6 953 zł/m2

  Delux Investment Sp. z o.o. Sp. K.

 • Domy w Bezrzeczu
  od: 5 415 zł/m2

  PBF Inwestycje

Opis Inwestycji

Tarasy Krzekowo to nowoczesne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowane dla pełnego komfortu mieszkańców i ich gości.

Inwestycja zlokalizowana na Krzekowie – cichej i spokojnej dzielnicy Szczecina, zapewniającej jednocześnie bliskość centrum. Osiedle Krzekowo-Bezrzecze, od wschodu graniczy z osiedlami Zawadzkiego-Klonowica i Pogodno, a od południa na wąskim odcinku graniczy z osiedlem Gumieńce. Projekt zakłada budowę osiedla mieszkaniowego składającego się z 40 nowocześnie zaprojektowanych budynków, w skład których wchodzi aż 80 dwupoziomowych apartamentów z przestronnymi tarasami.

Tarasy Krzekowo to prestiżowa inwestycja, którą wyróżnia przede wszystkim nowoczesny architektoniczny design, unikalny na skalę miasta i regionu. Oferujemy kompleksowe wsparcie Klientów w zakresie finansowania, aranżacji wnętrz, wyposażenia w system inteligentnego domu, klimatyzacji oraz budowy garaży. Realizacja projektu przebiegać będzie w 3 etapach, w których powstanie odpowiednio 32, 36 oraz 12 apartamentów.

Inwestycja Tarasy Krzekowo znajduje się w Krzekowie-Bezrzeczu, ul. Anny Marii (5.4 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Delux Investment Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Tarasy Krzekowo została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych domów w tym 32 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Tarasy Krzekowo pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 76 do 92 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Delux Investment Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 32 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, internet
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Lokalizacja inwestycji

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tarasy Krzekowo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 410 metrów od inwestycji Tarasy Krzekowo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krzekowo Kościół nż.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tarasy Krzekowo znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Akademia Pana Drozda Ewa Drozdowska w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tarasy Krzekowo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Odido, w odległości 400 m znajduje się RS Samopomoc Chłopska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Tarasy Krzekowo w odległości 250 m znajduje się Squash center.

Data publikacji: 19.12.2019
Data aktualizacji: 07.10.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: