Osiedle Kwiatowe

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kwiatowa, oferowane bezpośrednio przez D.DOM Sp. z o.o.

Olsztyn, ul. Kwiatowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 485 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Kwiatowe

6 zdjęć

Osiedle Kwiatowe
Osiedle Kwiatowe
Osiedle Kwiatowe
Osiedle Kwiatowe

Najbliższe inwestycje

 • Horyzont Jaroty
  od: 6 000 zł/m2

  Przedsiębiorstwo Budowlane "MAS-BUD"

 • Nowy Bartąg
  od: 5 617 zł/m2

  Ango Development

 • Osiedle Morena II

  Novdom Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Kwiatowe to budynki w małej skali – niskie do 12m – 2 kondygnacje + poddasze użytkowe. Przemyślana, prosta, nowoczesna i funkcjonalna architektura.

Każdy budynek ma swoją „kwiatową nazwę” i odpowiednią grafikę, której kolor i kształt został zastosowany na elewacjach budynków w postaci detali wykończeniowych.

Inwestycja Osiedle Kwiatowe znajduje się w Olsztynie, ul. Kwiatowa została zrealizowana przez D.DOM Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Kwiatowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 126 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kwiatowe nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców D.DOM Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 126 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kwiatowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle Kwiatowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osiedle Zacisze.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kwiatowe znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Bajka" w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Kwiatowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Cymes, w odległości 140 m znajduje się Olivia, w odległości 320 m znajduje się Piekarnia Tyrolska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kwiatowe w odległości 180 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.11.2017
Data aktualizacji: 27.10.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: