Magnoliowy Ogród

Mieszkania na sprzedaż ul. Podłącze, oferowane bezpośrednio przez Cracovia Investments Sp z o.o.

Kraków, Zwierzyniec, ul. Podłącze
Ceny od: 16 000 zł brutto/m2
Magnoliowy Ogród

12 zdjęć

Magnoliowy Ogród
Magnoliowy Ogród
Magnoliowy Ogród
Magnoliowy Ogród

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Magnoliowy Ogród dostępne są 2 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Wyobraź sobie mieszkanie zlokalizowane w najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa – Woli Justowskiej, doskonale skomunikowane, w którym można doznawać piękna otaczającej natury i jednocześnie cieszyć się bliskością centrum Krakowa. Apartament zaprojektowany zgodnie z Twoimi marzeniami, w pełni funkcjonalny, wygodny i luksusowy. Apartament, w którym doświadczysz relaksu z dala od miejskiego zgiełku. Zapraszamy do naszego nowego prestiżowego projektu Magnoliowy Ogród.

Magnoliowy Ogród to elegancka, delikatna, minimalistyczna architektura, która z charakterystyczną jasną elewacją oraz dużymi przeszkleniami nawiązują do bliskości natury. Magnoliowy Ogród składa się z ośmiu budynków w zabudowie bliźniaczej i dwóch w zabudowie wolnostojącej. Apartamenty będą liczyły od 40 m2 do 135 m2. Każdy budynek posiada jeden mniejszy apartament i jeden dwupoziomowy. Dwa budynki posiadają prywatne windy. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w szczególny sposób zadbać o przestrzeń zewnętrzną zapewniając zapierający dech w piersiach Magnoliowy Ogród.

Inwestycja Magnoliowy Ogród znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Podłącze (4.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Cracovia Investments Sp z o.o..

Inwestycja Magnoliowy Ogród została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Magnoliowy Ogród pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 126 do 147 metrów kwadratowych w cenie od 16 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 126 do 147 m2 w cenie od 2 019 200 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Cracovia Investments Sp z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Stolarka okienna

• drewniane przeszklone dwukomorową szybą zespoloną z ciepłą ramką TGI, drewno – MERANTI, podwójna uszczelka Schlegel, system przesuwny HST (okna tarasowe)

Drzwi zewnętrzne

• drewniane pełne gładkie

Ściany

Ściany zewnętrzne: • tynk zewnętrzny – silikonowy BAUMIT • siatka szklana podtynkowa (165g/m2) montowana na zaprawie klejowej • izolacja termiczna – styropian fasadowy, lambda 0,036 • ściana murowana z bloczków ceramicznych poryzowanych / ściana Ŝelbetowa • grunt szczepny • tynk wewnętrzny cementowy, cementowo – wapienny (łazienki) Ściany wewnętrzne (działowe): • tynk cementowy, cementowo – wapienny (łazienki) • ściana murowana z bloczków ceramicznych poryzowanych • tynk cementowy, cementowo – wapienny (łazienki)

Parapety zewnętrzne

• kamienne, granit LIGHT GREY

Parapety wewnętrzne

• kamienne

Instalacje

Instalacje w mieszkaniu: • elektryczne • teletechniczna • światłowodowa • wodno-kanalizacyjna • centralnego ogrzewania • gazowa (doprowadzona do kotła gazowego) • wentylacyjna

Wentylacja

• mechaniczna, system jedno rurowy z wentylatorami podtynkowymi firmy HARMANN

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, loggia.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Pod wiatą Cena: 45 000 zł.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, internet, winda, videodomofon, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 2 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań:
od 126 do 147 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 2 019 200 do 2 347 040 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 16 000 do 16 017 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
zaliczka 10 000 zł.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
planowany czynsz będzie w wysokości od 7 do 8 zł/m².

Lokalizacja inwestycji

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Magnoliowy Ogród mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Magnoliowy Ogród znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sielanka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Magnoliowy Ogród znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Polsko - Angielskie Clever Kids" w odległości 250 m, Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. MOZART w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Magnoliowy Ogród składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Smaki Galicyjskie, w odległości 340 m znajduje się Avita, w odległości 340 m znajduje się Pawlak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Magnoliowy Ogród w odległości 530 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.03.2021
Data aktualizacji: 10.05.2021
Cracovia Investments Sp z o.o. logo

Cracovia Investments Sp z o.o.

Adres biura sprzedaży:

Kalwaryjska 33, Kraków
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: