Park Ołtaszyn III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ułańska, oferowane bezpośrednio przez Corp Development Sp. z o.o.

Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn, ul. Ułańska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 125 ofert w najbliższej okolicy!

Park Ołtaszyn III

9 zdjęć

Park Ołtaszyn III
Park Ołtaszyn III
Park Ołtaszyn III
Park Ołtaszyn III

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Ołtaszyn
  od: 7 950 zł/m2

  Dom Development S.A.

 • Projekt Wysoka
  od: 6 600 zł/m2

  Sanbet Development

 • Partynice House
  Pod wynajem

  Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

Opis Inwestycji

Park Ołtaszyn to kameralna, bezkompromisowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana przez doświadczony zespół architektów z ARC2, składająca się z dwóch niezależnych budynków połączonych podziemną halą garażową.

Odważna bryła, wyszukane detale architektoniczne, ambitne rozwiązania funkcjonalne oraz estetyczne nadają tej inwestycji niepowtarzalny charakter i styl. Tu nie ma dwóch takich samych mieszkań. Każde jest inne. Każde posiada swoje unikatowe cechy i klimat, które będą wspaniałym tłem dla nietuzinkowych aranżacji wnętrz, podkreślających indywidualizm przyszłych mieszkańców.

Przestronne studio z panoramicznym oknem i balkonem, wygodne dwa pokoje z 50-metrowym tarasem, a może kapitalny, dwupoziomowy apartament ze "szklaną ścianą" czy komfortowe mieszkanie 4 pokojowe? W Park Ołtaszyn na pewno znajdziesz coś dla siebie lub twoich bliskich.

Inwestycja Park Ołtaszyn III znajduje się na Ołtaszynie, ul. Ułańska (6.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Corp Development Sp. z o.o..

Inwestycja Park Ołtaszyn III została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Park Ołtaszyn III pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 70 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Corp Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Ołtaszyn III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Park Ołtaszyn III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kutrzeby.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Park Ołtaszyn III znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Zaczarowana kraina w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Park Ołtaszyn III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Warzywniak Witaminka, w odległości 370 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Park Ołtaszyn III w odległości 80 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 12.05.2017
Data aktualizacji: 12.02.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: