Jerozolimska

Kraków, Podgórzeul. Jerozolimska

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne mieszkania w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Dla osób, które nie chcą przeciętności
Jerozolimska to stylowy kompleks dwóch budynków mieszkalnych, który w założeniach wybiega poza sztampowe, konwencjonalne rozwiązania. Wszystkie elementy osiedla zostały dokładnie przemyślane – począwszy od doboru wyjątkowej lokalizacji, przez nowoczesny projekt architektoniczny, aż po staranny dobór materiałów. Uwagę przyciągają oryginalne, szerokie, okna narożne znajdujące się w apartamentach z widokiem od ulicy Wielickiej. Wysoki standard wykończenia, nowoczesny design, elegancka i ponadczasowa kolorystyka – to propozycja dla osób, które oczekują ponadprzeciętnej jakości.

Jerozolimska dopasowana do Ciebie
Dla przyszłych mieszkańców osiedla Jerozolimska przygotowaliśmy wachlarz propozycji. Metraże zostały przemyślane tak, by każdy mógł dopasować mieszkanie do indywidualnych potrzeb. Nasza oferta obejmuje zarówno kawalerki, jak i przestrzenne apartamenty czteropokojowe. Każde mieszkanie ma szeroki, przestronny balkon. Dodatkowo do mieszkań na parterze, które są standardowo wyposażone w rolety antywłamaniowe, przylegają ogródki. Lokale są przystosowane do montażu klimatyzacji. W garażu podziemnym nie zabraknie także miejsc parkingowych z możliwością ładowania samochodów elektrycznych.

Udogodnienia
Już na etapie projektu zaplanowaliśmy wygody, które sprawią, że codzienne życie stanie się bardziej atrakcyjne. Wideodomofony i monitoring zagwarantują kontrolę i bezpieczeństwo, a dwie windy w każdym budynku – komfort. Rowerownia z wózkownią pomoże oszczędzić przestrzeń prywatnego M. Teren otaczający Jerozolimską również został zagospodarowany z myślą o przyjemności jej mieszkańców. Zadbaliśmy o plac zabaw dla najmłodszych, zieleń niską i wysoką, wiaty rowerowe i ławki.

Inwestycja Jerozolimska znajduje się na Podgórzu, ul. Jerozolimska (4 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Cordia Polska.Inwestycja Jerozolimska jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 159 lokali mieszkalnych o powierzchni od 39 do 88 m². Budynki posiadają do 7 kondygnacji wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczegóły inwestycji Jerozolimska

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku. Planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych
Liczba kondygnacji:
Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 159 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia w zależności od kondygnacji posiadają od 260 do 280 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach nie przewidziano powierzchni dodatkowych
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe podziemne: 208 miejsc
Komórki lokatorskie:
Nie przewidziano komórek lokatorskich
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia
Przyroda:
staw, rezerwat przyrody

Informacje o deweloperze

Jerozolimska

Godziny otwarcia
biura sprzedaży

  • Poniedziałek:09:30 - 17:30
  • Wtorek:09:30 - 17:30
  • Środa:09:30 - 17:30
  • Czwartek:09:30 - 17:30
  • Piątek:09:30 - 17:30
+48 12 291 64 17