Apartamenty Nałęczowska I

Lublinul. Nałęczowska 18

Apartamenty Nałęczowska I

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez „Centrum Zana Holding” Sp. z o.o. Sp. k.

  • Spełniające kryteria (4)
  • Dla inwestora (0)
  • Pokaż wszystkie (4)
Numer Pokoje Metraż Piętro Cena
3141001
-
4741003
-
5741045
-
6541046
-

Zapytaj o ofertę

Opis inwestycji

Apartamenty Nałęczowska I to najnowsza inwestycja mieszkaniowa Centrum Zana. Powstała ona w nowej strefie zabudowy w ramach nowoczesnego i prestiżowego kompleksu biurowo-usługowo-mieszkalnego przy ul. Nałęczowskiej i Al. Kraśnickiej w Lublinie na terenach byłej zajezdni trolejbusowej MPK.

Apartamenty Nałęczowska I to dwa VII-kondygnacyjne budynki mieszkalne o podwyższonym standardzie, z oddzielną funkcją biurowo-usługową na parterze. W ofercie znajduje się 157 lokali mieszkalnych o powierzchni od 22 m2 do 117 m2 oraz 1785 m2 łącznej powierzchni lokali usługowych.

Nowoczesna bryła budynku wykończona została naturalnymi materiałami takimi jak szkło, kamień, aluminium i metal. Układ budynków umożliwił wydzielenie wewnętrznego dziedzińca z ograniczonym dostępem osób spoza osiedla. Dziedziniec stanowi doskonałą strefę wypoczynku. Prywatność i bezpieczeństwo zapewnia ochrona z centralą na recepcji głównej. Recepcja łączy przejście z ulicy Nałęczowskiej na dziedziniec, z którego można dostać się do poszczególnych klatek schodowych. Budynki zostały wyposażone w komfortowe cichobieżne windy dostępne również z poziomu garaży podziemnych. Atrakcyjność inwestycji uzupełnia strefa zieleni od strony południowej zagwarantowana w zapisach obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz projektowana strefa wypoczynku w postaci placu miejskiego wkomponowana w centrum zabudowy biurowej - od strony wschodniej w stosunku do budynków mieszkalnych.

Kolejnym atutem inwestycji jest bardzo atrakcyjna lokalizacja, która zapewnia doskonałą komunikację poprzez dostęp do głównych arterii miasta. Bliskość inwestycji z projektowanym nowym układem drogowym miasta (przedłużenie ul. Monte Cassino oraz w przyszłości ul. Głębokiej) umożliwiać będzie również łatwy dostęp do obwodnicy Lublina.

Apartamenty Nałęczowska I powstały w sąsiedztwie sklepów spożywczych, placówek oświatowych, klubów sportowych oraz placówek służby zdrowia. Skoncentrowana zabudowa biurowo-usługowa umożliwiać będzie również lokalizację kolejnych niewystępujących w terenie usług. Zorganizowanie zupełnie nowej zabudowy spowoduje powstanie w tym miejscu samodzielnej mini dzielnicy z większością niezbędnych punktów usługowych i handlowych.

Dla wszystkich Państwa, którzy preferują aktywne życie w mieście połączone z komfortem i wygodą jest to idealne miejsce do zamieszkania.

Przedstawione w galerii portalu wizualizacje oraz modele budynków maja charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą ulec zmianie na etapie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków. Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody Centrum Zana Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. W przypadku zapotrzebowania na w/w materiały prosimy o kontakt na adres: [email protected]

Inwestycja Apartamenty Nałęczowska I znajduje się w Lublinie, ul. Nałęczowska 18 (4 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera „Centrum Zana Holding” Sp. z o.o. Sp. k.. Inwestycja Apartamenty Nałęczowska I została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 157 lokali mieszkalnych o powierzchni od 100 do 104 m². Budynki posiadają do 7 kondygnacji wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Aktualnie w inwestycji Apartamenty Nałęczowska I pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchni od 100 do 104 m².

Szczegóły inwestycji Apartamenty Nałęczowska I

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych
Liczba kondygnacji:
Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 157 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia na wszystkich kondygnacjach posiadają po 275 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Odrębna własność z własnością gruntu
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach znajdują się powierzchnie dodatkowe takie jak balkon
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne
Komórki lokatorskie:
Przewidziane są komórki lokatorskie
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, recepcja, usługi w budynku, winda, videodomofon
Przyroda:
Informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
Aktualnie dostępne są 4 mieszkania
Powierzchnie mieszkań:
mieszkania mają powierzchnie od 100 do 104 m²
Liczba pokoi:
Dostępne są mieszkania 4-pokojowe
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta:
Informacja u dewelopera
Wysokość czynszu:
Informacja u dewelopera

Promocje

  • Promocja

    Atrakcyjne ceny

Najbliższe inwestycje