Mieszkania Hetmańska - II Etap

Łódź, Widzew, Olechów-Janówul. Hetmańska

Mieszkania Hetmańska - II Etap

Ceny od: 5 900/m2

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Cem-Mix

  • Spełniające kryteria (2)
  • Dla inwestora (1)
  • Pokaż wszystkie (2)
Numer Pokoje Metraż Piętro Cena
B21 M-1253Parter
329 592

6 200 zł/m²

B37 M-02377Parter 454 654

5 900 zł/m²

Zapytaj o ofertę

Opis inwestycji

Z myślą o poczuciu harmonii i równowagi pomiędzy aktywnym życiem zawodowym, a komfortowym odpoczynkiem stworzyliśmy inwestycję, która zapewni strefę relaksu z widokiem na leśną przestrzeń, jednocześnie pozostając znakomitą komunikację z centrum miasta.
Przystanek tramwajowy i autobusowy (bezpośrednio przy inwestycji), sklepy, galeria handlowa, fitness club, żłobek i przedszkole, zakłady opieki medycznej, a także miejsca służące rekreacji i rozrywce. Doskonała lokalizacja – dobry dojazd do centrum, położenie blisko tras wyjazdowych i węzła autostrady A1 (5 minut) zapewni bliskość miejskich udogodnień i szybki wyjazd z Łodzi.
Wykorzystaliśmy ten potencjał i stworzyliśmy wyjątkowe miejsce do życia, a różnorodna oferta mieszkań na sprzedaż sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.


Budynek B19 i B20
Inwestycję tworzą dwa 2-piętrowe budynki z 1 kondygnacją podziemną.
Zaplanowano w nich po 27 mieszkań 1-,2- i 3 – pokojowych w metrażach od 33 do 68 m². Mieszkania zaprojektowane z naciskiem na funkcjonalność oferują ustawny układ i dodatkową przestrzeń w postaci balkonu o powierzchni od 7 do 13 m². Te spośród nich, które położone są na parterach mają tarasy oraz dostęp do ogródków o powierzchni od 40 do 270 m² .
Projekt budynków obejmuje m.in.: windy, komórki lokatorskie na tym samym poziomie, co mieszkanie, panoramiczne okna, parking podziemny, naziemne miejsca postojowe na terenie ogrodzonej nieruchomości. Dla małych mieszkańców osiedla zaplanowano plac zabaw.
Realizacja zaplanowana na III kwartał 2020 roku.


Budynek B21
Inwestycję tworzy jeden 3-piętrowy budynek.
Zaplanowano w nim 35 mieszkań 1-,2- i 3 – pokojowych w metrażach od 44 do 72 m². Mieszkania zaprojektowane z naciskiem na funkcjonalność oferują ustawny układ i dodatkową przestrzeń w postaci balkonu o powierzchni od 6 do 14 m². Te spośród nich, które położone są na parterach mają tarasy oraz dostęp do ogródków o powierzchni od 40 do 160 m² .
Projekt budynku obejmuje m.in.: windę, komórki lokatorskie na tym samym poziomie, co mieszkanie, panoramiczne okna, naziemne miejsca postojowe na terenie ogrodzonej nieruchomości.
Oddanie do użytku planowane w IV kwartale 2020 roku.


Budynek B36 i B37
Inwestycję tworzą dwa 3-piętrowe budynki.
Nowe budynki B36 i B37, których rozpoczęcie budowy zostało zaplanowane na wiosnę 2020 roku, powstanę w tej samej linii co obecne bloki B19, B20 i B21. Jeden z nich zaprojektowano między budynkami B19 i B20, drugi zaś za Galerią Hetmańską obok budynku B21. Budynki będą posiadały cztery kondygnacje naziemne, bez kondygnacji podziemnej. Na terenie ogrodzonym zaplanowano miejsca postojowe naziemne lub pod wiatą.
Przewidzieliśmy mieszkania 2-, 3-pokojowe o powierzchni od 33 do 77m2 z komórkami lokatorskimi na tym samym piętrze co mieszkanie. Lokale zaprojektowane na funkcjonalność oferują ustawny rozkład i dodatkową przestrzeń w postaci balkonu lub loggii o pow. od 6 do 16m2. Te spośród nich, które położone są na parterach mają tarasy oraz ogródki o powierzchni od 20 do 440m².
Dodatkowo każdy z bloków zostanie wyposażony w cichobieżne windy. Na terenie osiedla przewidzenie są również place zabaw dla dzieci.
Termin oddania budynków szacujemy na IV kwartał 2021 roku.

Dlaczego powinieneś kupić właśnie u nas ?!
1. Ziemia/Działki na których budujemy nasze inwestycje są zawsze pełną własnością a nie dzierżawą wieczystą, za którą i tak będzie trzeba kiedyś zapłacić.
2. Nie kredytujemy naszych inwestycji – wszystkie budujemy z środków własnych. Jest to 100 % bezpieczeństwa dla kupujących.
3. Nie ma wpłat w transzach ! Pobieramy jedynie minimalną kwotę zadatku, resztę pieniędzy kupujący wpłacają dopiero po Akcie Notarialnym
4. Firma CEM-MIX nie jest spółką z o.o. i ograniczonym wkładem finansowym, a firmą rodzinną z pełnym zabezpieczeniem i potencjałem.

Inwestycja Mieszkania Hetmańska - II Etap znajduje się na Olechowie-Janowie, ul. Hetmańska (8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Cem-Mix.Inwestycja Mieszkania Hetmańska - II Etap jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 45 lokali mieszkalnych o powierzchni od 53 do 77 m². Budynki posiadają do 4 kondygnacje wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną. Aktualnie w inwestycji Mieszkania Hetmańska - II Etap pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchni od 53 do 77 m² w cenie od 5 900 zł/m².

Szczegóły inwestycji Mieszkania Hetmańska - II Etap

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku. Planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia w zależności od kondygnacji posiadają od 270 do 277 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Odrębna własność z własnością gruntu
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach znajdują się powierzchnie dodatkowe takie jak ogródek, taras
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie:
Przewidziane są komórki lokatorskie: do każdego mieszkania.
Udogodnienia:
Informacja u dewelopera
Przyroda:
Informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
Aktualnie dostępne są 2 mieszkania
Powierzchnie mieszkań:
mieszkania mają powierzchnie od 53 do 77 m²
Liczba pokoi:
Dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe
Ceny mieszkań:
Koszt metra kwadratowego wynosi od 5 900 zł do 6 200 zł
Opis płatności:Informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:Informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta:
Informacja u dewelopera
Wysokość czynszu:
Informacja u dewelopera
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Mieszkania Hetmańska - II Etap znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem.

Zobacz oferty

Promocje

  • Last Minute

    Mieszkanie z terminem realizacji na WRZESIEŃ 2020!

  • Przecena

    W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

Najbliższe inwestycje