Porta Mare Baltica

Mieszkania położone 750 metrów od morza

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Budnex

kołobrzeski, Kołobrzeg, ul. Wschodnia
Ceny od: 8 126 zł brutto/m2
Porta Mare Baltica

4 zdjęcia

Porta Mare Baltica
Porta Mare Baltica
Porta Mare Baltica
Porta Mare Baltica

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Porta Mare Baltica dostępnych jest 45 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Na kompleks nadmorskich apartamentów Porta Mare Baltica w Kołobrzegu złoży się szesnaście trzypiętrowych budynków. W każdym z nich powstanie 21 apartamentów o powierzchni od 33 do 69 mkw. Wśród nich będą lokale 2, 3 oraz 4 pokojowe. Do każdego mieszkania przynależy przynajmniej jeden balkon, a największe lokale posiadają aż dwa, w tym jeden balkon narożny. Ta prywatna przestrzeń na świeżym powietrzu sięga nawet 17 mkw. Każdy z budynków wyposażony zostanie w nowoczesną cichobieżną windę. Na terenie inwestycji znajdą się również place zabaw i siłownia na wolnym powietrzu oraz duża liczba miejsc parkingowych.

Budowa inwestycji podzielona zostanie na kilka etapów. Realizacja pierwszych czterech budynków Porta Mare Baltica rozpoczęła się w lipcu 2017 roku, a pierwsze apartamenty trafiły do nowych właścicieli w lipcu 2019 roku. II etap został oddany w styczniu 2020r. Apartamenty z III etapu zostaną przekazane w lutym 2021r. Na etapie realizacji budynków firma Budnex umożliwia swoim klientom łączenie lokali w większe mieszkania, których powierzchnia może osiągnąć ponad 100 mkw.

I etap Inwestycji Porta Mare Baltica został wybudowany i oddany do użytkowania w 3 kw. 2019 roku. W obecnej ofercie sprzedażowej jest 10 budynków.

Inwestycja Porta Mare Baltica znajduje się w Kołobrzegu, ul. Wschodnia (2.1 km od centrum Kołobrzegu), została zrealizowana przez dewelopera Budnex.

Inwestycja Porta Mare Baltica została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 336 nowych apartamentów. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Porta Mare Baltica pozostało na sprzedaż 45 apartamentów o powierzchniach od 29 do 70 metrów kwadratowych w cenie od 8 126 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 29 do 48 m2 w cenie od 281 200 zł (23 apartamenty)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 54 m2 w cenie od 437 520 zł (1 apartament)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 69 do 70 m2 w cenie od 591 400 zł (21 apartamentów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budnex przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 16 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów
cała inwestycja składa się z 336 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Standard opisany na stronie http://www.apartamenty.portamare.pl/kolobrzeg/standard_wykonczenia.html

Konstrukcja budynku

- ściany fundamentowe – bloczki betonowe, - ściany zewnętrzne osłonowe – cegła silka 24 cm, - stropy – płyty kanałowe,

Dach

- dach płaski pokryty papą.

Elewacja

- tynk mineralny malowany, - ocieplenie – styropian 18 cm,

Stolarka okienna

- okna PCV

Drzwi zewnętrzne

- wejściowe – wzmocnione,

Balkony

- balustrada – stalowa malowana

Posadzka

- warstwa wyrównawcza pod posadzki, betonowa, na styropianie grubości 5 cm,

Ściany

- tynk gipsowy maszynowy, - ścianki działowe z płyt Promonta (grubość 8 cm) bez ościeżnic drzwiowych i drzwi.

Sufity

- tynk gipsowy maszynowy

Parapety zewnętrzne

- blacha powlekana

Instalacje

- instalacja c. o. i c.w. – z sieci miejskiej, - zimna woda, - instalacja kanalizacyjna, - Instalacja elektryczna – napięcie sieci 230 V i 400 V, - Instalacja telefoniczna, - Instalacja domofonowa, - Instalacja telewizji kablowej, - Instalacja sieci internetowej, - Instalacja odgromowa, - Instalacja wodna doprowadzona do lokalu z licznikami zimnej i ciepłej wody, bez rozprowadzenia, - Instalacja kanalizacyjna – piony z trójnikiem przygotowane do rozprowadzenia, - Instalacja elektryczna rozprowadzona po lokalu, osprzęt krajowy (bez lamp), - Instalacja telewizyjna doprowadzona do lokalu, - Instalacja sieci internetowej doprowadzona do lokalu, - Instalacja domofonowa doprowadzona do lokalu – komplet.

Ogrzewanie

- Instalacja c. o.,

Wentylacja

- Wentylacja mechaniczna,

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, siłownia plenerowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, morze
Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:
aktualnie dostępnych jest 45 apartamentów .
Powierzchnie apartamentów:
od 29 do 70 m².
Liczba pokoi:
dostępne są apartamenty 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny apartamentów:
  • kształtują się w zakresie od 281 200 do 665 840 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 126 do 10 518 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
rezerwacja za pośrednictwem strony internetowej na okres 14 dni..
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ze względu na lokalizację, Kołobrzeg przyciąga turystów przez cały rok i znany jest ze względu na swój charakterystyczny, nadmorski klimat. Miasto zyskało popularność zarówno wśród kuracjuszy jak i polskich oraz zagranicznych gości, ciesząc się mianem wyjątkowo urokliwego uzdrowiska. Przemawia za tym chociażby miejska zieleń. Część terenów miasta znajduje się w granicach dwóch obszarów Natura 2000. Ponadto na terenie Kołobrzegu istnieją parki o łącznej powierzchni ok. 90 hektarów, a cztery z nich zostały wpisane do Rejestru Zabytków. Jednym z nich jest znajdujący się nieopodal Porta Mare Baltica przeszło dwudziestohektarowy park im. Aleksandra Fredry. Do głównych atutów Kołobrzegu z pewnością zaliczyć można morski port z górującą nad nim latarnią, które razem urosły do symbolu i wizytówki miasta. Znajdujący się w ujściu rzeki Parsęty port pełni funkcję handlową, pasażerską, rybacką i jachtową. Ta ostatnia funkcja miłośnikom żeglarstwa powinna najbardziej przypaść do gustu. Znajdująca się w porcie Marina Solna jest doskonałym miejscem dla żeglarzy i motorowodniaków spragnionych wspaniałej przygody. Zlokalizowaną w centrum miasta marinę co roku odwiedzają jachty z całego świata.

Kołobrzeg jest miastem nadmorskim, przez które przepływa rzeka Parsęta. Jego terytorium wynosi 25,67 km2, a mieszka tu ok. 47 000 osób. To miasto uzdrowiskowe, obfitujące w tereny zielone i obiekty turystyczne. Znajdują się tu trzy rozległe parki, a jednym z ważniejszych obszarów zielonych jest Dolina Parsęty o niezwykłych walorach przyrodniczych. Pod względem architektonicznym Kołobrzeg jest ciekawą mieszanką gotyku, neogotyku i modernizmu. Na obrzeżach widać współczesną zabudowę mieszkalną, tworzone są osiedla domów jednorodzinnych. Miasto wyróżnia się długim molo i Bulwarem J. Szymańskiego rozciągającym się wzdłuż plaży. Infrastruktura społeczna celuje w potrzeby mieszkańców. Działa tu ponad 10 szkół różnego szczebla. W mieście jest szpital, ponad 10 przychodni lekarskich i 30 aptek. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia dostęp do szeregu obiektów sportowych. Jest tu galeria handlowa, amfiteatr, dwa kina.

Komunikacja

Kołobrzeg leży na drodze krajowej nr 11, ale przechodzą przez nie także drogi wojewódzkie nr 102 i 163. Znajduje się tu port jachtowy z 67 miejscami cumowniczymi. W sezonie letnim z Kołobrzegu odbywają się rejsy na Bornholm. Działa tu komunikacja miejska – jeździ ponad 20 linii autobusowych. Funkcjonuje również przewóz pasażerski PKS, czynne są także dwie linie kolejowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Porta Mare Baltica mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Porta Mare Baltica znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wschodnia - WDW.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Porta Mare Baltica składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się natka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Porta Mare Baltica w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.12.2017
Data aktualizacji: 01.04.2021
Budnex logo

Budnex

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Wschodnia (na terenie budowy) 78-105 Kołobrzeg

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: