Plac Jana Pawła II - bud. 6

Mieszkania przy Placu Jana Pawła II w Gorzowie

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Budnex

Gorzów Wielkopolski, Plac Jana Pawła II
Ceny od: 4 700 zł brutto/m2
Plac Jana Pawła II - bud. 6

3 zdjęcia

Plac Jana Pawła II - bud. 6
Plac Jana Pawła II - bud. 6
Plac Jana Pawła II - bud. 6

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Plac Jana Pawła II - bud. 6 dostępnych jest 15 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Inwestycja przy "Placu Jana Pawła II" to jedna z ostatnich, dostępnych jeszcze w dzielnicy Górczyn, tak atrakcyjnych lokalizacji. Położone w centrum osiedla przy jednym z głównych placów, a Budynek nr 6 to już ostatnia inwestycja Budnex przy Placu Jana Pawła II. W obiekcie znajdzie się 145 mieszkań. W przyziemiu budynku od strony Placu Jana Pawła pojawią się też lokale usługowe o łącznej powierzchni prawie 700m2.

Realizowany budynek w najwyższej części będzie miał cztery piętra i składał się będzie z ośmiu klatek. W inwestycji znajdą się mieszkania o powierzchni od 38 do 71 m² w wersjach dwu-, trzy- i czteropokojowych z aneksami kuchennymi.

Mieszkania z tego etapu inwestycji zostaną oddane we wrześniu 2021 roku.

Zainteresowani większymi metrażami, mogą skorzystać z możliwości połączenia kilku lokali w wymarzone M. To rozwiązanie często stosowane przez osoby poszukujące większej życiowej przestrzeni w danej lokalizacji. W przypadku Budynku nr. 6 można zaprojektować lokal o powierzchni nawet powyżej 100 m² z 2 lub 3 balkonami i ekspozycją na dwie lub 3 strony świata.

W realizowanym obiekcie nie zabraknie również charakterystycznych dla inwestycji sygnowanych naszym logo obszernych balkonów. Ich powierzchnia w Budynku nr 6. wyniesie prawie 16 m² Dodatkowo do mieszkań położonych na wysokim parterze przynależeć będą tarasy o powierzchni nawet 100 m².

Warto dodać, że projekt budynku zakłada również realizację podziemnych garaży jedno i dwustanowiskowych. Dla wygody mieszkańców hala garażowa będzie skomunikowana z poszczególnymi klatkami cichobieżnymi windami. Dodatkowo w poziomie hali garażowej znajdą się komórki lokatorskie.

Inwestycja Plac Jana Pawła II - bud. 6 znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, Plac Jana Pawła II (3.5 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego), jest realizowana przez dewelopera Budnex.

Inwestycja Plac Jana Pawła II - bud. 6 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 641 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 2 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Plac Jana Pawła II - bud. 6 pozostało na sprzedaż 15 mieszkań o powierzchniach od 45 do 99 metrów kwadratowych w cenie od 4 700 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 45 m2 w cenie od 238 129 zł (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 49 do 69 m2 w cenie od 257 350 zł (13 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 99 m2 w cenie od 484 757 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budnex przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 1200zł/m2 brutto..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 2 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 641 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: 1200zł/m2 brutto..
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Garaże w cenie 2400-2900 zł/m2 brutto..
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 15 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 45 do 99 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 238 129 do 484 757 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 700 do 5 300 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
rezerwacja on-line na 7 dni poprzez stronę internetową bezpłatna, następnie umowa rezerwacyjna ( kaucja rezerwacyjna).
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

To dobrze znane gorzowianom okolice Placu Jana Pawła II na Górczynie. W bezpośrednim sąsiedztwie realizowanej inwestycji znajdują się przedszkole i żłobek. Dodatkowo nieopodal są szkoły podstawowe nr 13 i nr 20. Przyszli mieszkańcy inwestycji będą mieli blisko również do Parku Górczyńskiego i Parku 750-lecia. To co jednak kluczowe dla wszystkich, którzy znają okolice to dostęp do wszelkich usług - zaczynając od najmniejszych osiedlowych sklepików na dużych centrach handlowych kończąc.

Gorzów Wielkopolski to miasto będące siedzibą wojewody lubuskiego. Jest to największe miasto w województwie lubuskim, zajmuje teren o powierzchni 86 kilometrów kwadratowych. Ciekawostką jest, iż Gorzów Wielkopolski, podobnie jak Rzym znajduje się na siedmiu wzgórzach. Wysokość terenu w mieście wynosi od 19 do 82 m.n.p.m. Atrakcją dla turystów są także liczne zabytki znajdujące się na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, np.: gmach teatru im. J. Osterwyn z początku XX w. i zespół domu zakonnego ss. Czerwonego Krzyża „Bethesda”, obecnie szpital dziecięcy.

Komunikacja

Komunikację miejską w Gorzowie Wielkopolskim świadczy Miejski Zakład Komunikacji. Obsługuje on 41 linii autobusowych dziennych, 3 nocne oraz kursujące na 3 liniach tramwaje. Przez miasto przebiegają także dwie drogi krajowe i cztery wojewódzkie. W mieście funkcjonuje także rozwinięty transport kolejowy, na który składa się pięć stacji: Gorzów Wielkopolski Główny, Gorzów Wielkopolski Karnin, Gorzów Wielkopolski Wieprzyce, Gorzów Wielkopolski Zamoście, Gorzów Wielkopolski Zieleniec.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Plac Jana Pawła II - bud. 6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Plac Jana Pawła II - bud. 6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Jana Pawła II.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Plac Jana Pawła II - bud. 6 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 17 w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Plac Jana Pawła II - bud. 6 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się Stokrotka, w odległości 280 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Plac Jana Pawła II - bud. 6 w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.04.2016
Data aktualizacji: 01.04.2021
Budnex logo

Budnex

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Walczaka 12B/17

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: