Osiedle Europejskie bud. 16

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Budnex

Gorzów Wielkopolski, ul. Londyńska 11 A-C
Ceny od: 4 900 zł brutto/m2
Osiedle Europejskie bud. 16

10 zdjęć

Osiedle Europejskie bud. 16
Osiedle Europejskie bud. 16
Osiedle Europejskie bud. 16
Osiedle Europejskie bud. 16

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Europejskie bud. 16 dostępnych jest 66 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Osiedle Europejskie, Londyńska 11 A-C, budynek nr 16

Mamy przyjemność przedstawić naszą nową inwestycję mieszkaniową, zlokalizowaną na Osiedlu Europejskim. Jest to nasza flagowa inwestycja w Gorzowie Wielkopolskim.

Przystąpiliśmy do budowy budynku nr 16 w ramach kompleksu mieszkaniowego na nowym Osiedlu Europejskim. Budynek jest wart wyjątkowej uwagi ze względu na koncepcję. Postawiliśmy na dużą liczbę małych metraży, które spełnią potrzeby części naszych klientów. Budynek składa się ze 110 mieszkań.

Osiedle Europejskie to doskonały adres na mapie Gorzowa Wielkopolskiego. Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy? Koniecznie sprawdź lokalizację ulicy Londyńskiej.

Przystań życiowa dla każdego

Osiedle Europejskie to miejsce skierowane przede wszystkim do rodzin, ale każdy może znaleźć tutaj własną życiową przystań. Nasze budynki mają pełne wyposażenie. Znajdziesz tutaj dużo miejsc parkingowych, podziemne garaże, komórki lokatorskie, wygodne windy, przestronne balkony. Na zewnątrz: ciąg pieszy wśród drzew.

Balkony jak tarasy

Budynek nr 16 jest kompatybilny stylistycznie z pozostałymi budynkami mieszkalnymi na osiedlu. Interesującym elementem są duże balkony o powierzchni do 21 m2 (wybrane mieszkania), które mogą przypominać tarasy. Tutaj naprawdę odpoczniesz.

Dla rodziny, dla inwestora

Nasze mieszkania chętnie wybierają rodziny ze względu na konkretne atuty lokalizacyjne Osiedla. Jest to również korzystna oferta dla inwestorów. To doskonała lokata kapitału dla wszystkich, którzy chcą by ich pieniądze pracowały efektywniej niż na lokacie bankowej.

Wymarzony dojazd do pracy. Łatwa droga do centrum. Dobra infrastruktura. Zieleń. Cisza. To wszystko składa się na dobry adres na mapie Gorzowa Wielkopolskiego.

Inwestycja Osiedle Europejskie bud. 16 znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Londyńska 11 A-C (2.8 km od centrum Gorzowa Wielkopolskiego), jest realizowana przez dewelopera Budnex.

Inwestycja Osiedle Europejskie bud. 16 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 110 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Europejskie bud. 16 pozostało na sprzedaż 66 mieszkań o powierzchniach od 37 do 79 metrów kwadratowych w cenie od 4 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 37 do 42 m2 w cenie od 200 556 zł (36 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 53 do 65 m2 w cenie od 279 999 zł (15 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 67 do 79 m2 w cenie od 346 788 zł (15 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budnex przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie komórka lokatorska w poziomie piwnic – 1200 zł/m2 brutto komórka lokatorska na półpiętrze – 2500 zł/m2 brutto.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 110 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada: komórka lokatorska w poziomie piwnic – 1200 zł/m2 brutto komórka lokatorska na półpiętrze – 2500 zł/m2 brutto.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne: Garaże: od 2400- 2900 zł/m2 brutto.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 66 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 37 do 79 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 200 556 do 387 198 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 900 do 5 500 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Blisko zieleni, blisko natury Mieszkania na Osiedlu Europejskim w Gorzowie znajdują się blisko granicy miasta i otulone są zielenią okolicznych lasów. Bliskość natury to niewątpliwie wyjątkowy atut naszej propozycji. Spokój i natura leżą u podstaw koncepcji naszego osiedla, które pozwala cieszyć się pięknymi widokami i wybrać na zamiejską wycieczkę z rodziną na rowerach bo po co samochód, skoro do lasu jest tak blisko. Cała inwestycja zaplanowana jest pod kątem stworzenia na tym terenie przyjaznego osiedla otoczonego obszarem zielonym o wysokich walorach krajobrazowych. Doskonała komunikacja i pełna infrastruktura Mimo położenia na skraju miasta, jest to doskonale skomunikowane osiedle – szybko można dostać się do Śródmieścia Aleją Konstytucji 3 Maja. Blisko osiedla znajdują się szkoły (w tym szkoła sportowa), przedszkole, przychodnia. Zakupy można zrobić szybko i łatwo w wielu pobliskich marketach.

Gorzów Wielkopolski to miasto będące siedzibą wojewody lubuskiego. Jest to największe miasto w województwie lubuskim, zajmuje teren o powierzchni 86 kilometrów kwadratowych. Ciekawostką jest, iż Gorzów Wielkopolski, podobnie jak Rzym znajduje się na siedmiu wzgórzach. Wysokość terenu w mieście wynosi od 19 do 82 m.n.p.m. Atrakcją dla turystów są także liczne zabytki znajdujące się na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, np.: gmach teatru im. J. Osterwyn z początku XX w. i zespół domu zakonnego ss. Czerwonego Krzyża „Bethesda”, obecnie szpital dziecięcy.

Komunikacja

Komunikację miejską w Gorzowie Wielkopolskim świadczy Miejski Zakład Komunikacji. Obsługuje on 41 linii autobusowych dziennych, 3 nocne oraz kursujące na 3 liniach tramwaje. Przez miasto przebiegają także dwie drogi krajowe i cztery wojewódzkie. W mieście funkcjonuje także rozwinięty transport kolejowy, na który składa się pięć stacji: Gorzów Wielkopolski Główny, Gorzów Wielkopolski Karnin, Gorzów Wielkopolski Wieprzyce, Gorzów Wielkopolski Zamoście, Gorzów Wielkopolski Zieleniec.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Europejskie bud. 16 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Osiedle Europejskie bud. 16 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Myśliborska Tesco.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Europejskie bud. 16 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 190 m znajduje się Biedronka, w odległości 490 m znajduje się Tesco.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Europejskie bud. 16 w odległości 500 m znajduje się Hala sportowa AWF.

Data publikacji: 02.12.2020
Data aktualizacji: 01.04.2021
Budnex logo

Budnex

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Walczaka 12B/17

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: