Mangalia Mokotów II

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Mangalia 2
Mangalia Mokotów II

4 zdjęcia

Mangalia Mokotów II
Mangalia Mokotów II
Mangalia Mokotów II
Mangalia Mokotów II

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Mangalia Mokotów II dostępnych jest 5 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Dla mieszkańca

Mieszkańcom oddamy osiedle, które będzie połączeniem nowoczesnego budownictwa i estetycznie zaprojektowanych części wspólnych. Klimat uzupełnią detale, m. in. jakościowe wykończenia strefy wejścia – eleganckie meble miejskie, stojaki rowerowe czy ekskluzywne klatki schodowe. Na terenie wewnętrznym znajdzie się natomiast miejsce na strefy relaksu i odpoczynku z pergolami, kolorowymi siedziskami i podestami rekreacyjnymi. Pamiętaliśmy o placu zabaw i siłowni plenerowej. Miejsca pod różne funkcje udało się nam wydzielić stosując sztuczne wzniesienia terenu (pagórki).

Ustawne balkony

Przestronne balkony będą wizytówką Mangalii Mokotów. Do dyspozycji mieszkańców oddamy powierzchnię, którą będzie można dowolnie zaaranżować i nadać jej indywidualny charakter, nie tracąc przy tym niezbędnego miejsca. Zaprojektowaliśmy je w taki sposób, aby były maksymalnie praktyczne i wygodne. Alternatywą dla mieszkań z balkonami będą te wyposażone w równie ustawne loggie, tarasy lub ogródki.

Zieleń zachwyci

Zdajemy sobie sprawę, jak istotną rolę pełni odpowiednio zaprojektowana zieleń. Jej znaczenie widać zwłaszcza w dużych miastach. Podczas projektowania Mangalii Mokotów postanowiliśmy podejść do sprawy nowatorsko. Zielona strona inwestycji będzie nie tylko piękna, ale również funkcjonalna, bowiem pojawią się także rośliny o właściwościach antysmogowych. Na wewnętrznym patio w gruncie rodzimym architekci krajobrazu posadzą platan – drzewo o pięknych liściach i rozłożystej koronie, popularne szczególnie w rejonie śródziemnomorskim.

Nowocześnie i estetycznie

Aby zapewnić komfort mieszkańcom osiedla, budynki wyposażymy m. in. w okna o podwyższonych parametrach akustycznych. Modne elewacje budynków pokryje ciepła biel i szarości oraz płyty o strukturze i kolorze drewna. Dopełnieniem będą balustrady balkonów z przydymionego szkła antracytowego. Celem projektantów było stworzenie eleganckiej architektury i nadanie budynkom nowoczesnego, miejskiego charakteru.

Inwestycja Mangalia Mokotów II znajduje się na Stegnach, ul. Mangalia 2 (5.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Budimex Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Mangalia Mokotów II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mangalia Mokotów II pozostało na sprzedaż 5 lokali użytkowych o powierzchniach od 65 do 139 metrów kwadratowych.

Deweloper Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 19 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępnych jest 5 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:
od 65 do 139 m².
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mangalia Mokotów II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Mangalia Mokotów II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mangalia 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mangalia Mokotów II znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 299 Bernardyńskie Krasnale w odległości 330 m, Niepubliczne Przedszkole STACJA EDUKACJA w odległości 500 m, Szkoła Podstawowa nr 212 w odległości 580 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mangalia Mokotów II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Carolina Medical Center w odległości 290 m, Klinika Ambroziak Estederm w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mangalia Mokotów II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się GALERIA WYPIEKÓW Lubaszka, w odległości 130 m znajduje się Biedronka, w odległości 160 m znajduje się Top Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mangalia Mokotów II w odległości 130 m znajduje się Zdrofit, w odległości 160 m znajduje się Zdrofit, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.03.2021
Data aktualizacji: 30.03.2021
Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. logo

Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Bluszczańska 67, 01-230 Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00
 • Sobota: 09:00 - 14:00

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a nasz doradca znajdzie je bezpatnie dla Ciebie.

 • Za darmo. Bez opłat i prowizji
 • Widoczne ceny nieruchomości
 • Zero spamu

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: