Marco Polo

Gdynia, Śródmieścieul. Maurycego Beniowskiego

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne mieszkania w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

W sercu nowoczesnej Gdyni, zaledwie o krok od ścisłego centrum powstanie unikatowy apartamentowiec Marco Polo. To niepowtarzalne miejsce dla wielbicieli Gdyni. Miasta ludzi odważnych i aktywnych, którzy cenią możliwości jakie daje dynamicznie rozwijająca się metropolia, a jednocześnie potrzebują ciszy i wytchnienia po intensywnym dniu. Dodajmy do tego fantastyczny widok jaki rozpościera się z wielkich okien na zachwycającą panoramę Gdyni i Zatokę Gdańską oraz bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Marco Polo czerpie inspiracje z najlepszych tradycji modernistycznej architektury, tak charakterystycznej dla Gdyni. Prosta, a jednocześnie nowoczesna w formie bryła budynku, liczne przeszklenia, elegancko zdobiona elewacja nadają tej inwestycji wyjątkowego charakteru. Budynek został zaprojektowany w taki sposób aby każdy z przyszłych mieszkańców znalazł idealne miejsce dla siebie. W ofercie znajdziemy mieszkania w metrażach od 29 do 116 mkw., w układach dwu- trzy- i czteropokojowych. Każde mieszkanie wyposażone zostało w co najmniej jeden przestronny balkon lub taras. Na dwóch najwyższych kondygnacjach zaprojektowano przestronne apartamenty przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Świetny rozkład, ponad standardowa wysokość pomieszczeń, wielkie okna, a do tego rozległe tarasy z oszałamiającym widokiem.

Części wspólne obiektu zaprojektowano bardzo starannie, z dbałością o każdy szczegół i detal. Zastosowane zostaną wyłącznie najwyższej klasy, szlachetne materiały wykończeniowe tak by cieszyć oczy przyszłych mieszkańców i ich gości.

Budynek zostanie wyposażony w luksusowe windy, które umożliwią sprawną komunikację pomiędzy poszczególnymi piętrami. W podziemiu przewidziano miejsce na komórki lokatorskie oraz przestronną halę garażową gdzie znajdą się wygodne miejsca postojowe, dodatkowo wzbogacone o boksy na akcesoria.

Posesja, na której powstanie Marco Polo zostanie ogrodzona. Obszar wokół budynku zostanie gustownie zaaranżowany oraz elegancko podświetlony. Dla wygody i bezpieczeństwa mieszkańców kontrola dostępu będzie możliwa dzięki wysokiej klasy wideo domonfonom, a dodatkowo na terenie inwestycji zostanie zainstalowany telewizyjny system dozoru (monitoring).

Cisza i spokój w centrum nowoczesnego miasta. Piękny widok i elegancki budynek. Sąsiedztwo przyrody i dostęp do pełnej infrastruktury. To Marco Polo – miejsce z charakterem, wyjątkowe miejsce dla Ciebie.

Inwestycja Marco Polo znajduje się w Śródmieściu, ul. Maurycego Beniowskiego (2 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez dewelopera BMC sp. z o.o..Inwestycja Marco Polo została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 45 lokali mieszkalnych 0. Budynki posiadają do 8 kondygnacji wraz z parterem, oraz 1 kondygnację podziemną.

Szczegóły inwestycji Marco Polo

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną
Liczba apartamentów:
Cała inwestycja składa się z 45 apartamentów
Wysokość pomieszczeń:
Informacja u dewelopera
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Powierzchnie dodatkowe:
W apartamentach nie przewidziano powierzchni dodatkowych
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie:
Nie przewidziano komórek lokatorskich
Udogodnienia:
Informacja u dewelopera
Przyroda:
Informacja u dewelopera

Informacje o deweloperze