Mieszkania KatoVice

Katowice, Zespół Dzielnic Południowychul. Karola Stabika

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne domy w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

W samym sercu Katowickiej Kostuchny, tuż obok słynnej już inwestycji „Miasto w Mieście” Osiedla Bażantów powstanie Inwestycja „Mieszkania KatoVice”. Kompleks 13 domów w zabudowie bliźniaczej oraz trojaczej kierowany jest do wszystkich poszukujących mieszkania w miejscu, z którego blisko jest wszędzie z wyjątkiem zgiełku miasta.

Inwestycja powstaje w spokojnym oraz cichym miejscu zapewniając jednakże sprawną komunikację i komfort życia codziennego. Doskonała komunikacja miejska, bliskość szkół, centrów handlowych, punktów usługowych i użyteczności publicznej, a także świetne warunki do uprawiania sportu i rekreacji sprawiają, że „Mieszkania KatoVice” są doskonałym miejscem do życia zarówno dla osób młodych jak i ustatkowanych rodzin z dziećmi.

Mieszkania zaprojektowane zostały tak by spełnić wymagania zarówno dla singli jak i rodzin 2, 3 a nawet 4 osobowych.

Ekologiczne i nowoczesne rozwiązania
Wszystkie mieszkania na inwestycji w standardzie wyposażone zostaną w nowoczesne pompy ciepła. Za ich pomocą przyszli mieszkańcy będą wstanie zoptymalizować koszty życia nawet o kilkanaście procent rocznie. Pompy ciepła służyć będą do zasilania mieszkań w ciepłą wodę użytkową a także do ogrzewania. Zainstalowany system ogrzewania podłogowego w połączeniu z możliwością rozbudowy o tak zwane strefy to rozwiązanie niezwykle komfortowe i łatwe w obsłudze.
Ponadto budynki zostaną wykonane w wyższym standardzie termoizolacji - elewacja budynków wykonana zostanie ze styropianu o podwyższonej grubości (20cm), a dachy ocieplone zostaną z dwóch warstw wełny mineralnej o łącznej grubości aż 30cm. Wszystkie okna zostaną także wyposażone w energooszczędny 3-szybowy pakiet szybowy.
Wszystkie powyższe rozwiązania łącznie pozwalają uczynić dom bardzo oszczędnym w użytkowaniu, co przekłada się na koszty utrzymania każdego roku.

Przyszłych mieszkańców na co dzień otaczać będą spokojne, zielone tereny z jednoczesnym łatwym i szybkim dostępem do wszelakiego rodzaju usług, handlu i rozrywki.

Osiedle stanowić będzie zamknięta strefę z dostępem wyłącznie dla mieszkańców i ich gości.

Nowoczesny styl elewacji oraz minimalistyczny design dachów i dodatków sprawią, że Inwestycja cieszyć będzie nie tylko ze względu na komfort życia ale również ze względu estetykę otoczenia i budynków.

Zlokalizowane indywidualnie dla każdego mieszkania pozwolą na dbałość o czystość przy jednoczesnym komforcie życia.

Każdy z mieszkańców otrzyma miejsce postojowe do wyłącznego korzystania.

Dużych rozmiarów oraz ogrodzone, pozwolą mieszkańcom cieszyć się z otaczającej natury bez wychodzenia z własnej przestrzeni do życia.

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Mieszkania KatoVice znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Karola Stabika (9 km od centrum Katowic), jest realizowana przez dewelopera Blockhaus Sp. z o.o.. Inwestycja Mieszkania KatoVice jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 13 domów jednorodzinnych.

Szczegóły inwestycji Mieszkania KatoVice

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku. Planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba domów:
Cała inwestycja składa się z 13 domów
Liczba kondygnacji:
Domy posiadają 2 kondygnacje wraz parterem oraz posiadają poddasze
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia na wszystkich kondygnacjach posiadają po 270 cm wysokości
Standard wykończenia:
Standard deweloperskiStandard deweloperski podwyższony

Inwestycja wykonana zostanie w stanie deweloperskim co oznacza że po stronie Nabywcy zostanie wyłącznie wykończenie mieszkań zgodnie z własną koncepcją. Zarówno ściany, sufity jak i podłogi przygotowane zostaną do wykończenia warstwą wierzchnią (malowanie ścian i sufitów / płytkowanie bądź wyłożenie panelami podłóg). Wszelkie instalacje zamontowane w budynku zostaną uruchomione oraz przygotowane do korzystania. Przygotowane zostanie również otoczenie zewnętrzne – podejścia, podjazdy oraz miejsca postojowe zostaną wybrukowane. Ogródki mieszkaniowe a także teren inwestycji zostanie ogrodzony panelowym ogrodzeniem.

Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Garaże:
Domy nie posiadają garaży oraz przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe naziemne
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, klimatyzacja
Przyroda:
rzeka, park, las, staw

Informacje o deweloperze