Bliźniaki

Szczecin, Północul. Widokowa

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie inne domy w najbliższej okolicy

Opis inwestycji

Duży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej. Dom jest piętrowy, przykryty dachem wielospadowym. Budynek zaprojektowano używając nowoczesnych form i detali, jednak całości nadano spokojny, stonowany charakter. Bryła domu jest bardzo reprezentacyjna, pasująca do willowego otoczenia. Funkcję budynku podzielono na część dzienną z zapleczem gospodarczo-garażowym na parterze i sypialnie na piętrze. Na parterze zaprojektowano przestrzeń dzienną składającą się z salonu, przestronnej kuchni z jadalnią . W salonie na uwagę zasługują , duże atrakcyjne przeszklenia na ogród. Na piętrze umieszczono apartament rodziców z pokojem kąpielowym i garderobą oraz balkonem, oraz dwie wygodne sypialnie dzieci, garderobą i łazienką i pralnią w holu.

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Bliźniaki znajduje się w Szczecinie Północnym, ul. Widokowa (6 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera BISSMYK. Inwestycja Bliźniaki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku. Inwestycja składa się z 2 domów jednorodzinnych.

Szczegóły inwestycji Bliźniaki

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba domów:
Cała inwestycja składa się z 2 domów
Liczba kondygnacji:
Domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz parterem oraz nie posiadają poddasza
Wysokość pomieszczeń:
Informacja u dewelopera
Standard wykończenia:
Standard deweloperski
Rodzaj własności:
Informacja u dewelopera
Garaże:
Domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
Informacja u dewelopera
Przyroda:
Informacja u dewelopera

Informacje o deweloperze

BISSMYK