Bliźniaki

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez BISSMYK

Szczecin, Północ, ul. Widokowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Bliźniaki

2 zdjęcia

Bliźniaki

Najbliższe inwestycje

  • Osiedle Słoneczna Gubałówka
    od: 6 286 zł/m2

    Bautechnic

  • Osiedle Ogrodnicza

    Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Duży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej. Dom jest piętrowy, przykryty dachem wielospadowym. Budynek zaprojektowano używając nowoczesnych form i detali, jednak całości nadano spokojny, stonowany charakter. Bryła domu jest bardzo reprezentacyjna, pasująca do willowego otoczenia. Funkcję budynku podzielono na część dzienną z zapleczem gospodarczo-garażowym na parterze i sypialnie na piętrze. Na parterze zaprojektowano przestrzeń dzienną składającą się z salonu, przestronnej kuchni z jadalnią . W salonie na uwagę zasługują , duże atrakcyjne przeszklenia na ogród. Na piętrze umieszczono apartament rodziców z pokojem kąpielowym i garderobą oraz balkonem, oraz dwie wygodne sypialnie dzieci, garderobą i łazienką i pralnią w holu.

Inwestycja Bliźniaki znajduje się w Szczecinie Północnym, ul. Widokowa (6.4 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera BISSMYK.

Inwestycja Bliźniaki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Bliźniaki pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BISSMYK nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 2 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bliźniaki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Bliźniaki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Podbórz.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bliźniaki znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny "Fantazja" w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bliźniaki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 23.03.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: