Złota 44

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Północneul. Złota 44

Złota 44

Ceny od: 36 700/m2

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez BBI Development S.A.

  • Spełniające kryteria (5)
  • Dla inwestora (0)
  • Pokaż wszystkie (5)
Numer Pokoje Metraż Piętro Cena
455313045
-
424317942
-
363417236 6 327 080

36 700 zł/m²

383417238 6 411 870

37 300 zł/m²

483429848 13 465 080

45 200 zł/m²

Zapytaj o ofertę

Opis inwestycji

Złota 44 – projekt autorstwa najbardziej cenionego współczesnego architekta Daniela Libeskinda zlokalizowany w samym sercu Warszawy. Wieżowiec został ukończony i oddany do użytkowania w marcu 2017 r. Budynek - ikona, który na nowo zdefiniował warszawski skyline i już na etapie budowy stał się najbardziej rozpoznawalnym budynkiem mieszkalnym w kraju. Złota 44 to pionierski projekt, który oferuje niespotykany dotąd w Polsce lifestyle i komfort na poziomie stylu życia w sześcio-gwiazdkowym hotelu. To bez cienia wątpliwości najlepszy adres i inwestycja nr 1 w Polsce.

Ósme piętro apartamentowca Złota 44 o powierzchni, 1800 mkw., stanowi rekreacyjna i wypoczynkowa strefa do wyłącznego użytku mieszkańców oraz ich gości. Tuż u progu własnego domu przyszli rezydenci będą posiadali 25-metrowy basen (jedyny tak duży basen w budynku apartamentowym w Polsce), taras z jacuzzi, siłownię wraz z pełnym zapleczem spa (sauną fińską, łaźnią parową i 2 gabinetami masażu), prywatne kino, symulator gry w golfa, salę konferencyjną oraz pokój przeznaczony do gier i zabaw najmniejszych pociech. Koneserzy wina będą mieli do dyspozycji na parterze budynku przestrzeń, gdzie w odpowiedniej temperaturze i wilgotności będą mogli przechowywać swoją kolekcję trunków. Piwniczka na wino pomieści aż 10.000 butelek i jest rozbudowana o salę degustacyjną, która sprzyja spokojnemu delektowaniu się smakiem wina.
Standard wykończenia budynku:

Budynek Złota 44 to prawdziwa perła współczesnego designu. Jego awangardowy kształt determinuje wykończenia części wspólnych budynku, które bazują na ponadczasowej klasyce, ale z nutką odważnych i nowoczesnych rozwiązań. Wnętrze budynku łączy w sobie ciepło drewna, miękkość najwyższej jakości tkanin, chłód szczotkowanej stali, połysk szkła. Lobby budynku jest dziełem światowej sławy architekta Daniela Libskinda, zaś projekt wnętrza zaprojektowało renomowane studio Minotti. Dbałość o każdy szczegół wykończenia wnętrz na Złotej 44 oraz pietyzm ich wykonania, sprawia że od progu każdy poczuje się jak w domu.

Standard wykończenia wnętrz.

Złota 44 to miejsce unikatowe pod każdym względem, także wykończenia apartamentów. Każdy ze znajdujących się tam lokali jest wynikiem pracy najlepszych architektów świata takich jak Daniel Libeskind czy renomowane londyńskie studio Woods Bagot. Niezaprzeczalnym atutem naszych apartamentów jest to, że każdy z nich jest niepowtarzalny i pod kątem projektu architektonicznego jak i projektu wykończenia wnętrza. Tu klasyka spotyka się z nowoczesnością, a prostota potwierdza swoją ponadczasowość. Korzystamy tylko z najwyższej jakości naturalnych materiałów – dębu, orzecha amerykańskiego, najpiękniejszych marmurów, łącząc je z nowoczesnym sprzętem AGD i optymalizacją rozwiązań technologicznych dla zmaksymalizowania komfortu życia i codziennego użytkowania.

Inwestycja Złota 44 znajduje się w Śródmieściu Północnym, ul. Złota 44 (1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera BBI Development S.A..Inwestycja Złota 44 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 287 lokali mieszkalnych o powierzchni od 130 do 298 m². Budynki posiadają do 55 kondygnacji wraz z parterem, oraz 2 kondygnacje podziemne. Aktualnie w inwestycji Złota 44 pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchni od 130 do 298 m² w cenie od 36 700 zł/m².

Szczegóły inwestycji Złota 44

Realizacja inwestycji:
Rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2008 roku. Inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego
Liczba kondygnacji:
Budynek posiada 55 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne
Liczba mieszkań:
Cała inwestycja składa się z 287 lokali mieszkalnych
Wysokość pomieszczeń:
Pomieszczenia na wszystkich kondygnacjach posiadają po 300 cm wysokości
Standard wykończenia:
Wykończenie pod klucz

Unikatowość kształtu wieży nadaje indywidualny charakter apartamentom, każdy z nich ma niepowtarzalną wielkość i układ. Połączenie światowego designu ze spektakularnymi widokami tworzy niezwykłą życiową przestrzeń. Projekty wnętrz autorstwa Woods Bagot harmonizują z bryłą i charakterem budynku, wpisując się w elegancki styl współczesnej europejskiej estetyki. Nowa oferta ZŁOTEJ 44 daje dużą swobodę wyboru i przewiduje aż 9 wariantów wykończenia wnętrz.

Rodzaj własności:
Odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu, Odrębna własność z własnością gruntu
Powierzchnie dodatkowe:
W mieszkaniach nie przewidziano powierzchni dodatkowych
Miejsca postojowe:
W inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie:
Przewidziane są komórki lokatorskie
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, usługi concierge, basen, internet, klimatyzacja, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, sauna, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon, sala fitness
Przyroda:
park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
Aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań
Powierzchnie mieszkań:
mieszkania mają powierzchnie od 130 do 298 m²
Liczba pokoi:
Dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe
Ceny mieszkań:
Najtańsza dostępna nieruchomość kosztuje 6 327 080 zł a najdroższa 13 465 080 zł
Koszt metra kwadratowego wynosi od 36 700 zł do 49 092 zł
Opis płatności:Informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:Informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków klienta:
Informacja u dewelopera
Wysokość czynszu:
Informacja u dewelopera

Najbliższe inwestycje