Willa Nova

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ziemska, oferowane bezpośrednio przez ATOM deweloper sp. z o.o.

wrocławski, Siechnice, ul. Ziemska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 85 ofert w najbliższej okolicy!

Willa Nova

10 zdjęć

Willa Nova
Willa Nova
Willa Nova
Willa Nova

Najbliższe inwestycje

 • Tarasy Grabskiego
  od: 6 200 zł/m2

  HEA Sp. z o.o.

 • Osiedle Laguna
  od: 5 650 zł/m2

  Republika Wnętrz - Grupa

 • Apartamenty Kościuszki

  Hreit

Opis Inwestycji

Willa Nova logo

Willa NOVA to nazwa nowego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ziemskiej w Siechnicach.

Stanowi ono kontynuację poprzednich inwestycji w tym rejonie zachowując willowy charakter budynków.

Na osiedlu wybudowano 7 budynków 2-piętrowych wchodzących w skład 2 kompleksów rozgraniczonych ul. Włościańską oraz wydzielonym placem rekreacyjnym dla dzieci i dorosłych.

W każdym budynku znajduje się po 12 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o pow. od 47,93 m2 do 74,93 m2. Dużym udogodnieniem bsą przynależne do każdego lokalu komórki na każdej kondygnacji oraz po 1 miejscu parkingowym na terenie posesji. Mieszkania na parterze posiadają ogrodzone ogródki a wyższe kondygnacje duże balkony.

Lokale wyposażono we wszystkie media miejskie (oprócz gazu) a każdy z 2 kompleksów osiedla będzie ogrodzony i kompletnie zagospodarowany.

Osoby niepełnosprawne mogą korzystać z ramp podjazdowych przy drzwiach wejściowych do budynków.

Dodatkowe miejsca parkingowe poza ogrodzeniem są ogólnodostępne.

Inwestycja Willa Nova znajduje się w Siechnicach, ul. Ziemska (2.5 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera ATOM deweloper sp. z o.o..

Inwestycja Willa Nova została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Willa Nova pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 75 metrów kwadratowych w cenie od 4 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATOM deweloper sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce)

W inwestycji znajdują się 84 komórki lokatorskie Do każdego mieszkania przynależy komórka mieszcząca się na tej samej kondygnacji.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Ławy fundamentowe, słupy: żelbetowe. Ściany - silikat stropy - płyty Filigran podciągi, belki i biegi klatek schodowych żelbetowe

Dach

Dach 2-spadkowy pokryty dachówką cementową, - izolacja termiczna: wełna mineralna, - obróbki dachu i balkonów: blacha ocynkowana, - rynny i rury spustowe: PVC lub stalowe

Elewacja

- ściany: styropian gr. 15 i 20 cm, tynk strukturalny i żaluzje drewniane przy klatkach schodowych, - cokół: płytki elewacyjne klinkierowe.

Stolarka okienna

- lokale mieszkalne, klatki schodowe: PVC, - rolety w oknach parteru.

Drzwi zewnętrzne

- drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe.

Balkony

płyta żelbetowa barierki stalowe

Posadzka

- lokale mieszkalne, łazienki, w.c.: wylewka betonowa, - podesty i stopnie klatek schodowych: gres, - balkony i tarasy: płyty tarasowe 4 cm.

Ściany

- wewnętrzne nośne: bloczki SILKA gr. 24 cm i 18 cm, - zewnętrzne osłonowe: bloczki SILKA gr. 24 cm, - działowe: bloczki SILKA gr. 8 cm i 10 cm jako ściany łazienek,

Sufity

tynk gipsowy na stropach a na skosach 2x płyta GKF

Parapety zewnętrzne

wewnętrzne z konglomeratu zewnętrzne z blachy powlekanej

Parapety wewnętrzne

- z konglomeratu.

Instalacje

Sanitarne: - Instalacja ciepłej i zimnej wody z rur polipropylenowych zgrzewanych w rurach osłonowych, bez białego montażu, indywidualne liczniki pomiaru zużycia wody w szafkach na klatce schodowej, - Kanalizacja: poziomy i piony kanalizacyjne z PP, z wyprowadzeniem do odgałęzień. Elektryczne: - Osprzęt elektryczny w mieszkaniach: kompletny, obejmujący gniazda i wyłączniki, - Instalacja teletechniczna i komputerowa : okablowanie strukturalne zakończone 1 gniazdem telefonicznym i 1 gniazdem do podłączenia internetu, - Instalacja RTV: okablowanie z 2 przewodami w 1 gnieździe RTV do odbioru telewizji satelitarnej, - Instalacja domofonowa: kompletna, - Pomieszczenia techniczne, klatki schodowe, korytarze: instalacja oświetleniowa z osprzętem i oprawami oświetleniowymi.

Ogrzewanie

Instalacje c.o.: rury Alu/Pex w systemie „rura w rurze”, grzejniki płytowe a w łazienkach drabinkowe, zawory termostatyczne. Ogrzewanie z elektrociepłowni z indywidualnym opomiarowaniem każdego mieszkania - liczniki w szafkach na klatce schodowej,

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (84): Do każdego mieszkania przynależy komórka mieszcząca się na tej samej kondygnacji.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce): Do każdego mieszkania przynależy 1 miejsce parkingowe na terenie posesji.
Udogodnienia:
plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Siechnice to niewielkie miasto nad rzeką Oławą w powiecie wrocławskim. Na obszarze o powierzchni ponad 15,5 km2 zamieszkuje prawie 6 tys. osób, a bazę mieszkaniową stanowią nowe budynki: czteropiętrowe bloki oraz domy jedno- i wielorodzinne. W Siechnicach zlokalizowana jest największa w Europie szklarnia ogrodnicza, a do zakładów produkcyjnych należą: Parker Hannifin oraz Deceuninck NV. Wewnątrz miasta znajdują się 2 parki, zaś na okoliczne walory przyrodnicze i rekreacyjne składają się: lasy siechnicko-kotowickie, doliny rzek oraz jeziora: Panieńskie, Dziewicze i Czarna Łacha z zapleczem biwakowym. W Siechnicach funkcjonują: Centrum Kultury, Biblioteka Miejska oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, który udostępnia hale i boiska sportowe.

Komunikacja

Siechnice leżą w odległości zaledwie 13 km od centrum Wrocławia i ok. 10 km od węzłów autostrady A4. Z miasteczka do Wrocławia kursują podmiejskie autobusy oraz pociągi, którymi można dojechać bez przesiadek w zaledwie 15 minut. Duże znaczenie ma również przebiegająca przez Siechnice droga krajowa nr 94 (Zgorzelec – Korczowa przy granicy z Ukrainą).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Nova mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Willa Nova znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Siechnice - wiadukt.

Data publikacji: 13.07.2016
Data aktualizacji: 29.10.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: