Osiedle ZIELONE

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Henryka III, oferowane bezpośrednio przez ATOM deweloper sp. z o.o.

wrocławski, Siechnice, ul. Henryka III

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 85 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle ZIELONE

6 zdjęć

Osiedle ZIELONE
Osiedle ZIELONE
Osiedle ZIELONE
Osiedle ZIELONE

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Laguna
  od: 5 650 zł/m2

  Republika Wnętrz - Grupa

 • Tarasy Grabskiego
  od: 6 200 zł/m2

  HEA Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Przy ul. Henryka III w Siechnicach, w pobliżu Rynku w listopadzie 2018 r. zakończyła się budowa zespołu 4 budynków mieszkalnych wielorodzinnych, 2 -piętrowych wraz z infrastrukturą techniczną i drogową pn. Osiedle ZIELONE. Wybudowano 114 mieszkań o pow. od 40,10 m2 do 88,50 m2 wraz z przynależnymi komórkami na tej samej kondygnacji. Do każdego lokalu przypisano 1 miejsce parkingowe na terenie posesji z możliwością wykupienia dodatkowego w cenie 5 tys. zł. Mieszkania na parterze posiadają ogrodzone ogródki a wyższe kondygnacje balkony. Wejścia do budynków przystosowano dla osób niepełnosprawnych. Osiedle ogrodzono i wyposażono w plac zabaw dla dzieci oraz część wypoczynkową dla dorosłych. Zaletą jest jego kameralne położenie – w otoczeniu istniejącego drzewostanu i bezpośrednim sąsiedztwie zielonego skweru miejskiego.

Na sprzedaż pozostały jeszcze mieszkania na 2 piętrze o pow. 62 i 63 m2

Bezpłatnie pomagamy klientom w uzyskaniu kredytu.

Inwestycja Osiedle ZIELONE znajduje się w Siechnicach, ul. Henryka III (3.8 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera ATOM deweloper sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle ZIELONE została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 114 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle ZIELONE pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 62 metrów kwadratowych w cenie od 4 950 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATOM deweloper sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 114 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

- Ławy i stopy fundamentowe: żelbetowe; ściany fundamentowe: bloczki betonowe - Stropy między kondygnacyjny typu Filigran; nad 2 piętrem: 2xpłyta GKF mocowana do konstrukcji drewnianej z ociepleniem wełną mineralną gr. 25 cm.

Dach

- dachówka: cementowa, - izolacja termiczna: wełna mineralna, - obróbki dachu i balkonów: blacha ocynkowana lub stalowa powlekana, - rynny i rury spustowe: PVC lub stalowe.

Elewacja

- ściany: styropian, tynk strukturalny, - cokół: płytki elewacyjne klinkierowe.

Stolarka okienna

- lokale mieszkalne, klatki schodowe: PVC, - rolety w oknach parteru.

Drzwi zewnętrzne

- wejściowe do mieszkań antywłamaniowe

Posadzka

- lokale mieszkalne, łazienki, w.c.: wylewka betonowa, - podesty i stopnie klatek schodowych: gres, - balkony i tarasy: betonowe płyty tarasowe.

Ściany

- wewnętrzne nośne: bloczki SILKA gr. 24 cm i 18 cm, -zewnętrzne osłonowe: bloczki SILKA gr. 24 cm i 18 cm, - działowe: bloczki SILKA gr. gr. 8 cm, - nadproża żelbetowe i prefabrykowane.

Parapety zewnętrzne

- z blachy powlekanej

Parapety wewnętrzne

- z konglomeratu

Instalacje

- ciepłej i zimnej wody z rur polipropylenowych zgrzewanych w rurach osłonowych, bez białego montażu, indywidualne liczniki pomiaru zużycia wody w szafkach na klatce schodowej. - kanalizacja: poziomy i piony kanalizacyjne z PP (z wyprowadzeniem do odgałęzień). - osprzęt elektryczny w mieszkaniach: kompletny, obejmujący gniazda i wyłączniki. - teletechniczne i komputerowe: okablowanie strukturalne zakończone 1 gniazdem telefonicznymi 1 gniazdem do podłączenia internetu usytuowanym w salonie. - RTV: okablowanie z 2 przewodami koncentrycznymi, w 1 gnieździe RTV do odbioru telewizji satelitarnej. - domofonowa kompletna.

Ogrzewanie

- Instalacje c.o.: rury Alu/Pex w systemie „rura w rurze”, grzejniki płytowe a w łazienkach drabinkowe, zawory termostatyczne. Ogrzewanie z elektrociepłowni z indywidualnym opomiarowaniem każdego mieszkania w szafkach na klatce schodowej.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Siechnice to niewielkie miasto nad rzeką Oławą w powiecie wrocławskim. Na obszarze o powierzchni ponad 15,5 km2 zamieszkuje prawie 6 tys. osób, a bazę mieszkaniową stanowią nowe budynki: czteropiętrowe bloki oraz domy jedno- i wielorodzinne. W Siechnicach zlokalizowana jest największa w Europie szklarnia ogrodnicza, a do zakładów produkcyjnych należą: Parker Hannifin oraz Deceuninck NV. Wewnątrz miasta znajdują się 2 parki, zaś na okoliczne walory przyrodnicze i rekreacyjne składają się: lasy siechnicko-kotowickie, doliny rzek oraz jeziora: Panieńskie, Dziewicze i Czarna Łacha z zapleczem biwakowym. W Siechnicach funkcjonują: Centrum Kultury, Biblioteka Miejska oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, który udostępnia hale i boiska sportowe.

Komunikacja

Siechnice leżą w odległości zaledwie 13 km od centrum Wrocławia i ok. 10 km od węzłów autostrady A4. Z miasteczka do Wrocławia kursują podmiejskie autobusy oraz pociągi, którymi można dojechać bez przesiadek w zaledwie 15 minut. Duże znaczenie ma również przebiegająca przez Siechnice droga krajowa nr 94 (Zgorzelec – Korczowa przy granicy z Ukrainą).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle ZIELONE mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Osiedle ZIELONE znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Siechnice Gimnazjum.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle ZIELONE znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "HAPPY KIDS" w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle ZIELONE składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Targowisko Miejskie, w odległości 420 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle ZIELONE w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.07.2017
Data aktualizacji: 21.03.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: