Osiedle Grafitowe

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Staszica, oferowane bezpośrednio przez ATOM deweloper sp. z o.o.

wrocławski, Siechnice, ul. Staszica

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 85 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Grafitowe

7 zdjęć

Osiedle Grafitowe
Osiedle Grafitowe
Osiedle Grafitowe
Osiedle Grafitowe

Najbliższe inwestycje

 • Tarasy Grabskiego
  od: 6 200 zł/m2

  HEA Sp. z o.o.

 • Osiedle Laguna
  od: 5 650 zł/m2

  Republika Wnętrz - Grupa

 • Osiedle Różane
  od: 5 700 zł/m2

  Hajto Development Group Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Grafitowe to zespół 4 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, 3-piętrowych z windami oraz kompletnym zagospodarowaniem terenu. W pierwszym etapie powstaną 2 budynki po 56 mieszkań w każdym, 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o pow. od 31,97 do 63,74 m² na parterze z ogródkami a na wyższych kondygnacjach z balkonami. Do każdego mieszkania przypisane będzie 1 miejsce parkingowe. Na poddaszu znajdować się będą komórki o pow. od 1,57 do 15,07 m², które będą przynależeć do każdego mieszkania za dodatkową opłatą.

Pełna infrastruktura (szkoła, sklepy i market Biedronka, przystanki autobusowe, stacja benzynowa itp.) znajduje się w promieniu kilkuset metrów od inwestycji.

Inwestycja Osiedle Grafitowe znajduje się w Siechnicach, ul. Staszica (4.4 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera ATOM deweloper sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Grafitowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 112 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Grafitowe pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 32 do 64 metrów kwadratowych w cenie od 5 150 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATOM deweloper sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 112 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Siechnice to niewielkie miasto nad rzeką Oławą w powiecie wrocławskim. Na obszarze o powierzchni ponad 15,5 km2 zamieszkuje prawie 6 tys. osób, a bazę mieszkaniową stanowią nowe budynki: czteropiętrowe bloki oraz domy jedno- i wielorodzinne. W Siechnicach zlokalizowana jest największa w Europie szklarnia ogrodnicza, a do zakładów produkcyjnych należą: Parker Hannifin oraz Deceuninck NV. Wewnątrz miasta znajdują się 2 parki, zaś na okoliczne walory przyrodnicze i rekreacyjne składają się: lasy siechnicko-kotowickie, doliny rzek oraz jeziora: Panieńskie, Dziewicze i Czarna Łacha z zapleczem biwakowym. W Siechnicach funkcjonują: Centrum Kultury, Biblioteka Miejska oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, który udostępnia hale i boiska sportowe.

Komunikacja

Siechnice leżą w odległości zaledwie 13 km od centrum Wrocławia i ok. 10 km od węzłów autostrady A4. Z miasteczka do Wrocławia kursują podmiejskie autobusy oraz pociągi, którymi można dojechać bez przesiadek w zaledwie 15 minut. Duże znaczenie ma również przebiegająca przez Siechnice droga krajowa nr 94 (Zgorzelec – Korczowa przy granicy z Ukrainą).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Grafitowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Osiedle Grafitowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - SIECHNICE - OSIEDLE.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Grafitowe znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne im. Św. Jana Pawła II w odległości 290 m, Centrum Edukacji ATUT Dolny Śląsk w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Grafitowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Domek Chleba, w odległości 300 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Grafitowe w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.03.2019
Data aktualizacji: 09.10.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: