Osiedle Agata II Etap

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jana Pawła II, oferowane bezpośrednio przez ATOM deweloper sp. z o.o.

wrocławski, Siechnice, ul. Jana Pawła II

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 85 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Agata II Etap

8 zdjęć

Osiedle Agata II Etap
Osiedle Agata II Etap
Osiedle Agata II Etap
Osiedle Agata II Etap

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Laguna
  od: 5 650 zł/m2

  Republika Wnętrz - Grupa

 • Tarasy Grabskiego
  od: 6 200 zł/m2

  HEA Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Agata II Etap logo

Osiedle AGATA to dwuetapowa inwestycja stanowiąca kompleks 2 budynków wielorodzinnych zamykających bezpośrednią zabudowę nowo powstałego Rynku w Siechnicach.

Śródmiejskiego charakteru nadają lokale użytkowe wybudowane na parterze z wejściami od strony Rynku.

Na początku września zakończono realizację całej inwestycji, w której powstało 149 mieszkań, 2-, 3- i 4-pokojowych o pow. od 34,6 do 74,3 m2 oraz 13 lokali usługowych o pow. od 43,9 do 156,9 m2. Do mieszkań na parterze przylegają ogródki a na wyższych kondygnacjach balkony.

Zmotoryzowani mogą korzystać z miejsc parkingowych na terenie dziedzińca wewnętrznego oraz wokół budynków. Każdy lokal mieszkalny posiada przynależne pomieszczenie gospodarcze (komórkę). Budynki przystosowane są do użytku przez osoby niepełnosprawne.

Osiedle będzie posiada kompletną infrastrukturę techniczną a do lokali doprowadzono wszystkie media miejskie (oprócz gazu).

Winda w każdej klatce w budynku przy ul. Jana Pawła II.

Zakończenie inwestycji - 5 wrzesień 2016 r.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu.

Inwestycja Osiedle Agata II Etap znajduje się w Siechnicach, ul. Jana Pawła II (3.6 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera ATOM deweloper sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Agata II Etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Agata II Etap pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 39 do 43 metrów kwadratowych w cenie od 4 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATOM deweloper sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Do każdego mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 255 do 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: Do każdego mieszkania przynależy komórka.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Można wykupić miejsce postojowe w garażu podziemnym 1 etapu.
 • miejsca postojowe naziemne: Miejsca parkingowe są ogólnodostępne na terenie dziedzińca i wokół budynku.
Udogodnienia:
plac zabaw, boisko, internet, korty tenisowe, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Centrum Siechnic - na przeciw Urzędu Miejskiego w Siechnicach. 11 km od centrum Wrocławia.

Siechnice to niewielkie miasto nad rzeką Oławą w powiecie wrocławskim. Na obszarze o powierzchni ponad 15,5 km2 zamieszkuje prawie 6 tys. osób, a bazę mieszkaniową stanowią nowe budynki: czteropiętrowe bloki oraz domy jedno- i wielorodzinne. W Siechnicach zlokalizowana jest największa w Europie szklarnia ogrodnicza, a do zakładów produkcyjnych należą: Parker Hannifin oraz Deceuninck NV. Wewnątrz miasta znajdują się 2 parki, zaś na okoliczne walory przyrodnicze i rekreacyjne składają się: lasy siechnicko-kotowickie, doliny rzek oraz jeziora: Panieńskie, Dziewicze i Czarna Łacha z zapleczem biwakowym. W Siechnicach funkcjonują: Centrum Kultury, Biblioteka Miejska oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, który udostępnia hale i boiska sportowe.

Komunikacja

Siechnice leżą w odległości zaledwie 13 km od centrum Wrocławia i ok. 10 km od węzłów autostrady A4. Z miasteczka do Wrocławia kursują podmiejskie autobusy oraz pociągi, którymi można dojechać bez przesiadek w zaledwie 15 minut. Duże znaczenie ma również przebiegająca przez Siechnice droga krajowa nr 94 (Zgorzelec – Korczowa przy granicy z Ukrainą).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Agata II Etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Osiedle Agata II Etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Siechnice - Zacisze.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Agata II Etap znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "HAPPY KIDS" w odległości 260 m, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Siechnicach w odległości 450 m, Niepubliczne Przedszkole Mali Odkrywcy w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Agata II Etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Targowisko Miejskie, w odległości 180 m znajduje się Żabka, w odległości 480 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Agata II Etap w odległości 480 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.02.2016
Data aktualizacji: 29.10.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: