Stara Odra Residence

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Na Polance, oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Wrocław, Psie Pole, Polanka, ul. Na Polance

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Stara Odra Residence

8 zdjęć

Stara Odra Residence
Stara Odra Residence
Stara Odra Residence
Stara Odra Residence

Najbliższe inwestycje

 • Wybrzeże Reymonta

  Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

 • Miasto Ogród Karłowice
  od: 10 000 zł/m2
  Pod wynajem

  Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

 • Zajezdnia Wrocław
  od: 9 341 zł/m2

  Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Inwestycja zakończona, posiada pozwolenie na użytkowanie.

Stara Odra Residence to prestiżowy siedmiopiętrowy apartamentowiec w zacisznym miejscu Wrocławia. Otoczony zielenią budynek będzie usytuowany w malowniczym dorzeczu Starej Odry przy ul. Na Polance. Dzięki bliskości rzeki to doskonała propozycja dla osób szukających wytchnienia oraz kontaktu z naturą.

Stara Odra Residence oferuje szeroką gamę mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Z myślą o komforcie lokatorów apartamentowiec zaprojektowano w sposób wysoce funkcjonalny, ułatwiający aranżację przestrzeni i dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb. W budynku znajdzie się łącznie 89 lokali o powierzchni od 28 do 120 mkw. Korzystanie przez ATAL S.A. z materiałów najwyższej jakości takich jak płytki klinkierowe, tynki zewnętrzne oraz nowoczesne szklane balkony ze stalowymi ocynkowanymi balustradami, w połączeniu z dbałością o detale wykończenia są gwarancją wieloletniej trwałości inwestycji. Na mieszkańców będzie czekać także ogólnodostępny, imponujący taras widokowy na dachu budynku, a z niego zapierający dech w piersiach widok na panoramę Wrocławia oraz pobliski żeglugowy Kanał Różanka.

Inwestycja Stara Odra Residence znajduje się na Polance, ul. Na Polance (2.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Stara Odra Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 89 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Stara Odra Residence pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (57 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Wszystkie sprzedane.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 89 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
ATAL Design, bo jest to pewna marka. Wykończenie pod klucz: Standard – 400 zł/m2 Standard plus - 500 zł/m2 Vip - 650 zł/m2
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: Wszystkie sprzedane.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (57 miejsc): Cena: 12000 zł.
Udogodnienia:
monitoring, usługi w budynku
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Stara Odra Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Stara Odra Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - most Osobowicki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Stara Odra Residence znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące Nr X w odległości 270 m, Szkoła Podstawowa Nr 50 w odległości 430 m, Przedszkole Nr 149 w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Stara Odra Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Przychodnia Różanka w odległości 380 m, Poradnia Pediatryczna w odległości 410 m, Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Stara Odra Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Żabka, w odległości 280 m znajduje się Reko, w odległości 300 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Stara Odra Residence w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2014
Data aktualizacji: 27.03.2018

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: