Przystań Letnica - etap III

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Letnicka, oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Gdańsk, Letnica, ul. Letnicka
Ceny od: 7 400 zł brutto/m2
Przystań Letnica - etap III

6 zdjęć

Przystań Letnica - etap III
Przystań Letnica - etap III
Przystań Letnica - etap III
Przystań Letnica - etap III

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Przystań Letnica - etap III dostępne są 253 oferty

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Przystań Letnica - etap III logo

Inwestycja składa się z trzech etapów, które harmonijnie do siebie nawiązują, poprzez zastosowanie analogicznych oraz spójnych rozwiązań projektowych.

W ramach I etapu powstały trzy budynki, w których zrealizowano łącznie 141 mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych, a także 7 lokali usługowych.

Drugi etap inwestycji składać się będzie z czterech budynków, w których zaplanowano łącznie 190 mieszkań. W ofercie znajdą się zarówno mniejsze, dwupokojowe mieszkania, jak i bardziej przestronne, czteropokojowe apartamenty o powierzchni od 41,68 do 92,82 mkw.

Uzupełnieniem oferty handlowo – usługowej dla całego osiedla będzie kolejnych 12 lokali usługowych, usytuowanych na parterach budynków położonych wzdłuż ulicy Starowiejskiej.

W ramach tego etapu powstaną łącznie 233 niezależne miejsca postojowe w hali garażowej oraz 18 miejsc zewnętrznych. W kondygnacji podziemnej zlokalizowano również 83 pomieszczenia na jednoślady i akcesoria samochodowe oraz komórki lokatorskie.

W ostatnim, III etapie inwestycji powstanie sześć budynków, w których zaprojektowano 323 mieszkania. Ilość pokoi w budynkach H, I, J, K, L, M wynosi od dwóch do pięciu, o wygodnym układzie przestrzennym, a ich metraże od 39,09 do 111,82 mkw. pozwolą na funkcjonalną i komfortową aranżację wnętrz.

W części podziemnej znajdzie się wielostanowiskowa hala garażowa, w której przewidziano łącznie 365 niezależnych miejsc postojowych. Dodatkowo zaplanowanych zostało 25 naziemnych miejsc parkingowych. W hali garażowej przewidziano także 139 pomieszczeń na jednoślady oraz 35 komórek lokatorskich, które idealnie sprawdzą się jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania.

Osiedle zaprojektowano jako spójną kompozycję przestrzenną budynków, nawiązujących swoją formą i kolorystyką do architektury modernistycznej.

Zaprojektowane tereny zielone, place zabaw, miejsca rekreacji oraz tarasy ogólnodostępne sprawiają, że będzie to miejsce przyjazne do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Inwestycja Przystań Letnica - etap III znajduje się na Letnicy, ul. Letnicka (5.5 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Przystań Letnica - etap III jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 323 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przystań Letnica - etap III pozostały na sprzedaż 253 mieszkania o powierzchniach od 41 do 112 metrów kwadratowych w cenie od 7 400 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 41 do 57 m2 w cenie od 371 826 zł (119 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 57 do 77 m2 w cenie od 487 425 zł (87 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 79 do 94 m2 w cenie od 623 844 zł (35 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 99 do 112 m2 w cenie od 747 530 zł (12 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (25 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (365 miejsc)

W inwestycji znajduje się 35 komórek lokatorskich W hali garażowej przewidziano także 139 pomieszczeń na jednoślady.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 323 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 256 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, standard deweloperski podwyższony, wykończenie pod klucz
Szczegóły u dewelopera

Dach

- stropodach żelbetowy monolityczny, niewentylowany

Elewacja

- elewacja w technologii lekko-mokrej systemowej z użyciem styropianu oraz wyprawy tynkarskiej - elewacja wentylowana z płyt elewacyjnych włókno-cementowych

Stolarka okienna

- profil z PVC - rolety zewnętrzne na parterze

Drzwi zewnętrzne

- drzwi wejściowe do lokalu z ościeżnicą metalową, progiem ze stali nierdzewnej, posiadające odporność na włamanie minimum 2 klasy normy europejskiej ENV

Balkony

- systemowe płyty tarasowe gresowe w technologii podłogi podniesionej na regulowanych wspornikach tarasowych - balustrady w konstrukcji stalowo-aluminiowej z wypełnieniem szklanym

Posadzka

- z zaprawy cementowej, zatarte na ostro, zbrojone zbrojeniem rozproszonym z izolacją podposadzkową ze styropianu

Ściany

- elementy monolityczne żelbetowe - bloczki wapienno-piaskowe silikatowe - ściany działowe – bloczki z betonu komórkowego - tynki gipsowe (oprócz pomieszczeń toalety i łazienki - ściany surowe)

Sufity

- tynki gipsowe (oprócz pomieszczeń toalety i łazienki - sufity surowe)

Parapety wewnętrzne

- konglomerat

Instalacje

Instalacja wodnokanalizacyjna (bez białego montażu): - kanalizacja – rury z tworzyw sztucznych zakończone w kuchni: podejściem do odbiorników (zlewozmywak/zmywarka); w łazience i toalecie: podejściami do odbiorników (wanna lub prysznic, toaleta, pralka, umywalka) - woda zimna i ciepła: podejścia w pomieszczeniach łazienek, toalet i kuchni lub aneksów kuchennych zakończone gwintem i zaślepką z tworzywa sztucznego (korek tymczasowy) - zewnętrzny kran – tylko mieszkania z ogródkiem Instalacja elektryczna: - instalacja oświetleniowa – punkty zakończone kostką - gniazda 230 V zabezpieczone wyłącznikami różnicowo-prądowymi - w kuchni dodatkowo przewód 400V zakończony kostką - tablice mieszkaniowe elektryczne natynkowe - szafki mieszkaniowe teletechniczne natynkowe - w pomieszczeniach łazienki i toalety – instalacja niewkuwana w ściany - na balkonach, loggiach, tarasach: przynajmniej jeden punkt oświetleniowy i jedno gniazdo

Ogrzewanie

- z węzła cieplnego, ogrzewanie z sieci miejskiej - grzejniki płytowe, stalowe, z głowicami termostatycznymi - grzejnik drabinkowy – w łazience (bez montażu grzejnika), rury nie wkute w ścianę

Wentylacja

- mechaniczna wyciągowa

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada (35): W hali garażowej przewidziano także 139 pomieszczeń na jednoślady.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (25 miejsc).
 • miejsca postojowe podziemne (365 miejsc).
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, morze

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 253 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań:
od 41 do 112 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 371 826 do 831 852 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 400 do 9 100 zł.
Opis płatności:
20/20/60.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera..
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
planowany czynsz będzie w wysokości 4 zł/m².
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Przystań Letnica - etap III znajduje się 119 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Przystań Letnica to wyjątkowa inwestycja ATAL realizowana w malowniczej dzielnicy Letnica, znajdującej się w bliskim sąsiedztwie Zatoki Gdańskiej. Osiedle jest oddalone o ok. 800 metrów w linii prostej od plaży, wzdłuż której rozpościera się Park Brzeźnieński, tworząc idealną przestrzeń rekreacyjną. Letnica to jedna z najbardziej perspektywicznych dzielnic Gdańska. Swoją atrakcyjność zawdzięcza znakomitemu położeniu, dotychczasowym działaniom rewitalizacyjnym (m.in. Tunel pod Martwą Wisłą) oraz realizowanym inwestycjom infrastrukturalnym, mieszkaniowym i rozrywkowym.

Letnica, potocznie zwana także Letniewem, jest dzielnicą zamieszkaną przez niewielu mieszkańców - niecałe 2 tysiące. Usytuowana jest po obu stronach ul. Marynarki Polskiej, pomiędzy dzielnicami Młyniska -od południa i Nowy Port -od północny. Od zachodu granicę stanowią tory kolejowe, którymi jeszcze kilka lat temu jeździły składy SKM, zaś od wschodu naturalną granicę stanowi Martwa Wisła oraz kanały portowe. Obszar położony niedaleko centrum Gdańska, oddalony od plaży w Brzeźnie ok. 4 km. W ostatnich latach teren przeszedł dużą metamorfozę, a budowane inwestycje mieszkaniowe są krokiem milowym w rozwoju dzielnicy. Na terenie znajduje się wiele obiektów przemysłowych (w tym elektrociepłownia), magazyny, obiekt AmberExpo, Stadion Energa Gdańsk.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przystań Letnica - etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 420 metrów od inwestycji Przystań Letnica - etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zespół Szkół Morskich.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przystań Letnica - etap III znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Profesja Szkoła Podstawowa dla Dorosłych w Gdańsku w odległości 380 m, Profesja Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Gdańsku w odległości 380 m, Profesja Policealna Szkoła Zawodowa dla Dorosłych w Gdańsku w odległości 380 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przystań Letnica - etap III w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.11.2020
Data aktualizacji: 02.06.2021
Przystań Letnica - etap III logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Długa Grobla 8, lok. 9 80-754 Gdańsk

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: